Ek İş Veren Firmalar

Eve Paketleme İşi Veren Yerler

Yazan  | 

Ülkemizde özel sektör oldukça gelişmiş bir durumdadır. Hemen hemen her noktada yer alan fabrikalar ya da atölyeler ise bunun bir göstergesidir. Özellikle tekstil alanında gelinen ülkemizde belirli zamanlarda personel açıkları meydana gelmektedir. Firmalar ise bu durumu ortadan kaldırmak ve işleri daha hızlı şekilde yapabilmek adına evde ek iş imkanlarıyla bireylere iş imkanı sunmaktadır.

Firmaların kişilere sağladığı bu işler ilk olarak İstanbul’da ortaya çıkmış ve devamında diğer büyük şehirlerde de görülmüştür. Verilen bu işlerle beraber hem firmalar kendi işlerinde devamlılığı sağlamış oluyor hem de iş arayan kişilere istihdam sağlamış oluyorlar. Özellikle tekstil sektöründe verilen paketleme işleriyle beraber birçok insan iş bulabilmiştir. Bu ilanlarda kişilere belirli miktarda ürünler verilir ve istenilen sayıda paketlenmesi istenir. Oldukça kolay bir iştir. Firmalara başvurularınızın yapılmasının ardından firma sizin bu başvurunuzu değerlendirir ve neler yapabileceğinizi görmek için sizlere bir deneme işi verir. Size verilen ilk deneme işi genellikle 100 adetle sınırlı olacaktır. Bu ürünleri istenilen özellikte yapar ve teslim ederseniz sizlere yeni işler verilecektir. Verilen yeni işlerde ise ürünler sizlerin kapısına kadar getirilir ve bu ürünlerin yanında paketlerle birlikte kolilerde getirilir. Ayrıca görevliler sizlere bir liste verecektir. Bu listede hangi ürünün ne kadar paketleneceği ve ürün detayları hakkında bilgiler yer alacaktır.

Paketleme işi veren firmalara bakacak olursak karşımıza ilk olarak tekstil atölyeleri çıkmaktadır. Birbirinden farklı ürünleri vakit kaybetmeden üreten bu atölyelerde işlerin hızlı yürümesi gerekmektedir. Bu yüzden sizlere birçok paketleme işini bu atölyeler verebilmektedir. Ayrıca gıda sektöründe bazı firmalarda evlere ek iş vermektedir. Bu işten gelir elde etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken hızlı ve dikkatli olmaktır.

EVLERE PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM:

Ek iş veren firmalarla iletişime geçmenin bazı yolları vardır. Bu yollardan bazıları, El ilanlarını incelemek, çeşitli sosyal medya hesaplarından ulaşmak, gazete ilanlarını incelemek ve Sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Paketleme işi veren firmalar sitemizde bulunan yorumları incelerler ve sonucunda ihtiyaçları doğrultusunda lağzım gördükleri kişilerle iletişime geçerler. Sizde Sitemize yorumlarınızı bırakarak ek iş veren firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

12 Yorum Yapılmış

 1. Nilgün-Berra

  18 Kasım 2017 at 23:59

  Evden Her türlü işi yapmak istiyoruz..2 bayanız..elimiz pratiktir…İşin durumuna göre ekipte kurarız..ihtiyaçtan dolayı yardımcı olursanız seviniriz..saygılar..Ankara.

 2. Sevda

  22 Kasım 2017 at 16:20

  Yeni evliyim ve bu ise çok ihtiyacım var elimin cabukluguna güvendigimden bu işi tercih ettim umarım olumlu sonuçla geri dönüş yaparsınız. Şimdiden tesekkurler

 3. Çağla turhan

  28 Kasım 2017 at 01:32

  İzmir karşıyaka semtinde ikahmet ediyorum paketleme işlerinde tecrübem var daha önce yaptım hızlıyımdır

 4. Aytul

  1 Aralık 2017 at 15:55

  Evde paketleme işi yapabılırım ihtıyacım var donersenız sevınırım osmanıye

 5. Elçin

  7 Aralık 2017 at 23:49

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Aydın Kuşadasında oturuyorum. İlgilenirseniz çok sevinirim kızımin okul masraflarına katkısı olmasi için iş arıyorum. Şimdide teşekkürler.

 6. Şule

  19 Aralık 2017 at 13:16

  Ben de evden iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Serkan

  24 Aralık 2017 at 20:55

  bizde evde ek yapmak itiyoruz. Tercihen İnegöl de olması daha uygun olur.

 8. Serkan

  24 Aralık 2017 at 20:57

  Bizde ek iş yapmak istiyoruz. Tercihen İnegöl de olması daha uygun olur.

 9. leyla

  25 Aralık 2017 at 23:32

  Edirne merkezde oruruyoruz.Annem ayagindan rahatsız.Evde 3 kişiyiz.Elimiz hızlidir.Lütfen dönüş yapın.

 10. Pınar

  2 Ocak 2018 at 23:21

  Bana ulaşirsaniz sevirim elim hizlidir paketleme isi yapmak istiyorum

 11. Yeter

  18 Ocak 2018 at 12:00

  Eskişehir de oturuyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Yasemin aksoy

  23 Temmuz 2018 at 23:11

  Evde is yapabilirim tekstil olur paketleme olur dikis susleme tarzi isler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir