Evde Ek İş İlanları

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Yazan  | 

Evet günümüzde sıkça duyduğumuz bu terim, herkesin anlamını merak ettiği, nasıl olduğunu merak ettiği bir kavramdır. Çünkü herkes evden yazı yazarak para kazanmak ister. Ancak bu olay sanıldığı kadar kolay değildir. Öncelikle yazı yazmak kolay değildir. Oturup 3-4 sayfa rastgele bir konu için kısa bir öykü ya da tanıtım ya da açıklama yazmaya çalışın. Bir oturuşta 3-4 sayfa üretebiliyorsanız ve okuyanlar da beğenirse bu işe yeteneğiniz var diyebiliriz. Çünkü , yazı yazmak sadece hızlı klavye kullanmak değil , üretebilmek kurgulayabilmek demektir. Bilgi ve birikim sahibi olup bunları cümleye dökebilmektir. Piyasaya bakıldığı zaman biraz olsun interneti bilen herkes belirli miktarlar karşılığında yazı yazabileceklerini, içerik üretebileceklerini söylerler ancak onlarla çalışmak uzun vadede kesinlikle zarar etmeniz demektir. Çünkü birkaç kopya içerikten sonra üretememeye başlarlar.

Eğer sizin yatkınlığınız varsa, rahatlıkla yazabiliyor içerik üretebiliyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Web sitelerine, forumlara, portallara içerik satabilirsiniz, blog oluşturup yazı yazarak para kazanabilirsiniz, reklam ve tanıtım yazılarından para kazabilirsiniz. Bu kavramların bir çoğu size yabancı gelebilir. Her biri sitemiz üzerinden zamanla açıklanacaktır. Hangi yollarla evden ek iş yaparak para kazanabilirsiniz her şeyi detaylı olarak sizlere aktaracağız.

Şimdilik siz yazı yazabilme kabiliyetinizi kontrol edin, eğer yazabiliyorum diyorsanız, kariyer sitelerinden , forumlarından, ilan sitelerinden uygun işleri araştırın. Yada sitemizin yayınlamış olduğu iletişim bilgilerini okuyarak evde yazarlık işi yaptıran firmalara ulaşabilirsiniz.

Yazarlık işi veren firmalara ulaşarak iş aramadan direk olarak yazıları kendileri size verebilirler. Yazı işleri veren firmalara ulaşmak için bir çok yolu deneyebilirsiniz. Bu yollardan yazıları interneten arayabilir veya el ilanlarından bulabilirsiniz. Ancak günümüzdeki çağ internet çağı olduğu için bir çok ilanlar internetten verilmektedir. Özellikle bu tarz işleri bazı forum sitelerinden veya sosyal medya üzerinden bulabilirsiniz. Yada sitemizi kullanarak bu tarz işleri veren firmalara ulaşmak çok kolay. Sitemizin alt bölümünde bulunan yorum kısmına yorumlarınızı bırakarak bir çok yazı işleri veren firmalara ulaşabilirsiniz.

19 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir