Evlere Ek İş

Eve Tesbih İşi 2017 – Tesbih İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Zorlaşan bu hayat şartlarında ek iş yapmaya mecbur kalıyoruz . Bazı ek iş ilanları çok kazandırdığı gibi ,günümüzde ek iş ilanları artmakta. Bu ek iş ilanlarından en kazançlı olanlarından biriside evde tesbih işidir. Evde tesbih işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Evde tesbih işi yaparken hiç yorulmazsınız ve kazanacağınız para ise sizi memnun bırakacaktır. Evde tesbih işinden biraz bahsedecek ve bilgi verecek olursak :

Bildiğimiz gibi tesbihler günlük hayatımızda çok kullanılmaktadır. Bizim ülkemizde olan bir gelenek ise çoğu insan elinde tesbih sallayarak stres atarlar . Stres atmaktan ziyade bütün müslüman devltlerinde ve bizim ülkemizde ibadet etmek için kullanılan bişeydir. Herkez mutlaka görmüştür pazarkarda yada bu tarz satan yerlerde çok çeşit tesbih bulunmaktadır. Bu tesbihleri hiç bir makineden geçmeden , hepsi elden geçerek dizilir. Sizn düşündüğünüz gibi bir zor işi yoktur .

Sizde evinizde tesbih işi yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İsterseniz ufak bir grup kurupta işinizi hem daha eğlenceli, hemde daha hızlı yapabilirsiniz.Yada ben grup kuramam diyorsanız , aile fertleri ile tesbih işi yapabilirsiniz. Dilerseniz kendinizde tesbih için gerekli malzemeleri toplayıp ta yaparak rahatlıkla satabilirsiniz. Artık internetten herşeyin satıldığı gibi tesbihlerde internette çok ilgi görmekte . İşçiliği güzel olan sadece bir tesbihi 100 tl ye satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken boncukları ,güzel bir boncuk dükkanlarından temin edip , bir kaç yerden de ipinizi aldıktan sonra hemen başlayabilirsiniz.

Tesbih yapmak için büyük bir hayal gücüne sahip olmanız gerekmektedir.Hayal gücünüzün yardımı ile çok değişik ve şık tasarımlar yapabilir ve yüksek kazanç elde elde etmek için satabilirsiniz. Hayal gücünüze dayalı olarak çok farklı tasarımlarla evinize süs büle yapabilirsiniz.

El yapımı tesbih modellerine ulaşmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

El Yapımı Tesbih Modelleri

TESBIH İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Evde tesbih işi yapmaya karar verdiyseniz, Eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnek tesbihlerle ve gerekli malzemeler , araç , gereçle hemen başlayabilirsiniz. Yapacağınız iş ise , size verilen boncukları örneğe göre dizip ucuna gerektiği gibi bir püskül yapmak . Bu iş oldukça basit değilmi .Yaptığınız tesbihleri teslim işlemi ise , işi bitirdikten sonra firmayı arayarak haber verirsiniz. Yada teslim işlemi için işi alırken bir gün anlaşırsınız. Çoğunlukla iş veren firmalar geri teslim zamanını kendileri belirler . Sizin ise tesbih işini zamanında teslim etmeiz çok önemlidir. Zamanında teslim ederseniz firma sizi sevecek ve sizlere devamlı olarak iş vereceklerdir . Elinizin becerisi ile dilersiniz tesbih işini bir meslek haline bile getirebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Tesbih işinde ödemeler genellikle yaptığınız tesbih başına verilir. Alacağınız miktar ise yaptığınız tesbihlerin büyüklüğüne göre ve modeli , tasarımına göre değişir. Tabiki alacağınız fiyat firmayla anlaşmanıza çok bağlıdır. Ödemeleri tesbihleri teslim esnasında hemen peşin olarak alırsınız. Yada firmayla anlaşarak ödemeleri banka hesabından havale yöntemi ile alabilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalara Ulaşmak: Tesbih işi veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Alt kısımda bulunana yorum bölümüne e mail adresinizi ve kendinizi tanıtıcı kısa bir yazı yazarsanız ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ayrıca açık adres vermeden bulunduğunuz ili ve ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır. Açık adres ( sokak, blok, kat, telefon numarası vb. ) bilgilerinizi vermeyiniz. Açık adres vermeniz durumunda diğer kullanıcılar veya kötü niyetli kişiler sizleri rahatsız edebilirler. Oluşacak herhangi bir problemde sitemiz sorumlu tutulamaz.

686 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir