Evde Ek İş İlanları

Evde Ütü İşi 2017 – Ütü İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Ekonomik sıkıntı çekenler , ev hanımlarımız , boş zamanı olan insanlarımız artık ek iş imkanlarından yararlanarak para kazanıyor ve ekonomik sıkıntıdak kurtuluyorlar. Artık günümüzde bir çok ek iş ilanı bulunmakta. Özellikle ev hanımlarımız bu tarz ek iş lere büyük ilgi göstermekte ve ek iş yaparak evlerine büyük katkıda buluyorlar. Ev hanımarımızdan sonra öğrencilerimizde büyük ilgi göstermekte , ekonomik durumu iyi olmayan ailelerimiz okutturdukları çocuklarına yeteri para veremiyorlar . Durum böyle olunca üniversite okuyan öğrencilerimizde ek iş yaparak hem ailelerine destek oluyor hemde derslerinden kalan boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde hobiymiş gibi değerlendiriyorlar.Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Günümüzde bir çok ek iş ilanı bulunmakta bunlardan biriside Evde Ütün İşidir. Evde ütü işi bir çok insanın dikkatini çekmekte . Özellikle ev hanımlarının ilgi odağı odan ütü işi , bayanlar için çok kolay ve günlük yaşantılarındada yaptıkları bir iştir. Evde ütü işini ,okuyan öğrencilerimizde kolaylıkla yapabilirler . Öğrencilerimizin kalan boş zamanlarında rahatlıkla yapacakları ütü işinden ailelerine katkıda bulunabilirler. Günlük hayatımızda ütü nün önemini anlatacak olursak :

Bildiğimiz gibi ütü günlük hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Bir toplantıya giderken , özel günlerde , bir davete giderken , bir galaya giderken , mutlaka ütü kullanırız. Yada çamaşır makinesinden çıkartılan bir gömleği , bir pantolonu mutlaka ütüleyipte katlarız. Yani ütü günlük hayatımızda üstümüze giyeceğimiz herhangi bir giysi için olmazsa olmazdır.

Evde ütü işine gelirsek , tekstil firmalarında dikilen ve paketlenmeye hazır olan ürünlere her zaman ütü yapılır . Bu nedenle tekstil firmaları sadece ütü için bir işçi alması gerekli . Durum böyle olunca tekstil firmaları bir işçiden ziyade dışarıda ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına bu ürünleri ütülemeleri için verirler.Zaten normal hayatımızda ütü devamlı yaptığımız için bilmeniz gereken pek bir ayrıntı yokturk , çok kolaylıkla yapabilirsiniz.Tekstil firmaları çoğunlukla evlere , pantolon , gömlek , perde , çarşaf , gibi ürünleri verirler.İsterseniz ufak bir grup kurarakta kazancınızı arttırabilirsiniz.

EVLERE ÜTÜ İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Evde ütü işine başlamak için öncelikle, ütü işi veren firmalarla anlaşmanız lazım . Eğer ütü işi yapmaya karar verdiyseniz , evlere ütü işi veren firmalardan alacağınız örnek ütüleme biçimiyle , alacağınız gerekli malzemeler ve ürünlerle hemen başlayabilirsiniz.Eğer işinizi firmaya beğendirirseniz , sizlere devamlı iş vereceklerdir.Dilerseniz el becerisi ile bu işi meslek haline de getirebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Ütü işinde alacağınız paranın fiyatı genellikle ütüleyeceğiniz ürüne göre değişir . Paranızın değeri ütülediğiniz ürün başına değişir. Ütü işi veren firmalardan paranısı ürün tesliminde hiç bekleme yapmadan hemen elinize alırsınız. Yada firmayla anlasıldıktan sonra bir banka hesabı ile anında havale yöntemiyle alırsınız.

NOT:  Ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Yorumlarınızı sitemize bırakarak ütü işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorum kısmına telefon numarası bırakmayınız. Çünkü bazı arkadaşlarımız sizlerin telefon numaralarınızı kullanarak sizleri rahatsız edebilirsiniz. Oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu tutulmamaktadır.

188 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir