Ek İş İmkanı

Evde Yemek İşi 2017 – Yemek İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Ekonomik sıkıntı çekenler , ev hanımlarımız , boş zamanı olan insanlarımız artık ek iş imkanlarından yararlanarak para kazanıyor ve ekonomik sıkıntıdak kurtuluyorlar. Artık günümüzde bir çok ek iş ilanı bulunmakta. Özellikle ev hanımlarımız bu tarz ek iş lere büyük ilgi göstermekte ve ek iş yaparak evlerine büyük katkıda buluyorlar. Ev hanımarımızdan sonra öğrencilerimizde büyük ilgi göstermekte , ekonomik durumu iyi olmayan ailelerimiz okutturdukları çocuklarına yeteri para veremiyorlar . Durum böyle olunca üniversite okuyan öğrencilerimizde ek iş yaparak hem ailelerine destek oluyor hemde derslerinden kalan boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde hobiymiş gibi değerlendiriyorlar.Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse sizde evinizde ailenize , kocanıza ve kendinize  para kazanarak katkıda bulunmak istemezmisiniz ?

Ek iş yaparak para kazanmanın bir çok yolu var. Bazı ek iş ilanları ev hanımlarımız tarafından büyük ilgi görmekte, bu ilgi gören ek iş ilanlarından biriside evde yemek işi dir. Evde yemek işi ev hanımlarımız için kolay olmakla kalmıyor, ayrıca getireceği parada herkesin yüzünü güldürmekte. Günlük hayatımızdada yemekleri yapan bayanlarımız, bu işte hiç zorluk hissi duymayacaklar. Hatta yemek pişirme konusunda bir numara olan bayanlarımız bu işi çok sevecekler. Günlük hayatımızdada yemek ne kadar önemli bunu herkez biliyordur. Yemek sektörü, kriz dahi olsa hiç düşüş göstermemekte. Her bayanın kendine özgü bir yemeği bulunmakta, yani herkezin elinin tadı farklıdır. Birisi dolmada profesyonel olduysa bir öbürü ise içli köftede profesyonel olur. Evde yemek pişirerek dışarıya rahatla satabilirsiniz. Örneğin bir restoranda özel günler kutlanırken kalabalık nedeniyle aşçılar hepsini yetiştiremiye bilirler. Bu durumda hemen bu işi yapan kişiyi arayarak sipariş verirler. Yada düşünün bir kafede diyelim, kafe sahibi menüsüne yaprak sarma eklemek istiyor, ama yaprak sarma için sadece bir personel almak zorundadır. Peki bir yaprak sarması için personele ne gerek var? Oysaki bir bayanla anlaşsa her gün devamlı olarak bu bayana yaprak sarma yaptırsa, hem kafe sahibi kazançlı çıkacak, hemde bu tarz iş yapanları sevindirecek. Bildiğimiz gibi türk mutfağı çok geniş bir menüye ve değişik lezzetlere sahiptir. Bunun gibi işler her yerde yapılabilir. Sadece ev hanımlarımız mı böyle bir iş yapar? Tabikide hayır, okuyan öğrencilerimiz de derslerine engel olmadan bir firma ile anlaşarak bu tarz işleri yapabilirler. Emekli insanlarımız, yaşlılar, çalışıpta boş zamanı çok olanlar ve hatta bay’larımız bile bu işi yapabilirler.

Dilerseniz evde yemek işini, ufak bir grup kurarakta yapabilirsiniz. Hatta bu sayede daha büyük bir firmayla anlaşarak hem daha çok yemek sunarsınız, hemde kazancınızda daha büyük olur. Kendinizi sevdirdiğiniz bir firmaya devamlı olarak yemek yapabilir ve bir iş sahibi olabilirsiniz. Belkide aynı firmaya aşçı bile olabilirsiniz. Bu tarz ufak firmalara nasıl ulaşırız diyorsanız, sokaklardaki yemek sektöründe olanlara sorabilirsiniz, kafelere, ufak restoranlara sorabilirsiniz. Sokak taki el ilanlarına ve yapıştırılan broşürlere bakabilirsiniz. Yok biz daha büyük bir firmayla devamlı çalışmak istiyoruz diyorsanız, o zaman www.ekisverenfirmalar.com ekibinin hazırladığı iletişim bilgilerini dikkatlice okuyarak gerekenleri yapabilirsiniz.

Evde yemek yapımı işine karar verdiyseniz, www.ekisverenfirmalar.com adresinden iletişim bilgileri sayesinde bir firmayla anlaşarak, firmadan alacağınız yemek siparişi ile hemen başlayabilirsiniz. Yaptığınız yemekleri geri teslim etme işlemi için telefonla yada gelişmekte olan internet çağımızda internet ile haberdar ederek teslim edebilirsiniz. Tabiki sizin anlaşmanıza bağlı ama genellikle firmalar yemekleri almak için kapınıza kadar geleceklerdir.

Yemek işi veren firmalara ulaşabilmek için sitemizdeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde yemek işi veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Peki nasıl yorum yapılmalı? Yorumlarınızda yaşadığınız şehri, ilçeyi ve e-posta bilgilerini vererek kısa bir tanıtım yazarak, mesela ne yapabilirsiniz ne kadar sürede teslim edebilirsiniz gibi özelliklerinizi yazarak yorum yapınız. bunun dışında vereceğiniz açık adres bilgileri ( telefon numarası, sokak adresi, daire, kat gibi ) sizlerin alehinize kullanılabilir. Yani sizi rahatsız edebilirler. Oluşacak herhangi bir problemde sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ödeme Şekli : Evde yemek işinden alacağınız ücret, sizin hazırladığınız yemeğin çeşidine göre ve yemeklere göre değişiklik göstermektedir. Ödeme işlemi, siz yemekleri teslim etme esnasında hemen peşin olarak alırsınız yada banka hesabı ile havale yapılarak alınabilir. Peki bu işte ne kadar kazanırız diye soracak olursanız. Evde yemek yaparak ne kadar para kazanılacağına dair bilgi vermek yanıltıcı olabilir. Kesin rakamlar vermek mümkün değildir. Ancak bu işi yapan ev hanımların aylık 750 TL’den 2000 TL’ ye kadar kazanmaları da mümkün olabilir.

76 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir