Evlere Ek İş

Eve Örgü İşi – Örgü İşi Veren Firmalar 2017

Yazan  | 

Ev hanımları da artık çalışıyor.. Ev hanımları için evden ek iş imkanı. Evet, evden ek iş veren firmalar sadece bilgisayar ve teknoloji ile ilgili değil, ev hanımlarının yıllardır yaptıkları bazı ev işlerini yaparak evlerinden para kazanmalarını sağlayan tekstil ve farklı imalat firmaları vardır. Örgü bebek ürünleri, örgü bebek patikleri, el örgüsü bebek hırkaları, el örgüsü kız bebekler için pembe kazak, el görüsü erkek bebekler için mavi kazaklar, bebekler için futbol takımlarına özel kazaklar gibi bir bebek firması tarafından ev de ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına sunulan bir imkandır. Yine bir tekstil firması evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına , bu ürünlerin benzerlerini, el işi ile yapabilecekleri atkı, bere, hırka ve kazak gibi ürünleri yaz ve sonbahar aylarında evlerinden yaptırıyor ve kışın satmak için yeterli ürünü sağlıyor. Eğer el işlerine yatkınsanız sizler de evinizden çok rahat örgü, dantel, işleme gibi el işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu parayı ek iş olarak yapan hanımlar da var, evde oturan tüm kazancı bu olan ev hanımları da aynı şekilde var.

ÖRGÜ İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Örgü işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda ek iş veren firmalar yada ek iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız  bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

42 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir