Evde Ek İş İlanları

Evimde Nasıl Ütü İşi Yaparak Para Kazanırım?

Yazan  | 

Ev hanımlarına yönelik yıllardan beri süre gelen bir baskı bulunmaktaydı. Bu baskıların geneline baktığımızda ise karşımıza onların çalışma hayatlarına atılmaları konusundaki baskılar gelmektedir. Nedendir bilinmez öncelikli olarak ev reyisleri bu konuda kadınlara ters çıkmakta ve onların çalışmalarına çok katı bir şekilde bakarak işe girmelerini engellemekteydiler.

Son yıllarda ise büyük şehirlerde bu durumun üstesinden gelinmiş bir durumdadır. Çünkü süre gelen geçim sorunu insanları sürekli olarak çalışmaya teşvik etmekteydi. Kadınlara yönelik ise ortaya çıkan işler, bu konuların çözülmesi için oldukça faydalı oldu. Büyükşehirlerde ortaya çıkan evde ek iş adı altında gerçekleştirilen bu işler, birçok ev hanımının çalışma hayatına katılmasına, kendi ekonomik özgürlüklerini ellerine almalarına ve de aile bütçelerine katkı sağlamalarına neden olmuştur. Kadınların özellikle çalışmak için başvurduları evde ek işlerin başında da ütü işleri gelmektedir. Böyle bir işin ortaya çıkışında ise bekar ve çalışan erkeklerin neden olduğunu açıkça söyleyebiliriz.

Evde gerçekleştirilen ütü işine başlamanız ise oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gereken evlere ütü işi veren firmaları bulmaktır. Bunun için ise çevrenizde bulunan terzi ve kuru temizlemecilere gitmeniz, onlarla iş hakkında görüşmeniz yeterli olacaktır. Belirtmemiz gerekir ki bu işe girmeniz için herhangi bir sermayenizin olmasına gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey tecrübe ve dikkattir. Firmaların size vereceği işlere zarar vermemeniz ve istenilen zamanda teslim etmeniz halinde firmalardan sürekli olarak iş alabileceksiniz. Böyle bir sektörün çıkmasıyla beraber birçok kadın iş başvurusu yapsa da halen başvurular kabul edilmekte ve iş sağlamaktadır. Çünkü hem firmalara bu konularda birçok iş geliyor hem de firmalar daha çok müşteriye ulaşmak ve maksimum kar elde etmek için bu işi vermek istiyor.

EVLERE ÜTÜ İŞİ VEREN FİRMALAR:

Evinizde ütü işi yapmak istermisiniz. Kendi ütünüzle veya firmanın vereceği ütü yardımı ile çeşitli parçaların ütülerini yaparak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizdeki yorum kısmına yorumlarınızı bırakarak ütü işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlamaktır. Ancak kesinlikle ve kesinlike açık adres bilgisi bırakmamaya özen göstermeniz gerekmektedir.

4 Yorum Yapılmış

 1. Muazzez

  5 Kasım 2018 at 01:14

  Bende ek is iatiyorum paketleme olur utu olur lutfen bi firma benimle iletisime gecsin artik cok ihtiyacim var

 2. Selen

  11 Aralık 2018 at 21:20

  Bende evden ek iş istiyorum hiçbir gelirm yok bu işe ihtiyacım var paketleme konusunda baya hızlıyım 3 sene çalıştım ütü yapabilirim kek pasta yapabilirim lütfen bende istiyorum bu işi

 3. Arzu

  28 Aralık 2018 at 14:47

  Bende evde ütü isi yapmak istiyorum.

 4. nurten ada

  1 Ocak 2019 at 13:58

  utu yapabilirimm ihtiyacimm varrr arasanizz sevinirimmm

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir