Ek İş İlanları

Evde Tekstil İpliği Temizleme İşi

Yazan  | 

Hayallerini gerçekleştirmek üzere çalışmak isteyen ev hanımları kimi zaman eşinin, kimi zaman ise ev işlerine yetişememekten dolayı çalışma hayatına atılamamaktadır. Ama son bir kaç yıldır artık böyle bir durum ortadan kalkmış durumdadır. İstanbul ve Ankara’da temelleri atılan evde ek iş hizmetleriyle beraber artık kadınlar evlerinden herhangi bir yere gitmeden çalışabilecekler. Evde ek iş adı altında yayınlanan bu iş ilanlarıyla beraber üretim yapan firmalar kişilerden yardım talep etmektedir. Bu yardımları ise firmanın ilgilendiği sektöre yönelik yapacaklardır. Yapılacak olan tesbih ya da boncuk dizme ya da üretilen tekstil ürünlerinden iplik temizleme işleri bunlara örnek olacaktır.

Kişilerin çalışabilecekleri bu iplik temizleme işleri oldukça kolaydır. Bu doğrultuda başvurulan firmalar eğer sizinle çalışmayı kabul ederse çuvallar ya da koliler içerisinde sizlere tekstil ürünlerini ve kullanacağınız malzemeleri getiriyor. Sizin yapmanız gereken ise getirilen bu ürünleri size zimmetlenen araçlarla ipliklerden temizlemek ve ürünlerin üzerinde yer alan fazla iplikleri kesmek olacaktır. Kısa bir vakit ayırarak çalışabileceğiniz bu işten ciddi gelirler elde edebileceksiniz. Peki evlere iplik temizleme işi veren firmalara nasıl ulaşabileceksiniz ? Bunun için yapmanız gereken tekstil sektöründe çalışan atölye ya da fabrikaları bulmanız gerekmektedir. Bu firmalara başvurarak iş talebinde bulunabilir ve firmanın cevabını bekleyebilirsiniz. Kabul edildiği gün çalışmaya başlayabilir ve ödemelerinizi de aylık dönemlerle alabilirsiniz.

EVE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Kendi evinizde iplik temizleme işi yapabilmek için bu işleri temin edebileceğiniz bir firma olması gerekmektedir. Sizde bu yazının altına yorumlarınızı bırakarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilir ve haftalık veya aylık olarak para kazanabilirsiniz.

2 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir