Ek Gelir

Evde Süslü Takı Yaparak Nasıl Ek Gelir Sağlanır?

Yazan  | 

Bayanların olmazsa olmazı takılar kıyafeti tamamlayan en önemli gereksinimlerden biri halini alırken bir çok çeşitleri zamanla yapılmakta ve piyasaya sürülmektedir. Bir çok firmanın bu işle uğraştığı ve çalışanlarını memnun etmek için seçenekler de bulunduğu takı işi ek iş olarak da bireylere sunulmaktadır. Ek iş seçenekleri arasında ilk sıralar da yer alan takı işi genellikle hobi olarak tercih edilmektedir.

Öğrenciler içinde ideal olan ve dersten arta kalan kısımlarında yapmaktan zevk aldıkları aynı zaman da para kazandıkları bir iş haline bürünmüştür. Ev hanımları da aynı şekilde ek işle uğraşarak ev ekonomisine katkıda bulunabilir ya da kendi ihtiyaçlarını özgüre karşılayabilirler. Ayrıca firmalar Evde Takı İşi verirken çalışkanlarından istediği firma malzemeleri vererek hayal gücünü kullanıp ortaya bir takı çıkarmak ve ya firma yine malzemeleri vererek ve modeli de vererek aynı takıyı yapmalarını istemektedir. Firmanın verdiği modeli yaparsanız fiyat ürün adedine göre belirlenir. Fakat hayal gücünüzü kullanmanız istenirse fiyatı yaptığınız takının durumuna göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Ortaya çıkardığınız eser beğenildiğinde devamlı olarak o üründen yapılması da istenebilir. Eğer takı işini düzenli bir şekilde her gün yaparsanız paranızın miktarı da oldukça artacaktır. Firmalara ulaşmak için internet sitelerinden araştırmanızı yapabilir çevrenize de duyararak bilinçli bir şekilde sorumluluklarını yerine getirebilirsiniz. Kazandığınız miktarı kendiniz belirlerken takıyı yapma hızına bağlı ücretiniz değerlendirilecektir. Eğer kendinize güveniyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilir televizyon izlerken bile dikkatinizi takıya vererek oyalanacak işten paranızı kazanabilirsiniz. Düzenli olarak yapacağınız bu işin miktarı yaklaşık olarak 200 ila 1600 civarı arasındadır. Komşularınızla ve ya çocuklarınızla da yapabileceğiniz bu işte evinizin sunduğu rahatlıktan ayrılmayacak başınızda bekleyeniniz olmadan kolayca teslim edebilecek yeni görevlere göz atabileceksiniz.

TAKI İŞİ VEREN FİRMALAR:

Süslü takı yapmak için bir firma ile çalışabilirsiniz. Firmalardan gerekli malzemeleri alarak bu tür işleri veren firmalar la çalışabilir ve ek iş yapabilirsiniz. Bu doğrultuda firmalar ile ödeme konusunu haftalık veya aylık olarak anlaşabilirsiniz. Firmalara ulaşmak için sitemizde bulunan yorum bölümünü inceleyiniz.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir