Evde Ek İş İlanları

Eve İplik Temizleme İşi Veren Firmalar 2017 – İplik Temizleme İşi

Yazan  | 

Evde İplik Temizleme İşi bu ek iş ilanlarından birisidir. Herkezin yapabileceği , ev hanımları , öğrenciler , yaşlı insanlarımız , emekli olanlar , işi olupta boş zamanında yapmak isteyenler  , kısacası eli ayağı tutan ve her hangi hastalığı olmayanlar , evde iplik temizleme işini çok kolaylıkla ve rahatça yapabilirler. Evinizde rahat bir ortamda konforlu bir şekilde iplik temizleyerek para kazanabilirsiniz. İstediğiniz çalışma saatlerini kendiniz belirleyrek , kendi işinizin patronu olursunuz. İplik temizleme işinden kısacası bahsedecek olursak :

Tekstil firmalarında dikişten çıkan tekstil ürünlerinin bilmediğimiz bir işi de , dikişten çıkan ürünlerin sarkan iplikleridir . Dikiş esnasında dikişten kalan fazla iplikler temizlenmesi gerekmektedir.Genellikle tekstil atölyeleri iplik temizleme işini atölyelerinde yapmak istemezler çünki böylesine kolay bir iş için eleman almak istemezler . Tekstil Atölyeleri fazladan alacakları eleman yerine bu tarz işleri evlerinde ek iş yapmak isteyen kişilere yollamayı tercih ederler.Böylelikle hem ek iş yapanlar kazanır hemde tekstil firmaları kazanır . Tekstil atölyelerinden çıkan ürünler özel , küçük bir makas yardımıyla kolaylıkla temizlenir.

Evde İplik Temizleme İşi Çok Kolay ve Size Yorgunluk Vermeyecek bir ek iş tir. Elinizin bu işe yatkınlığı ile günde temizleyeceğiniz  tekstil ürünü sayısını arttırabilir ve kazancınızı iki katına katlayabilirsiniz.İplik Temizleme İşini genellikle evde boş zamanı olan ev hanımlarımız ve derslerinden kalan boş zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrencilerimiz yapıyor. Sizde evde İplik Temizleyerek para kazanmak istemezmisiniz? Tabiki istersiniz.

 İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR VE ÜRÜNL ERİ GERİ TESLİM ETME

İplik temizleme işine karar verdiyseniz , Tekstil firmalarından alacağınız iplik temizleme işininin örnekleriyle ve gerekli malzemelerle hemen işe başlayabilirsiniz. Genellikle tekstil firmaları ürünlerini size bir çuval içinde yada bir poşet içinde gelecektir. Malzemeler ise muhtemelen ufak özel bir makastır . Bu makas yardımı ile kolaylıkla iplik temizleyebilirsiniz.

Alacağınız iplik temizleme işini anlaşılan zamana göre teslim etmeniz çok önemlidir . İplik temizleme işini aldığınız firmayı memnun bırakırsanız size devamlı olarak iş verecektir. Böylelikle bu ek iş ilanından devamlı olarak para kazanabilir ve hatta bu işi meslek haline getirebilirsiniz. İplik temizleme işini bir gurup kurarakta daha kazançlı bir hale getirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri : İplik temizleme işinden alacağınız ücret ,temizlediğiniz tekstil ürünü başına alırsınız. Ürün başına alacağınız fiyat ise temizlediğiniz iplik başına ve tekstil ürününün çeşidine göre değişir. Bunlar giyim ürünü olabilir , perdeler olabilir veya bunlara benzer tekstil ürünü olabilir.

203 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir