Eve İş Veren Firmalar

Zaman geçtikçe sıkıntı haline gelen işsizlik , ülkemizin büyük bir sorunudur. Dünya çapında, ülkemiz malesef işsizlik rekortmenlerinden birisi olmuştur. 2007 ve 2008 yılları arasında arastırmalara göre , işsizlik sıralamasına giren Türkiye , her ne kadar işsizlik problemini çözmeye çalışsada halen ülkemizde bir sürü üşsiz vatandaşımız bulunmaktadır . Çoğu insanımız işsiz olmalarından dolayı evleri para getiremiyor ve çoluk çocuğuna bakamıyorlar. Bazı insanlarımız çalışsalar bile , kazandıkları para bile , bu yaşam standartlarında ödemeler dışında malesefki para ayıramıyorlar ve aldıkları maaş ile ayı bile zor çıkartıyorlar. Özellikle her ev hanımımız için sıkıntı olan bu işsizlik , ev hanımlarımızın büyük sorunudur. Malesefki ülkemizde ev hanımlarımızın sayısı arttıkça işsizlik sorunu çözülecek gibi görülmüyor. Bazılarının kocaları dışarıda çalışmalarına izin vermiyor, bazı ev hanımları ise çocuk sebebi ile hiç bir yerde çalışamıyor. Fakat ev hanımlarımızın ev işinden kalan epey boş vakitleri olmakta , ama bunu değerlendiremiyorlar. Çünki evinde çocuğuna bakmak zorunda , durum böyle olunca hiç bir iş verende günde 2 , 3 saat çalışmaya razı gelmez. Öğrencilerimizi ele alırsak , üniversite okuyan öğrencilerimizin bir çoğu para sıkıntısı çekiyorlar , derslerine ayırdıkları para yemek için ayırdıkları para yetmiyor bile .

Eve İş Veren Firmalar 2014

Eve İş Veren Firmalar 2014

Durum böyle olunca yaşam standartları bizleri mecburen ek iş yapmaya zorluyor. Özellikle ev hanımlarımızın ve öğrencilerimizin ilgi odağı olan bu ek iş ilanları hem boş zamanları değerlendirmek için , hemde iyi bir kazanç elde etmek için çok idealdir. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir çok ek iş ilanları vardır .Bu ek iş ilanları bir çok işsiz insanımızı en büyük dertleri olan ekonomik sıkıntıdan kurtarıyor. Çoğu ev hanımları Evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Ama artık ev hanımlarıda ek iş yaparak rahatlıkla evlerine katkıda bulunabilecekler .Öğrenciler ise derslerinden kalan boş vakitlerinde rahatlıkla , yorulmadan ve derslerine hiç bir engel yaratmadan , para kazanabilecekler . Ayrıca öğrencilerimiz yaptıkları ek iş lerle hem kendilerine güzel bir ortam yaratacak , Hemde ailelerine büyük katkıda bulunacaklar.Üstelik bu tarz ek iş leri hiç yorulmadan ev ortamında rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Hiç dışarıya çıkmanıza gerek kalmaz , evinizin rahat bir ortamında , konforlu bir şekilde iş yapabilirsiniz. Trafik derdi yok, maaş alma derdi yok , patron saati yok , mesai yok , daha bir sürü avantajları bulunuyor. Özellikle en büyük avantajlarından biriside hiç bir sermaye ödemiyor olmanızdır. Bu tarz ek iş ilanlarına eve iş veren firmalardan temin edebilirsiniz. Artık gelişen internet ağımızda bir çok ek iş veren firma bulunmaktadır. Devamlı internetim yok ulaşamıyorum diyorsanız sokaklarda bir çok yerlerde duvar ilanları yada broşürler bulunmakta.

Dışarıda bir çok ek iş veren firma bulunmakta ama siz hangisinden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İlk önce yapacağınız iş ek iş ilanları hakkında kısa bilgi almanız ve biraz düşünerek eliniz hangisine yatkın olduğunu seçmektir. Ama biz size biraz yardımcı olacak olursak , Aşağıda Yazacağımız kısa ek iş ilanlarını dikkatlice okuyunuz. www.ekisverenfirmalar.com adresi olarak tek amacımız ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımıza biraz yardımcı olmaktır. Sizleri yazılarımızla aydınlatıyor ve eve  iş veren firmalara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu ek iş veren firmalar sizin yapacağınız yorumlarla sizlere ulaşacaktır. Sizin tek yapmanız gerek ise yorum bırakarak biraz sabretmektir. Neden diye soracak olursanız , eve iş veren firmalar devamlı iş vermedikleri gibi , gösterilen talepte büyük olunca içlerinden en iyisini seçeceklerdir . Bu nedenle sizin yazacağınız yorumlar çok önemlidir. Eve iş veren firmalar la iletişim yolunu yazımızın en alt kısmına yazacağız dikkatlice okuyunuz . Şimdi sizlere ek iş ilanları ile ilgili biraz yardımcı olmak için bazı eve iş veren firmalar la ilgili kısa iş tanımını yazacağız .

Bir çok ek iş ilanları bulunmakta ama sizin seçebileceğiniz , en kolay ve en kazançlı ek iş ilanları şöyledir :

Eve kutu katlama işi veren firmalar :  Evde kutu katlama işi düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir aslında. Çok basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve kutu katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek kutuları ve malzemeleri temin ederek hemen başlayabilirsiniz. Kutuları katlamanız için belirli kesitler yapılmış olacaktır.  Sizde örneğe bakarak bu belirlenmiş olan kesitlere göre katlayabilirsiniz. Kutu katlama işinden alacağınız ücret ise , Katladığınız kutunun büyüklüğüne ve süsüne göre değişecektir. Eve iş veren firmalardan alacağınız ücret ise katladığınız kutu başına ödenir.

Eve poşet katlama işi veren firmalar :Evde poşet katlama işi oldukça basit bir iştir. Düşünüldüğü kadar zor değil ve kazançlı bir iştir. Çevremizde poşet kullanımı çok yaygın olmuş ve yaşantımızda bize bir gereçtir. Poşetler süslenerek yada çeşitli sektörlerde çeşitli poşetler basılmaktadır. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek poşetle birlikte ve malzemelerle hemen poşet katlamaya başlayabilirsiniz. Poşet katlama işinden alacağınız ücret ise katladığınız poşetin çeşidine göre ve büyüklüğüne göre değişir. Alacağınız para ise katladığınız poşet adetine göre değişir.

Eve davetiye katlama işi veren firmalar :  Evde davetiye katlama işi çok yaygın olmakla kalmıyor ve kazançlı bir iştir. Bir çok davetiye bulunmaktadır , düğün davetiyesi , nikah davetiyesi , sünnet davetiyesi  gibi çeşitli davetiyeler vardır. Aslında davetiyeler çok önemlidir . Özel bir günümüzde bir insanı davet etmek için kullanılır. Matbaa firmaları bastıkları davetiyeleri katlamakla zaman kaybetmiyorlar ve bu davetiyeleri evlerinde ek iş yapmak isteyen kişilere gönderiyorlar. Davetiye katlama işi oldukça basittir. Davetiyelerde belirlenmiş katlama çizgileri olur. Sizin yapmanız gereken ise bu işaretlerden düzgünce katlamaktır. Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek davetiye ile ve malzemelerle hemen katlamaya başlayabilirsiniz. Davetiye katlama işinde alacağınız ücret ise katladığınız davetiye adetine göre ve katlama işleminin teferruatına göre değişir. Ama devamlı yapacağınız bir firma bulursanız ortalama aylık olarak 500 ile 1000 TL arasında kazanırsınız.

Eve etiket işi veren firmalar : Evde etiket işi bilindiği kadar zor bir iş değildir. Aldığımız her tekstil ürününde ve yiyecek ürünlerinde etiket olur . Bu etiketler aldığımız ürünün özeliklerini anlatır. Ama genelde evlere ek iş olarak tekstil ürünlerini etiketlemek için verilir. Tekstil ürünlerindeki etiketler ürünün markasını ve kısaca kullanımı açıklanır . Mesela tekstil ürünündeki etiket ürünün kaç derecede yıkanması gerektiğini ve nasıl yıkanıldığını anlatır . Eve etiket işi veren firmalardan alacağınız tekstil ürünlerini ve gerekli malzemeleri alarak , etiketlenmesi gereken yere etiketlemeye başlayabilirsiniz. Etiket işinden alacağınız ücret ise etiketlediğiniz ürüne göre ve etiketleme sayısına göre değişir.

Eve boncuk işi veren firmalar :  Evde boncuk işinin size getireceği kazanç epeyce yüksek olmakla kalmıyor , ayrıca kolaylığı ile sizi çok memnun bırakıyor. Boncuk işini bir hobiymiş gibi zevk alarak yapacaksınız. Tek yapmanız gereken, eve boncuk işi veren firmalardan alacağını örnek dizilmiş boncuklarla ve gerekli malzemelerle hemen boncuk dizmeye başlayabilirsiniz.Size verilen boncukları değişik tasarımlarla dizebilirsiniz. Boncuk işinden alacağınız ücret dizdiğiniz boncuk sayısına göre ve boncukların modeline göre değişir.

Eve mandal süsleme işi veren firmalar : Hayatımızda çamaşır asmak için kullandığımız mandalların nasıl bir işi olabilir diye düşünmeniz çok normal . Ama bu mandalları değişik şekillerde süsleyerek nasıl güzel bir süs olacağını hiç düşündünüzmü ? Evet mandalları değişik şekillerde ve modellerde süsleyerek çok farklı süs ürünleri yapabilirsiniz. Yapmanız gereken , eve mandal işi veren firmalardan alacağınız süslenmiş mandalları ve gerekli malzemeleri temin ederek başlayabilirsiniz. Size verilen mandalları örneğe göre süsleyerek epey para kazanabilirsiniz. İşi evinize teslim aldıktan sonra ne kadar kolay olduğunu sizlerde göreceksiniz. Mandal işinde ödeme şekli genellikle , süslediğiniz mandalları firmaya geri teslim esnasında peşin alırsınız. Alacağınız ücret ise süslediğiniz mandalım modeline göre ve süslenme adetine göre değişiklik gösterir.

Eve yemek yapma işi veren firmalar : Evde yemek yapma işi size nekadar saçmada gelse bu iş gerçektir. Kalabalık olan restorantlarda bazen yemekleri yetiştiremedikleri zaman evde yemek yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarımıza yemek yaptırarak hem kendileri sıkıntıdan kurtuluyor hemde evde yemek yaparak para kazanmak isteyen kişileri sevindiriyorlar. Bu tar işler bir davet yemeklerinden de gelebilir , mesela bir kişi davet veriyor ama kendisi hazırlamak istemiyor ve iş olarak evde yemek yapan kişilere veriyorlar. Sizin yapmanız gereken eve yemek işi veren firmalardan alacağınız yemek listesiyle hemen başlayabilirsiniz. Yaptığınız yemekleri , iş aldığınız firma kaınızdan almaya gelecektir. Elinizde marifetli ise devamlı size iş vermeleri büyük olanaktır. Evde yemek işinde alacağını ücret ise yaptığınız yemeğe göre ve yapacağınız kişi sayısına göre değişmektedir.

Eve anahtarlık işi veren firmalar: Evde anahtarlık işi oldukça kolay olmakla kalmıyor ve size kazandıracağı para sizi memnun bırakıyor. Anahtarlık işi tamamen sizin hayal gücünüze bakıyor. Yapacağınız anahtarlıklar genellikle çeşit çeşit süslü boncuklardan olacaktır. Tek yapmanız gereken eve anahtarlık işi veren firmadan alacağınız örnek anahtalıkla birlikte , malzemeleride alarak hemen işe başlayabilirsiniz. Anahtarlık tan alacağınız ücret ise yaptığınız anahtarlığa göre ve anahtarlık adetine göre değişecektir.

Eve çorap işi veren firmalar : Evde çorap işi çok zevkli olmakla kalmıyor ve oldukça kolay bir iştir. Tamamen sizin hayal gücünüze ve el becerinize bağlıdır. Tep yapmanız gereken bazı süslü kurdelalarla ve boncuklarla farklı tasarımlarda çorapları süslemektir. Eve çorap işi veren firmalardan alacağınız örnek süslenmiş çorapla ve gerekli malzemelerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ödeme şeklide çorapları işi aldığınız firmaya teslim esnasında peşin olarak alırsınız. Ücreti ise süslediğiniz çoraba göre ve adetine göre değişiklik gösterecektir.

Eve dantel işi veren firmalar : Evde dantel işi özellikle ev hanımlarımız ilgi odağı olan bir iştir. Zaten gündelik hayatta bayanların en büyük hobisi dantel olmuştur. Ama bazı firmalar dantel işini fabrikalarda makinelerle üretmek yerine el emeği olan bir örgüyü şeklini seçiyorlar. Böylelikle evlerinde dantel işi yapmak isteyen bayanlarımıza gün doğuyor ve sevindiriyor. Eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnek dantel biçimiyle ve gerekli olan malzemelerle hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örgü işinde alacağınız ücret ise ördüğünüz dantelin modeline ve dantel sayısına göre değişir.

Eve kalem montajı işi veren firmalar : Evde kalem montajı işi oldukça basit ve kazandıracağı para herkezi sevindirmiştir. Bildiğimiz gibi kalemler hayatımızda olmazsa olmazlardan bir gereçtir. Siz ise size gelmiş olan kalem parçalarını montajlayarak kalemlerin işini bitirmiş olacaksınız. Eve kalem montajı işi veren firmalardan alacağınız montajlanmış örnek kalemle birlikte , size verilen parçaları montajlamanızdır. Bu işten alacağınız ücret ise Montajladığınız kalemlere göre ve kalem sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Eve tesbih işi veren firmalar : Evde tesbih işi oldukça basit bir iştir. Sizin yapmanız gereken sadece size verilen değişik boncukları gerekli ipe dizerek tesbih haline getirmektir. Eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnek tesbihlerle birlikte , alacağınız gerekli malzemelerle hemen tesbih yapımına başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise dizdiğiniz tesbhi sayısına göre ve dizdiğiniz adete göre değişir.

Eve nikah şekeri işi veren firmalar : Evde nikah şekeri işi oldukça basit ve kolay olmakla kalmıyor. Yapacağınız nikah şekerlerindende alacağınız ücret yüzünüzü güldürüyor. Yapacağınız iş , Nikah şekerlerini çeşitli süsleme malzemeleriyle süsleyerek değişik modeller elde etmek . Eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız örnek nikah şekerleriyle birlikte ve gerekli malzemelerle hemen nikah şekeri işine başlayabilirsiniz. Nikah şekeri işinden alacağınız ücret ise yaptığınız nikah şekerlerinin modellerine göre ve adetine göre değişecektir.

Eve ütü işi veren firmalar : Evde ütü işi özellikle ev hanımlarımız için ilgi odağı olan ek iş lerin arasındadır. Çünkü ev hanımlarımız normalde günlük yaşantılarındada her zaman ütü yaptıkları için bu iştete hiç zorluk çekmezler. Eve ütü işi veren firmalardan alacağınız ütüleme işi ürünlerini temin ederek hemen başlayabilirsiniz. Evde ütü işinden alacağınız ücret ise ütülediğiniz ürüne göre ve adetine göre değişecektir.

Eve iplik temizleme işi veren firmalar :  Evde iplik temizleme işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Bir yaşlı insanımızın bile yapabileceği bir iştir. Yapacağınız iş size gelecek olan tekstil ürünlerindeki iplik kalıntılarını küçük özel bir makas yardımı ile kesmektir. Eve iplik temizleme işi veren firmalardan alacağınız ürünlerin ipliklerini temizleyrek başlangıç yapabilirsiniz. İplik temizleme işinden alacağınız ücret ise , her temizlediğiniz tekstil ürünü başına alırsınız.

Eve gelin buketi işi veren firmalar : Evde gelin buketi işi tamamen bir el becerisi ve yetenek isteyen bir iştir. Kendi düşünce tarzınızla , size verilen malzemelerden tamamen sıra dışı bir buket yapabilirsiniz.Her gelin buketleri bir insan eli tarafından yapılmaktadır. Hiç bir fabrikada üretim yapılmaz. Evlerinde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımıza sunulur. Eve gelin buketi işi veren firmalardan alacağınız örnek buket ve gerekli malzemelerle hemen işe başlayabilirsiniz. Gelin buketi işinden alacağınız ücret ise , yaptığınız elin buketinin şekline , büyüklüğüne ve adetine göre değişiklik göstermektedir.

Eve pasta işi veren firmalar : Evde pasta işi özellikle bayanlarımız için çok ideal olan işlerden birisidir. Bizim türk mutfağımızda ünlü olan pastalarımız ve tatlılarımız dünya çapında duyulmuşur. Sizin yapmanız gerek iş ise eve pasta işi veren firmalardan alacağınız siparişle hemen yapmaya başlamaktır. Ücreti ise yaptığınız pastaya göre ve adetine göre fark göstermektedir.

Eve takı işi veren firmalar : Evde takı işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Takı işi tamamen sizin hayel gücünüzle birleşen bir iştir. Sizin düşüncelerinizle ve zevklerinizle kendinize yada firmalara sıra dışı takılar sunabilirsiniz. Eve takı işi veren firmalardan alacaınız örnek takılar ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise yaptığınız takıya ve adetine göre değişiklik göstermektedir.

Eve kına paketleme işi veren firmalar : Evde kına paketleme işi oldukça basit olmakla kalmıyor ve kazancıda sizi sevindirecektir. Bildiğiniz gibi kınaları , herkez evlenirken mutlaka kullanmıştır. Sizin yapacağınız iş size verilen küçük paketlerdeki kınaları değişik süslemelerle firmalara sunmak. Eve kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız örnek paketlenmiş kınalarla ve gerekli malzemelerle hemen paketlemeye başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise her paketlediğiniz kınanın teferruatına göre ve adetine göre değişir.

 EVE İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Bu tarz ek iş ilanları sizin ilginizi çektiyse , www.ekisverenfirmalar.com adresine , yani sitemize girerek ilgili ilanlara yorum bırakabilirsiniz. Bizim amacımız sizlerin yorumlarınızla sizi eve iş veren firmalar la sizleri buluşturmak. Eve iş veren firmalardan seçtiğiniz iş ile ilgili örnekleri ve malzemeleri aldıktan sonra hemen başlayabilirsiniz. İşinizi bitirdikten sonra firmayla iletişime geçerek ürünleri teslim edebilirsiniz.

Ödeme şekli :  Genellikle eve iş veren firmalar , ücretlerini verdikleri işlerin süsüne göre ve adetine göre ödeme yaparlar. Ödeme işlemi ise teslimat esnasında hemen peşin olarak ödenir. Yada anlaşmaya göre anında banka hesabı ile havale yapılabilir.

EK İS VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Eve iş veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

Arama Sonuçları

 • kayseride evde iş imkanı
 • evde iş imkanı
 • evde iş imkanı kayseri
 • eve iş veren firmalar
 • kayseri ek iş ilanları
 • kayseri evde iş ilanları
 • kayseride evde iş
 • kayseride eve iş veren firmalar
 • evde ek iş ilanları kayseri
 • kayserıde ek ıs veren fırmalar

Yorum Yazın
Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. serpil ateş diyor ki:

  ordu’nun fatsa ilçesinde oturuyorum 2 çoçuk annesiyim evde çorap işi kalem işi boncuk işi ne iş olursa yaparım paraya ihtiycaım var… işleri yarı fiyatına yaparım telefon:05352830701 aramanızı istiyorum

 2. pınar diyor ki:

  Manisa merkezde oturuyorum. evde yıkama, ütü, paketleme işi yapmak isterim.toplu olarak da gelecek işlerin organizasyonunu yapıp üstesinden gelebilecek bilgi ve tecrübeye sahibim.

 3. asalet diyor ki:

  15 yıllık bankacıyım şu anda iş arıyorum evde boş kalmamak ve ek gelire ihtiyacım olduğundan sizden haber bekliyorum
  İSTANBUL / ÜSKÜDAR /SELİMİYE de yaşıyorum

  • Harun ACAR diyor ki:

   Acil makale yazarları aramaktayız. Türkçeyi etkin kullanabilen, imla ve gramer konusunda deneyimli, aktif olarak yazı yazabilecek, sürekli olarak yazarlık düşünen yazar çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenenlerin ozgunmakaleyazilir@gmail.com adresine mail göndermeleri rica olunur. Ücretler 100 kelime 0,50 TL 150 kelime 0,75 TL 200 kelime 1,00 TL 250 kelime 1,25 TL 300 kelime 1,50 TL 400 kelime 2,00 TL 500 kelime 2,50 TL
   Ücretleri kabul edenler örnek makale ile bilgilerini mail atmaları rica olunur. işimiz süreklilik isteyen bir iştir. Ödemeler aylık olarak yapılır.

 4. sumeyra diyor ki:

  Evde yapılabilecek is arıyorum

 5. sultan kozak diyor ki:

  kalem işi yapmak istiyorum bana ulaşabilirmisiniz ben ankrada oturuyorum

 6. zuhal okyar diyor ki:

  BURSA nilüfer ilçesinde oturmaktayım,evde yapılabilecek işlerden yemek dahil ek işlerden yapmak istiyorum.

 7. emine çetin diyor ki:

  elim her tür işe yatkındır bu işi yapmak isyiyorum yeni evliyim bir çocuğum var evime karkıda bulunmak istiyorum ve çocuğuma birikim

 8. dilek güngör diyor ki:

  evde her türlü işi yapabilirim eskişehirde yasıyorum

 9. Yeşim Yakupoğlu diyor ki:

  İstanbulda anadolu yakası boncuk işi

 10. ceyda diyor ki:

  Etiket , , Poset, davetiye isi istanbul/maltepe

 11. suheyla diyor ki:

  40 yasındayım ev hanımıyım evde yapabilecegim işlere ihtiyacım var bizlere iş imkanı sağlayacak firmalara sesleniyorum iş istiyorum…

 12. melek diyor ki:

  Ankara da oturuyorum evde çalışmak istiyorum el becerim çok iyi kendime güveniyorum bana dönerseniz sevinirim

 13. Birgül GÜÇLÜ. diyor ki:

  İzmir-Bornova da yaşıyorum.emekli hemşireyim.

 14. Pınar diyor ki:

  KOCAELI GEBZE Her türlü el becerisi isteyen işlere talibim.. küçük bir ekip kurabilirim. seri bir şekilde işlerinizi halledebilirim lütfen e-mail adresimden dönüş yapınız. yaş 23 çabuk ve pratiğim. ocacs_797_@hotmail.com

 15. Havva ertürk diyor ki:

  İstanbul/ sancaktepe de oturuyorum. Davetiye katlama, nikah şekeri yapımı alabilirim.elim bu işlere yatkın ve pratiğimdir.

 16. hulya diyor ki:

  evde titizlikle ve zamaninda isimi teslim ederim o konuda kuskunuz olmasin grubum da var bize guvenle is vere bilirsiniz tesekurler

 17. hulya diyor ki:

  vanda ikamet ediyorum evde titizlikle ve zamaninda isimi teslim ederim o konuda kuskunuz olmasin grubum da var bize guvenle is vere bilirsiniz tesekurler

 18. Betül diyor ki:

  Kayseri Melikgazi de ikamet ediyorum poşet katlama, davetiye katlama ve kalem montaj yapmak istiyorum. Özenti göstereceğim ve temiz çalışacagimdan emin olabilirsiniz. Ayrıca işe ihtiyacım olduğunu da belirtmek isterim.

 19. seda diyor ki:

  ankarada yasıyorum 2 çocuk annesiyim ek gelire ihtiyacım var. çorap işi,gelin buketi ,nikah şekeri ne iş olursa yaparım. lütfen emailden ulasın

 20. sinem diyor ki:

  kayseride yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorm nikah şekeri işini yapabilirim ilginize

 21. tarık diyor ki:

  ordu fatsa oturuyorum.mahallemde ev hanımlarına ek iş yaptırmak istiyorum.ihtiyacı olan bayanlar bulunuyor. Benimle irtibata geçerseniz.yüklü miktarda iş alıp mahallede bayanlara dağıtmak istiyorum

 22. SEMA DURNA diyor ki:

  Merhaba İstanbul Tuzlada oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum el becerim yüksektir. Bana ulaşırsanız sevinirim.

 23. yasemin diyor ki:

  evde kutu katlama davetiye katlama etiketleme veya kalem işi istiyorum ist kartalda oturuyorum

 24. Hulya Cile diyor ki:

  Kayseri’de yaşıyorum.Anaokuluna giden bir oğlum var.Onun eğitimi ve bakımıyla ilgilendiğim için çalışamıyorum.Elimden her iş gelir.El sanatlarıyla çok ilgili,üretken be becerikliyim.Paraya ihtiyacım var.İlgilenen firmalardan haber bekliyorum lutfen

 25. zeynep avci diyor ki:

  Kocaeli gebze kutu poşet davetiye katlama çorap mandal islerini yapabilirim iyi günler

 26. İstanbul Rami-Eyüp’de oturmaktayım.
  Evimde ek iş yapmak ve bunu devam ettirmek istiyorum.
  Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
  Saygılarımla,

 27. fatma diyor ki:

  bnde evde işyapmak istiyorum elim yatkın bu işlerencede boncuk işi yapuyordum

 28. nihat diyor ki:

  İlandikkatimi çekti,detaylı bilgi almak istiyoum.İlgilenebileceğim konular çıkabilir.Cevabınızı bekliyorum.

 29. Nilüfer Şişman diyor ki:

  istanbul/Beykoz evde is yapmak istiyorumm haber bekliorum acil lutfennn

 30. ELİF diyor ki:

  iplik temizleme işi güzel gibi..:)antalya’dayım.yapabilirim.

 31. leyla arslan diyor ki:

  kayseri evde ıs ımkanlarından yararlanmak ıstıyorum

 32. aslı yüksel diyor ki:

  acil iş arıyorum ewde yapılabilecek

 33. aslı yüksel diyor ki:

  evde yapılacak iş arıyorum

 34. feytullah diyor ki:

  feytullah kalem montac işi yaparım.tel 05399145271

 35. sevilay eglen diyor ki:

  evde yapabilecegim ise ihtycm war boncuk isi paketleme kına davetiye nikah sekeri hepsini de yapablrm ankara keciörende oturuyorum cevabinizi bekliyorum

 36. GÜLÜMSER YEŞER diyor ki:

  Ankara Yenimahalle’de oturuyorum.Evde nikah şekeri yapmak istiyorum.Aile bütçesine katkıda bulunmak isterim.Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var.Ararsanız sevinirim.Numaram 05307464254

 37. hatun şimkek diyor ki:

  ben hatun şimsek kayseri talasta oturuyorum evde boş durmaktansa bişeyler yapmak istiyorum verecegini her işi yapacagımdan eminim elim her işe yatkındır

 38. sule toprakci diyor ki:

  Melikgazi Kayseri . Nikah şekeri veya kına paketleme işlerini yapabilirim 2 kişilik bi ekibim war . Ewde para kazanmak istiyoruz . Yardımcı olursanız seviniriz .

 39. aslı onmaz diyor ki:

  dugundavetıye ısı arıyorum kayserı melikgazı

 40. emine karadöl diyor ki:

  ev hanımıyım tesbih işi dikkatimi çekti

 41. sevcan diyor ki:

  kına işleri ,nikah şekeri ,davetiye ,poşet katlama ,kutu katlama ,kalem montajı v.s işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 42. Nilay diyor ki:

  Ek is ariyorum mugla\bodrumda yasiyorum

 43. demet diyor ki:

  engelli kizim var.universitwye gidwn kizim icin is istiyorum

 44. GAMZE TOSUNCU diyor ki:

  BEN KARAMAN İLİNDE YAŞIYORUM. BENDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 45. derya tarhana diyor ki:

  Merhaba mersinde ikamet ediyorum her türlü kutu davetiye poşet katlama veya çorap süsleme gibi eve gönderebileceğiniz işleri 10 kişilik aile ekibimle yapabilirim.Lütfen iletişime geçermisiniz.yapılan işler çok temizdir daha önce matbaacıydım.

 46. DERYA TARHANA diyor ki:

  mersinde ikamet etmekteyim 10 kişilik aile ekibimle her türlü eve gönderilen çorap karton davetiye katlama poşet kapatma veya benzeri işleri özenle ve hızlı bi şekilde yaparım lütfen ulaşın

 47. safiye diyor ki:

  İzmir urla da oturuyorum. evde yapılabilecek iş arıyorum. grup kurabilir çalışacak insan organize edebilirim. yemek yama kutu katlama kalem yapma vs. işler yapabilecek kişiler bulabilirim geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 48. lokman çimen diyor ki:

  05379481656 kayseri merkezdeyim

 49. Sibel diyor ki:

  evde kutu katlama,boncuk dizme,poşet katlama,etiket takma,tesbih dizme,kına paketleme işleri yapabilirim .Kendi harçlığımı kazanmak istiyorum.ankara/eryamanda oturuyorum

 50. seda demir diyor ki:

  istanbul başakşehirde yaşıyorum ek işe ihtiyacım var

 51. Gülşah Adalı diyor ki:

  Tunceli ilinin Nazmiye ilçesinde oturuyorum. Dantel işi hariç diğer el işlerini yapabilirim.elim pratikte. Ev hanımı olduğum için zamanım çok oluyor.

 52. esra diyor ki:

  evde davetiyekatlama,poşet katlama gibiişler olabilirbide ütü
  kayseri merkezdeym

 53. melek diyor ki:

  eskişehirde ikamet ediyorum.

 54. bahriye havuzyapan diyor ki:

  tvde nikah şekeri yaparımtemiz ve seri çok madurum lütfen ara

 55. keziban diyor ki:

  kutu katlama,boncuk işi vb.her türlü iş yapılır.Zamanında teslim edilir grup halinde çalışılır.

 56. zeynep diyor ki:

  ben 39 yaşında 2 çocuk annesi bir ev hanımıyım . Elimden örgü , dantel , takı işleri gelir . Tek idealim bir gün tuafiye üzerine kendi dükkanımı açabilmek ve şuan evde yapabileceğim iş arıyorum : TEL : 05325869896

  Tekirdağ/
  /Çorlu …

 57. nese simsek diyor ki:

  ekis yapmak istiyorum.Lutfen bana ulasiniz.

 58. zeynep karagul diyor ki:

  kına paketleme nikah şekeri yapım işi almak istiyorum 5 kişilik bir ekibimiz bulunmaktadır.

 59. zeynep karagul diyor ki:

  5 kişilik bir ekiple kına paketleme,nikah şekeri,poet katlama,kutu katlama,kalem montaşlama işleri yapmak istiyoruz itina ile özenli bir şekilde yapılıp zamanında teslimat yapılır.kayseri merkezde ikamet etmekteyiz.güvenilir olup kesınlıkle iş tesliminden önce ücret alınmaz.

 60. serap diyor ki:

  Merhaba.Antalyada yasıyorum.El islerine cok yatkınım ve elim pratik evde yapılabilecek bahsi gecen her isi yapabilirim.Guvenilir zamanında teslimat konusunda emin olabilirsiniz.Bu konuyla ilgili geri donus yapmanızı heyecanla bekliyorum .Simdiden tesekkurler.

 61. burak diyor ki:

  Kayseride ev isi yapmak istiyorum

 62. burak diyor ki:

  Kayseride ikamet ediyorum ev isi yapmak istiyorum

 63. sümeyye diyor ki:

  iş istıyorum

 64. sümeyye diyor ki:

  ben kayser de oturuyorum evde cok sıkılıyorum her ne iş olursa olsun yaparım yeter kı iş verin kuçuk oglum için lütfen haber beklıyorum

 65. servet diyor ki:

  Evde davetiye işini yapmak istiyorum . En az 4 kişilik bir ekiple çalışabilirim

  ESKİŞEHİR/ email:arcade1233@gmail.com

 66. sevil diyor ki:

  kayseride yaşıyorum.evde ek iş yapmak istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 67. neslihan diyor ki:

  Merhaba evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz bursada ikamet ediyorum.(3 kişiyiz)

 68. karayel diyor ki:

  Merhaba

  Üsküdar da oturuyorum her tür işi yapabilirim.
  erbekarayel@gmail.com

 69. gülsüm diyor ki:

  bergamada oturmaktayız iki kişiyiz kına paketleme davetiye katlama nikah şekeri bebek şekeri yapılır en kısa zamanda haber bekliyoruz el becerisi ve tecrübe vardır

 70. nrslihan diyor ki:

  Her turlu evde is yaparim elim yatkindir ise ihtiyacim var yardimci olun lutfen

 71. gülhan diyor ki:

  elazığ merkezde oturuyorum. evde yapacağım iş arayıyorum.

 72. Songül Hasözhan diyor ki:

  Kayseri evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum
  Olumlu bi gelişmede e-mail’ime bi e-posta göndermenizi rica ediyorum

 73. ebru diyor ki:

  Gebzede oturmaktayim evde kalem montajı kına paketleme tesbih isi vs isler yapmak istiyoruz.gurubum var .5444717944

 74. hilal diyor ki:

  kayseriden ek iş barıyorum..
  Eve kına paketleme işi, tesbih işi, kutu katlama
  hilallonall@gmail.com

 75. Özlem diyor ki:

  izmir altındağda oturuyorum. Ekipte kurabılırım. Karton canta katlama tesbıh işi kına posetleme gıbı ıslerde tecrube sahıbıyım. bende evde yapabılecegım ıs arıyorum

 76. SERAP AYDIN diyor ki:

  evde ne iş olursa yaparım işleri zamanında teslim ederim gerekirse ekip kurarım izmir çiğlide oturuyorum
  05424823566

 77. Ülkü diyor ki:

  Kayseri merkezde oturuyorum evde tesbih dizme, kutu katlama, kalem montajı vb işler yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. kardelen38-58@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 78. sibel alp diyor ki:

  Merhaba ben edirnede oturuyorum nikah sekeri kina paketleme davetiye katlama islerinden birini yapmak istiyorum bana ulasirsaniz cok memnun olurum

 79. ebru ARSLAN diyor ki:

  ben Kayseride oturuyorum evde bu işlerin hepsini yapabilirm daha çok tesbih işini istiyorum ekip arkadaşlarım var olmlu olumsuz bana ulaşırsanız sevinirim.

 80. seval diyor ki:

  Kayseri merkezde oturuyorum elbecerim cok iyidir acil ise ihtiyacimvar sizlerden haber bekliyiorum

 81. DENİZ diyor ki:

  Bu işler için belli bir ekibim var.Alacağım işin üstesinden gelebilecek bilgi ve tecrübeye sahibim.En kısa zamanda mandal, çorap , kalem, kına paketleme, iplik temizleme, nikah şekeri yapma,davetiye katlama ve etiket işi talep ediyorum.

 82. esra diyor ki:

  evde davetiye katlama kına paketleme takı tasarımı el işi mandal işi yapabilirirm oldukça hızlı ve itinalı bir şekilde işi yapabilirim.izmir gaziemirde oturuyorum 05438497606

 83. mustafa demir diyor ki:

  bende evde istiyorum ne olursa yaparim becerim var uni mezunuyum bir an once bi is verirseniz cok sevinirim.

 84. selma emre diyor ki:

  evde iş imkanı olursa çalışmak istiyorum .Yada yarımgün çalışabileceğim bir iş arıyorum

 85. reyhan diyor ki:

  evde iş imkanı istiyorum her türlü temiz ve hemen teslim .lütfen beni arayın

 86. sevda kuzucu diyor ki:

  evde yapılabilecek kutu katlama davetiye ve yemek işleri yapabilirim özellikle günler için hamur çeşitlrini süper yaparım

 87. sare diyor ki:

  KAYSERİDE OTURUYORUM EVDE NİKAH ŞEKERİ BONCUK İŞİ DAVETİYE KATLAMA VE MANDAL İŞİ YAPMAK İSTİYORUM EK GELİRE İHTİYACIM VAR LÜTFEN ULAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM
  sare.durmus@hotmail.com

 88. recep - esra diyor ki:

  sancaktepede oturuyoruz iki kişiyiz ek gelir olarak eve iş arıyoruz

 89. çağla ersan diyor ki:

  Ankarada yaşıyorum. Evde yapılacabilecek her türlü işi yapabilirim. Bana cglvrl_hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz, geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 90. burcu inci diyor ki:

  Kayseri deyim ise ihtiyacim var ev hanimiyim Esim insaatci yardim edin ltfn davetiye katlama isi

 91. burcu inci diyor ki:

  Kayseri deyim ise ihtiyacim var ev hanimiyim Esim insaatci yardim edin ltfn davetiye katlama isi ltfn kocam yetistiremiyo

 92. burcu inci diyor ki:

  05439730408 lutfn arayin çok ihtiyacim varr

 93. nurhayat ayhan diyor ki:

  evde yapılcak ek işlere talibim.ankarada oturuyorum.irtibatınızı beklıyorum

 94. merve zıvdır diyor ki:

  Mersin-tarsus ilçesinde yaşamaktayım ise ihtiyacım var verilen işlerde asla gecikme olmaz

 95. ayşe diyor ki:

  kayseri belsinde ikametkah ediyorum 2 kızım var 10 yıl çalıştım küçük kızımın rahatsızlığından dolayı çalışamıyorum eşim asgari ücret alıyor çalışmam gerekiyor tekstil,dosya işlerinde çok çalıştım iplik temizleme, katlama,ütü,davetiye ne olursa yaparım lütfen bana ulaşın kızım için

 96. Talip uygur diyor ki:

  Evde yapılan ek işlerle nasıl irtibat kurabilirim

 97. Nihal Sarıdede diyor ki:

  Evde kina paketleme isi yapmak istiyorum Eskişehir

 98. rabia diyor ki:

  bnde bu işi yapmak istiorm

 99. emran diyor ki:

  Merhaba istanbul ümraniye mandal ve kalem montajı,davetiye katlama, kına paketleme poşet ve kutu katlama işleri için yönlendirme bekliyorum tarafınızdan teşekkürler.

 100. burcu diyor ki:

  Kayseri kocasinanda oturuyorum ve davetiye işi veya nikah şekerleri yapmak istiyorum

 101. mehmet kaya diyor ki:

  Kayseride yasiyorum.Mandal tesbih kina davetiye isleri yaparim. 6 kisilik bir ekibim var. Acil bir ise ihtiyacim var.

 102. emran diyor ki:

  Merhaba daha önceki bildirimlerinizde de yorumda bulunmuştum. Yönlendirmelerinizi bekliyorum.

 103. meral diyor ki:

  mersinde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 104. NEŞE diyor ki:

  SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ, TEKNOLOJİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN KURUMSAL FİRMAMIZ;EVDE EK İŞ YAPABİLECEK , EK GELİR DÜŞÜNEN SINIRLI SAYIDA EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTADIR.EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALMAK İSTEYEN ,KENDİNE GÜVENEN ,İŞİNİN HAKKINI LAYIKIYLA YAPABİLECEK KİŞİLERİN technologyexporrt@yandex.com MAİL ADRESİNDEN TARAFIMIZA ULAŞMALARINI BEKLİYORUZ.
  TÜM ARKADAŞLARIMIZIN SİTE ÜZERİNDEN YORUM YAPTIKLARI TARAFIMIZDAN İZLENMEKTEDİR. ANCAK MAİL HARİCİ ULAŞANLARA YANIT VERİLMEMEKTEDİR. İRTİBATA GEÇMEK İSTEYENLERİN MAİL ADRESİMİZE ULAŞMASI HALİNDE GEREKLİ BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.
  YOĞUNLUK SEBEBİYLE SADECE MAİL ÜZERİNDEN İLETİŞİM KURULMAKTADIR.
  AYLIK GELİR EN AZ 1.000 TL EN YÜKSEK 3.000 TL ARASINDADIR.
  İRTİBA NEŞE HANIM technologyexporrt@yandex.com

 105. Zehra köse diyor ki:

  Bilgilendirilmeyi arz ederim

 106. melis diyor ki:

  Balıkesir in ayvalik ilçesinde ikamet etmekteyiz 2 kisiyiz bütün ek islere talibiz dönüş yaparsaniz seviniriz.

 107. ceyda diyor ki:

  Evde kina davetiye poset kutu katlama işleri olabilir

 108. hülya diyor ki:

  adım hülya bucak van merkez de yaşıyorum 10 kişilik bir gurubum var el becerimiz oldukça yüksektir biz bayanlar hepimizde deneyimli ve kurs belgesi olan insanlarız elimiz çok çabuktur. e-posta adresim: ela_1913@windowslive.com iletişime geçerseniz çook sevinirizz şimdiden teşekkürler…

 109. keziban ay diyor ki:

  denizli merkezde oturuyorum…evde yapılabilecek iş arıyorum. grup kurabilir çalışacak insan organize edebilirim. Kutu katlama kalem yapma kına paketleme vs. işler yapabilecek kişiler bulabilirim geri dönüş yapabilirseniz sevinirim. 05466517788 kezibanay68@gmail.com

 110. yasar geyin diyor ki:

  kayseride yaşıyorum davetiye katlam evde yemek kına paketleme kutu katlama kısacası elimden het türlü iş gelir

 111. ayşe diyor ki:

  Antalya’da oturuyorum. el işi yapmak istiyorum ek gelir olması için. ulaşırsanız sevinirim. teşekkürler. bayf_aysenur@hotmail.com

 112. sevgitatar diyor ki:

  Evde mandal işi yapmak istiyorum takım arkadaşlarım var hazır acele cevap istiyorum

 113. Pınar diyor ki:

  evde her turlu isi yapabilirm kayseride yasiyorum.

 114. nuran diyor ki:

  evde 3 kişiyiz nika şekeri kına vb. iş yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

 115. Evde yapilacak is istiyorum kayseride otyruyorum

 116. ayşe kara diyor ki:

  boş zamanlarımı değrlendirmek adına ek iş ta<leplerinizi bekliyorum.

 117. Ece diyor ki:

  ankarada oturuyorum. 24 saat evdeyim iş için boş vaktim oldukça fazla.bu işe çok ihtiyacım var. geri dönüş olursa sevinirim.

 118. Gül Akkoyun diyor ki:

  İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Evden yapılabilecek (yemek, davetiye katlama, ve benzeri) ek işleri temiz ve özenli bir şekilde yapabilirim. İlgilenen firmaların bilgisine..

 119. duygu diyor ki:

  kayseride yaşıyorum yukarıdaki bütün işleri annemle birlikte çok kısa sürede yapabiliriz ilgilenirseniz çook sevinirim bekliyorum

 120. fundaserbest diyor ki:

  Kına paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun…….2 kişiyiz…….

 121. fatma coşkun diyor ki:

  NİKAH ŞEKERİ YAPMAK İSTİYORUM EMEKLİ ÖĞRETMENİM 05073100283 EN KISA ZAMANDA ARARSANIZ SEVİNİRİM

 122. fatma coşkun diyor ki:

  NİKAH ŞEKERİ YAPMAK İSTİYORUM EMEKLİ ÖĞRETMENİM 05073100283 EN KISA ZAMANDA ARARSANIZ SEVİNİRİM KAYSERİ TALAS