Evde Ek İş İlanları

Eve Kürdan Doldurma İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Günümüzde bir çok vatandaş çalıştıkları halde aldıkları ücretin yetersiz olduğundan şikâyet etmektedir. Yaşam kalitesi giderek artan ve pahalılaşan hayata ayak uydurmaya çalışan bireyler çalışma saatlerini uzatarak gelirlerini arttırmayı hedeflemektedir. Çeşitli yollara başvuran bireyler çözüm olarak ek iş seçenekleri ile karşı karşıya gelmektedir. Ek işlere olan talep giderek artarken araştırmalar sonucu internet sitelerinde en çok arananlar listesine girmeyi başarmıştır. Bir çok seçenekleri bulunan ek işlerden biri de kürdan doldurma işidir. Bireyler kürdan doldurma işine girerek gelirlerini elde etme şansını yakalayabilirler.

Çalışmayan kişiler, ev hanımları, emekliler ve öğrenciler boş zamanlarını değerli hale dönüştürerek kazançlarını kürdan doldurma işinden sağlayabilirler. Çalışan bireylerde kürdan doldurma işine başvurularını yapabilir, çalışma saatleri uzayarak firmalardan gelirlerini elde edebilirler. Çalışma saatleri uzayan bireyler sosyal hayatından kopmayarak dilediğini yapabilecek vakte sahip olacaktır. Düzenli bir hayata başlamaya hazır hissediyorsanız planlı ve programlı bir şekilde yaşamaya başlayabilir, sosyal hayatınızdan geri kalmayacak dilediğiniz yapma şansına sahip olabilirsiniz. Kürdan doldurma işi ile gelirinizi iki katına çıkarmayı hedefleyebilirsiniz düzenli olarak her gün bir ya da iki saat bu işe vakit ayırdığınız da gelirinizdeki farkı gözlemleyebilirsiniz. Kürdan doldurma işi veren firmalar ile anlaşmanızı yaparak gerekli konularda bilgi alabilir, çalışma saatlerinizi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda kürdan doldurma işi veren firmalar bireylere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bunlardan biri işinizi evinizde yapmak olacaktır. Evde kürdan doldurma işini dilediğiniz an dilediğiniz yerde yapabilir firmalara teslim edebilirsiniz. Diğer avantajı ise kürdan doldurma işini yaparken gerekli olan malzemeleri firma karşılayacak ve evinize teslim edecektir. Böylelikle ek işinizi yaparken cebinizden para çıkmayacak bir zararın içerisine girmeyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunurken kürdan doldurma işini özenerek yapacak, titizlikle bitirerek yeni iş almak için başvurunuzu bildireceksiniz.

Kürdan doldurma işini yaparken dizim şekline dikkat edecek görüntüsüne önem vermeyi ihmal etmeyeceksiniz. Uygun modellerde kürdanları doldurarak işiniz de uzman haline gelebilir, devamlı çalışmak üzere isteğinizi bildirebilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerli hale dönüştürerek kendinizi geliştirebilir zamanlı işin ehli haline gelerek işinizin patronu olma hakkını yakalayabilirsiniz.

Evinizde kürdan işi yapmaya karar verdiyseniz, bu tür işleri veren firmalara ulaşarak malzemeleri ve araçları firmalardan temin ederek istenilen sayı kutusunda iş yapabilirsiniz. Peki Kürdan işinden ne kadar kazanırım ve nasıl yapılır?  Diyelim ki kürdan işi aldınız. Firma size bir büyük kutuda kürdanları getiri. Yanında ise üzerinde firmanın logosu basılı olan kutuları da getirir ve sizden belli bir sayıda kürdan doldurmanızı ister. Veya sizi sayı ile uğraştırmayabilir direk kutuları doldurmanızı isteyebilir. Sonuçta her kutunun alacağı kürdan sayısı bellidir.

Buradaki resimde de göreceğiniz gibi kürdanlar size bu şekilde kutuda gelir ve Boş kutuya doldurmanızı ister. Alacağınız fiyat tamamen yapacağınız işe bağlıdır. Ancak güzel bir firma ile anlaşırsanız size sürekli işler veririse ortalama 1500 tl ile 2000 tl arasında bir gelir elde ebilirsiniz. Ödemenizi iş sonunda veya aylık olarak isteyebilirsiniz.

Peki Kürdan işi Veren Firmalara nasıl ulaşabilirim ?

Kürdan işi veren firmalara ulaşmak için bir çok yol vardır. Bunlardan bazıları ise, internetten, el ilanlarından, büroşürlerden veya sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinden ulaşmayı tercih ederseniz. Alt kısımda bulunan yorum kısmını kullanabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde kürdan işi veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak kesinlikle açık adres bilgisi ve telefon numarası vermeyiniz. Bulunduğunuz bölgeyi, e mail adresinizi ve yapacağınız işi belirtebilirsiniz.

610 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir