Ek İş Veren Firmalar

Eve İş Veren Firmalar

Yazan  | 

Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir çok ek iş ilanları vardır .Bu ek iş ilanları bir çok işsiz insanımızı en büyük dertleri olan ekonomik sıkıntıdan kurtarıyor. Çoğu ev hanımları Evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Ama artık ev hanımlarıda ek iş yaparak rahatlıkla evlerine katkıda bulunabilecekler .Öğrenciler ise derslerinden kalan boş vakitlerinde rahatlıkla , yorulmadan ve derslerine hiç bir engel yaratmadan , para kazanabilecekler . Ayrıca öğrencilerimiz yaptıkları ek iş lerle hem kendilerine güzel bir ortam yaratacak , Hemde ailelerine büyük katkıda bulunacaklar.Üstelik bu tarz ek iş leri hiç yorulmadan ev ortamında rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Hiç dışarıya çıkmanıza gerek kalmaz , evinizin rahat bir ortamında , konforlu bir şekilde iş yapabilirsiniz. Trafik derdi yok, maaş alma derdi yok , patron saati yok , mesai yok , daha bir sürü avantajları bulunuyor. Özellikle en büyük avantajlarından biriside hiç bir sermaye ödemiyor olmanızdır. Bu tarz ek iş ilanlarına eve iş veren firmalardan temin edebilirsiniz. Artık gelişen internet ağımızda bir çok ek iş veren firma bulunmaktadır. Devamlı internetim yok ulaşamıyorum diyorsanız sokaklarda bir çok yerlerde duvar ilanları yada broşürler bulunmakta.

Dışarıda bir çok ek iş veren firma bulunmakta ama siz hangisinden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İlk önce yapacağınız iş ek iş ilanları hakkında kısa bilgi almanız ve biraz düşünerek eliniz hangisine yatkın olduğunu seçmektir. Ama biz size biraz yardımcı olacak olursak , Aşağıda Yazacağımız kısa ek iş ilanlarını dikkatlice okuyunuz. www.ekisverenfirmalar.com adresi olarak tek amacımız ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımıza biraz yardımcı olmaktır. Sizleri yazılarımızla aydınlatıyor ve eve  iş veren firmalara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu ek iş veren firmalar sizin yapacağınız yorumlarla sizlere ulaşacaktır. Sizin tek yapmanız gerek ise yorum bırakarak biraz sabretmektir. Neden diye soracak olursanız , eve iş veren firmalar devamlı iş vermedikleri gibi , gösterilen talepte büyük olunca içlerinden en iyisini seçeceklerdir . Bu nedenle sizin yazacağınız yorumlar çok önemlidir. Eve iş veren firmalar la iletişim yolunu yazımızın en alt kısmına yazacağız dikkatlice okuyunuz . Şimdi sizlere ek iş ilanları ile ilgili biraz yardımcı olmak için bazı eve iş veren firmalar la ilgili kısa iş tanımını yazacağız .

Bir çok ek iş ilanları bulunmakta ama sizin seçebileceğiniz , en kolay ve en kazançlı ek iş ilanları şöyledir :

Eve kutu katlama işi veren firmalar :  Evde kutu katlama işi düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir aslında. Çok basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve kutu katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek kutuları ve malzemeleri temin ederek hemen başlayabilirsiniz. Kutuları katlamanız için belirli kesitler yapılmış olacaktır.  Sizde örneğe bakarak bu belirlenmiş olan kesitlere göre katlayabilirsiniz. Kutu katlama işinden alacağınız ücret ise , Katladığınız kutunun büyüklüğüne ve süsüne göre değişecektir. Eve iş veren firmalardan alacağınız ücret ise katladığınız kutu başına ödenir.

Eve poşet katlama işi veren firmalar :]Evde poşet katlama işi oldukça basit bir iştir. Düşünüldüğü kadar zor değil ve kazançlı bir iştir. Çevremizde poşet kullanımı çok yaygın olmuş ve yaşantımızda bize bir gereçtir. Poşetler süslenerek yada çeşitli sektörlerde çeşitli poşetler basılmaktadır. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek poşetle birlikte ve malzemelerle hemen poşet katlamaya başlayabilirsiniz. Poşet katlama işinden alacağınız ücret ise katladığınız poşetin çeşidine göre ve büyüklüğüne göre değişir. Alacağınız para ise katladığınız poşet adetine göre değişir.

Eve davetiye katlama işi veren firmalar :  Evde davetiye katlama işi çok yaygın olmakla kalmıyor ve kazançlı bir iştir. Bir çok davetiye bulunmaktadır , düğün davetiyesi , nikah davetiyesi , sünnet davetiyesi  gibi çeşitli davetiyeler vardır. Aslında davetiyeler çok önemlidir . Özel bir günümüzde bir insanı davet etmek için kullanılır. Matbaa firmaları bastıkları davetiyeleri katlamakla zaman kaybetmiyorlar ve bu davetiyeleri evlerinde ek iş yapmak isteyen kişilere gönderiyorlar. Davetiye katlama işi oldukça basittir. Davetiyelerde belirlenmiş katlama çizgileri olur. Sizin yapmanız gereken ise bu işaretlerden düzgünce katlamaktır. Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız örnek davetiye ile ve malzemelerle hemen katlamaya başlayabilirsiniz. Davetiye katlama işinde alacağınız ücret ise katladığınız davetiye adetine göre ve katlama işleminin teferruatına göre değişir. Ama devamlı yapacağınız bir firma bulursanız ortalama aylık olarak 500 ile 1000 TL arasında kazanırsınız.

Eve etiket işi veren firmalar :Evde etiket işi bilindiği kadar zor bir iş değildir. Aldığımız her tekstil ürününde ve yiyecek ürünlerinde etiket olur . Bu etiketler aldığımız ürünün özeliklerini anlatır. Ama genelde evlere ek iş olarak tekstil ürünlerini etiketlemek için verilir. Tekstil ürünlerindeki etiketler ürünün markasını ve kısaca kullanımı açıklanır . Mesela tekstil ürünündeki etiket ürünün kaç derecede yıkanması gerektiğini ve nasıl yıkanıldığını anlatır . Eve etiket işi veren firmalardan alacağınız tekstil ürünlerini ve gerekli malzemeleri alarak , etiketlenmesi gereken yere etiketlemeye başlayabilirsiniz. Etiket işinden alacağınız ücret ise etiketlediğiniz ürüne göre ve etiketleme sayısına göre değişir.

Eve boncuk işi veren firmalar : Evde boncuk işinin size getireceği kazanç epeyce yüksek olmakla kalmıyor , ayrıca kolaylığı ile sizi çok memnun bırakıyor. Boncuk işini bir hobiymiş gibi zevk alarak yapacaksınız. Tek yapmanız gereken, eve boncuk işi veren firmalardan alacağını örnek dizilmiş boncuklarla ve gerekli malzemelerle hemen boncuk dizmeye başlayabilirsiniz.Size verilen boncukları değişik tasarımlarla dizebilirsiniz. Boncuk işinden alacağınız ücret dizdiğiniz boncuk sayısına göre ve boncukların modeline göre değişir.

Eve mandal süsleme işi veren firmalar : Hayatımızda çamaşır asmak için kullandığımız mandalların nasıl bir işi olabilir diye düşünmeniz çok normal . Ama bu mandalları değişik şekillerde süsleyerek nasıl güzel bir süs olacağını hiç düşündünüzmü ? Evet mandalları değişik şekillerde ve modellerde süsleyerek çok farklı süs ürünleri yapabilirsiniz. Yapmanız gereken , eve mandal işi veren firmalardan alacağınız süslenmiş mandalları ve gerekli malzemeleri temin ederek başlayabilirsiniz. Size verilen mandalları örneğe göre süsleyerek epey para kazanabilirsiniz. İşi evinize teslim aldıktan sonra ne kadar kolay olduğunu sizlerde göreceksiniz. Mandal işinde ödeme şekli genellikle , süslediğiniz mandalları firmaya geri teslim esnasında peşin alırsınız. Alacağınız ücret ise süslediğiniz mandalım modeline göre ve süslenme adetine göre değişiklik gösterir.

Eve yemek yapma işi veren firmalar :Evde yemek yapma işi size nekadar saçmada gelse bu iş gerçektir. Kalabalık olan restorantlarda bazen yemekleri yetiştiremedikleri zaman evde yemek yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarımıza yemek yaptırarak hem kendileri sıkıntıdan kurtuluyor hemde evde yemek yaparak para kazanmak isteyen kişileri sevindiriyorlar. Bu tar işler bir davet yemeklerinden de gelebilir , mesela bir kişi davet veriyor ama kendisi hazırlamak istemiyor ve iş olarak evde yemek yapan kişilere veriyorlar. Sizin yapmanız gereken eve yemek işi veren firmalardan alacağınız yemek listesiyle hemen başlayabilirsiniz. Yaptığınız yemekleri , iş aldığınız firma kaınızdan almaya gelecektir. Elinizde marifetli ise devamlı size iş vermeleri büyük olanaktır. Evde yemek işinde alacağını ücret ise yaptığınız yemeğe göre ve yapacağınız kişi sayısına göre değişmektedir.

Eve anahtarlık işi veren firmalar: Evde anahtarlık işi oldukça kolay olmakla kalmıyor ve size kazandıracağı para sizi memnun bırakıyor. Anahtarlık işi tamamen sizin hayal gücünüze bakıyor. Yapacağınız anahtarlıklar genellikle çeşit çeşit süslü boncuklardan olacaktır. Tek yapmanız gereken eve anahtarlık işi veren firmadan alacağınız örnek anahtalıkla birlikte , malzemeleride alarak hemen işe başlayabilirsiniz. Anahtarlık tan alacağınız ücret ise yaptığınız anahtarlığa göre ve anahtarlık adetine göre değişecektir.

Eve çorap işi veren firmalar : Evde çorap işi çok zevkli olmakla kalmıyor ve oldukça kolay bir iştir. Tamamen sizin hayal gücünüze ve el becerinize bağlıdır. Tep yapmanız gereken bazı süslü kurdelalarla ve boncuklarla farklı tasarımlarda çorapları süslemektir. Eve çorap işi veren firmalardan alacağınız örnek süslenmiş çorapla ve gerekli malzemelerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ödeme şeklide çorapları işi aldığınız firmaya teslim esnasında peşin olarak alırsınız. Ücreti ise süslediğiniz çoraba göre ve adetine göre değişiklik gösterecektir.

Eve dantel işi veren firmalar :Evde dantel işi özellikle ev hanımlarımız ilgi odağı olan bir iştir. Zaten gündelik hayatta bayanların en büyük hobisi dantel olmuştur. Ama bazı firmalar dantel işini fabrikalarda makinelerle üretmek yerine el emeği olan bir örgüyü şeklini seçiyorlar. Böylelikle evlerinde dantel işi yapmak isteyen bayanlarımıza gün doğuyor ve sevindiriyor. Eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnek dantel biçimiyle ve gerekli olan malzemelerle hemen örmeye başlayabilirsiniz. Örgü işinde alacağınız ücret ise ördüğünüz dantelin modeline ve dantel sayısına göre değişir.

Eve kalem montajı işi veren firmalar : Evde kalem montajı işi oldukça basit ve kazandıracağı para herkezi sevindirmiştir. Bildiğimiz gibi kalemler hayatımızda olmazsa olmazlardan bir gereçtir. Siz ise size gelmiş olan kalem parçalarını montajlayarak kalemlerin işini bitirmiş olacaksınız. Eve kalem montajı işi veren firmalardan alacağınız montajlanmış örnek kalemle birlikte , size verilen parçaları montajlamanızdır. Bu işten alacağınız ücret ise Montajladığınız kalemlere göre ve kalem sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Eve tesbih işi veren firmalar :Evde tesbih işi oldukça basit bir iştir. Sizin yapmanız gereken sadece size verilen değişik boncukları gerekli ipe dizerek tesbih haline getirmektir. Eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnek tesbihlerle birlikte , alacağınız gerekli malzemelerle hemen tesbih yapımına başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise dizdiğiniz tesbhi sayısına göre ve dizdiğiniz adete göre değişir.

Eve nikah şekeri işi veren firmalar :Evde nikah şekeri işi oldukça basit ve kolay olmakla kalmıyor. Yapacağınız nikah şekerlerindende alacağınız ücret yüzünüzü güldürüyor. Yapacağınız iş , Nikah şekerlerini çeşitli süsleme malzemeleriyle süsleyerek değişik modeller elde etmek . Eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız örnek nikah şekerleriyle birlikte ve gerekli malzemelerle hemen nikah şekeri işine başlayabilirsiniz. Nikah şekeri işinden alacağınız ücret ise yaptığınız nikah şekerlerinin modellerine göre ve adetine göre değişecektir.

Eve ütü işi veren firmalar : Evde ütü işi özellikle ev hanımlarımız için ilgi odağı olan ek iş lerin arasındadır. Çünkü ev hanımlarımız normalde günlük yaşantılarındada her zaman ütü yaptıkları için bu iştete hiç zorluk çekmezler. Eve ütü işi veren firmalardan alacağınız ütüleme işi ürünlerini temin ederek hemen başlayabilirsiniz. Evde ütü işinden alacağınız ücret ise ütülediğiniz ürüne göre ve adetine göre değişecektir.

Eve iplik temizleme işi veren firmalar :  Evde iplik temizleme işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Bir yaşlı insanımızın bile yapabileceği bir iştir. Yapacağınız iş size gelecek olan tekstil ürünlerindeki iplik kalıntılarını küçük özel bir makas yardımı ile kesmektir. Eve iplik temizleme işi veren firmalardan alacağınız ürünlerin ipliklerini temizleyrek başlangıç yapabilirsiniz. İplik temizleme işinden alacağınız ücret ise , her temizlediğiniz tekstil ürünü başına alırsınız.

Eve gelin buketi işi veren firmalar : Evde gelin buketi işi tamamen bir el becerisi ve yetenek isteyen bir iştir. Kendi düşünce tarzınızla , size verilen malzemelerden tamamen sıra dışı bir buket yapabilirsiniz.Her gelin buketleri bir insan eli tarafından yapılmaktadır. Hiç bir fabrikada üretim yapılmaz. Evlerinde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımıza sunulur. Eve gelin buketi işi veren firmalardan alacağınız örnek buket ve gerekli malzemelerle hemen işe başlayabilirsiniz. Gelin buketi işinden alacağınız ücret ise , yaptığınız elin buketinin şekline , büyüklüğüne ve adetine göre değişiklik göstermektedir.

Eve pasta işi veren firmalar : Evde pasta işi özellikle bayanlarımız için çok ideal olan işlerden birisidir. Bizim türk mutfağımızda ünlü olan pastalarımız ve tatlılarımız dünya çapında duyulmuşur. Sizin yapmanız gerek iş ise eve pasta işi veren firmalardan alacağınız siparişle hemen yapmaya başlamaktır. Ücreti ise yaptığınız pastaya göre ve adetine göre fark göstermektedir.

Eve takı işi veren firmalar :Evde takı işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Takı işi tamamen sizin hayel gücünüzle birleşen bir iştir. Sizin düşüncelerinizle ve zevklerinizle kendinize yada firmalara sıra dışı takılar sunabilirsiniz. Eve takı işi veren firmalardan alacaınız örnek takılar ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise yaptığınız takıya ve adetine göre değişiklik göstermektedir.

Eve kına paketleme işi veren firmalar : Evde kına paketleme işi oldukça basit olmakla kalmıyor ve kazancıda sizi sevindirecektir. Bildiğiniz gibi kınaları , herkez evlenirken mutlaka kullanmıştır. Sizin yapacağınız iş size verilen küçük paketlerdeki kınaları değişik süslemelerle firmalara sunmak. Eve kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız örnek paketlenmiş kınalarla ve gerekli malzemelerle hemen paketlemeye başlayabilirsiniz. Alacağınız ücret ise her paketlediğiniz kınanın teferruatına göre ve adetine göre değişir.

 EVE İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Bu tarz ek iş ilanları sizin ilginizi çektiyse , www.ekisverenfirmalar.com adresine , yani sitemize girerek ilgili ilanlara yorum bırakabilirsiniz. Bizim amacımız sizlerin yorumlarınızla sizi eve iş veren firmalar la sizleri buluşturmak. Eve iş veren firmalardan seçtiğiniz iş ile ilgili örnekleri ve malzemeleri aldıktan sonra hemen başlayabilirsiniz. İşinizi bitirdikten sonra firmayla iletişime geçerek ürünleri teslim edebilirsiniz.

Ödeme şekli :  Genellikle eve iş veren firmalar , ücretlerini verdikleri işlerin süsüne göre ve adetine göre ödeme yaparlar. Ödeme işlemi ise teslimat esnasında hemen peşin olarak ödenir. Yada anlaşmaya göre anında banka hesabı ile havale yapılabilir.

22 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir