Evde Ek İş İlanları

Eve Fiyonk İşi Veren Firmalar – Fiyonk İşi 2017

Yazan  | 

Günümüzde bir çok ek iş ilanı bulunmakta. Bunlardan bir taneside evde fiyonk işidir. Fiyonk işi düşünüldüğü kadar zor değil ve yaparken keyif alacağını bir iştir. Fiyonklardan kısaca biraz bahsedecek olursak :

Fiyonk bilimsel sözlüklerde nedir diye soracak olursanız. Fiyonk demek, kurdele, şerit, kumaş vb. nin kelebek şeklinde bağlanmış şekline denir. Aslında fiyonklar günlük hayatımızda bir çok yerde kullanılır. En büyük süsleme ürünü olan fiyonk yapımı çok kolaydır. Belkide fiyonk işi evde yapılabilecek en eğlenceli işlerden birisidir. Fiyonk işi özellikle hediye paketleme işinde kullanılan önemli süs ürünüdür. Fiyonklar parlak sentetik şeritlerden, hoş şekilli yapılmış kıvrımlardan ve küçük öbekler halinde raf-yalar adı verilen malzeme ile yapılmaktadır. Fiyonklar özellikle hediye kutu ambalajlarında, çiçek buketlerinde, çikolata kutularında ve iç çamaşırlarda kullanılan süs malzemeleridir. Fiyonklar yapılırken altlarına yapışkan kağıt ambalaj konulur. Neden diye soracak olursanız, fiyonkların kullanımında her neye olursa olsun kolay kullanım için , kağıt ambalaj sökülerek yapıştırılır. Bu tarz pratik kullanılan fiyonklar, her zaman satışı ve yaygınlaşması kolay olacaktır.

Ayrıca fiyonkları kendi imkanlarınızla , malzemeleri temin ederek fiyonk yapımına başlayabilirsiniz. Fiyonkların işini bitirdikten sonra, bijüteri mağazalarına, hediyelik eşya satan dükkanlara, pastahanelere satabilirsiniz. Aslında fiyonkları her dükkan kullanabilir. Çünkü fiyonk her süsleme işinde kullanım alanı çok geniştir. Fiyonkları bu tarz ek iş ilanlarından her bir süsleme işinde kullanabilirsiniz. Fiyonk işinde malzemelerinizi süsleme eşyaları satan dükkanlarda bulabilirsiniz.

Değişik Fiyonk Modelleri – Fiyonk Yapımı

 EVLERE FİYONK İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Evde fiyonk işi yapmaya karar verdiğinizde , eve fiyonk işi veren firmalardan alacağınız örnek fiyonkla ve gerekli malzemelerle hemen fiyonk işine başlayabilirsiniz. Genellikle fiyonk için size verilecek olan malzemeler, kurdeleler, silikon tabancası, yapıştırabilen ambalajlı kağıtlar ve bağlama işlemini gerçekleştirebilmek için kalıplardır. Fiyonk işinde teslimat işlemi ise, işi bitirdikten sonra telefonla yada internet üzerinden bildirmeniz gerekir ve teslimat işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Evde fiyonk işi için ödemeler genellikle yaptığınız fiyonk’un modeline göre ve adetine göre değişir. Paranızı işi teslimat esnasında hemen peşin olarak alırsınız. Yada anlaşmaya bağlı olarak banka hesabı ile havale işlemi gerçekleştirebilir.

Fiyonk işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda ek iş veren firmalar yada ek iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda Ek İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

73 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir