Ek İş Veren Firmalar

Evde Vazo Süsleme İşi Veren Yerler

Yazan  | 

Hobi olarak yapılan birçok faaliyet günümüzde farklı iş pozisyonlarını ortaya çıkarmıştır. Evlerde küçük çapta bir bütçeyle başlanılan vazo yapımı ile birlikte, kişiler hem vakitlerini hoş bir şekilde geçirmekte, hemde bu vakitlerle ek gelir elde etmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaygın olan ev dekorasyon mağazaları, farklı tarzda ürettikleriniz vazolara güzel fiyatlarla sizlerden almaktadır.

Boş vakitlerin değerlendirilmesi adına yapılan ve bir hobiye dönüşen vazı yapım işi oldukça kolaydır ve herhangi bir becerinizin olması da gerekmemektedir. Çok küçük bütçelerle bu işe başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken insan sağlığına zararlı olmayan tutkalları ve farklı tonlarda bulunan el işi kağıtlarını temin etmektir. Tüm malzemelerin toplanmasının ardından bir vazo yapımı için harcayacağınız vakit neredeyse bir dakikadır. El işi kağıtlarını dikkatli bir şekilde kesmek, bu kağıtlara ve yapıştırılacak alanlara tutkalları sürmek ve el işi kağıtlarını yapıştırmakla bu işi sonlandırabilirsiniz. Birçok insan bu işe dar ve uzun bardaklarla başlamaktadır. Birbirinden güzel el işi kağıtlarıyla süslenen bu bardaklarla çok güzel eserler ortaya konulacaktır.

Evde vazo işi veren firmalara baktığımız zaman karşımıza ilk olarak hediyelik eşya satan yerler ve tuhafiyeler gelmektedir. Kişilerin kendi kullanımları dışında hediye olarak seçtikleri bu vazolarda artık farklılık aramaktadır. Bu durumda da satıcılar sizlere bu noktada iş imkanı sağlamaktadır. Hayal gücünüzü kullanarak birbirinden farklı ve estetik vazolar üretecek ve ürettiğiniz bu vazoların karşılığında da ciddi ücretler kazanabileceksiniz.

Eğer bir yere bağlı olarak çalışmak istemiyorsanız, bu işi evinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Belirli bir miktarda üretim sağlamanızın ardından da hediyelik eşya satan dükkanlara giderek bu ürünlerin pazarlamasını kendiniz yapabilirsiniz. Bu iş sonucunda ekonomik özgürlüğünüzü kazanacak ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

VAZO SÜSLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Evinizde vazo işi yapmaya ne dersiniz? Peki bu tür işleri veren firmalarla iletişime geçip bir an önce işe başlamaya ne dersiniz? Öyleyse hiç vakit kaybetmeden sitemizdeki yorum kısımını kullanabilirsiniz. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde vazo süsleme işi veren firmalara sizlerle iletişime geçecektir. Yada bazı ek iş veren firmalar bu konunun altına yorumlarını bırakmaktadır. Firmaların bıraktığı yorumları sizler inceleyerek kendi imkanlarınız ile onlara ulaşabilirsiniz.

8 Yorum Yapılmış

 1. kübra

  26 Eylül 2017 at 10:26

  merhaba samsun ilkadımda oturuyorum daha önce evde işler yaptım yardımcı olursanız sevınırıım

 2. Hasan

  26 Eylül 2017 at 20:01

  Slm K.marasta ikamet etmekteyim evde is yapmak istiorum yardimci olursaniz sevinirim Tskler…

 3. Esra

  27 Eylül 2017 at 18:52

  İyi akşamlar, Ankara’da ikamet ediyorum.Bu is için yeterli vaktim ve evde kisi sayisi mevcut.El sanatlari konusunda cok becerikliyimdir.Acil dönüs yaparsaniz seviniriz.

 4. Rukiye Numanoğlu

  28 Eylül 2017 at 00:17

  Samsun canikde otuyprum is bekliyorum donersiniz uma

 5. gizem

  29 Eylül 2017 at 10:29

  Acil ise ihtiyacım var bu işi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim TESK.

 6. Bakiye

  3 Ekim 2017 at 18:15

  Hertürlü işi yapabilirim bursa osmangazide oturuyorum

 7. Özdem

  5 Ekim 2017 at 16:44

  Ankara’da oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun. Geçinmek zorundayım

 8. Gulsah ayhan

  7 Ağustos 2018 at 23:28

  Mrb adana da oturuyorum Evde her türlü materyallerden süsleme yapiyorum bunu işe cevirmek istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir