Ek İş İlanları

Evde Poşet Katlama İşi – Poşet Katlama İşi Veren Firmalar 2017

Yazan  | 

Günden güne artmakta olan işsizlik sorunumuz iş sahibi olmayanlar , evine para getiremeyenler için büyük bir dert haline geliyor. Hatta bu yüzden bir çok ilişki ve evlilikler bile son buluyor. Kalabalık ülkemizde bu işsizlik sorununu çözmek büyük bir sıkıntı hali oldu . Durum böyle olunca bir çok Ek iş İlanları çıkıyor.Sizde evinizde boş zamanlarınızda Ek İş İlanlarından yararlanmak istemezmisiniz? Evde olan ev hanımlarımız ,çalışmayan arkadaşlar , çalışıpta boş zamanı çok Ek İş yaparım diyenler , öğrencilerimiz ve sağlığı yerinde olan emeklilerimiz , yani kısacası herkez Ek İş İlanlarından yaralanarak para kazanabilir. Ayrıca Ek İş İlanları için Hiç Bir Sermaye Harcamıyorsunuz. Kendi evinizde rahat ortamda çalışarak , çalışma saatlerini kendinize göre ayarlıyorsunuz .

Evde Poşet Katlama İşi çok basit ve yapımı kolay bir iştir. Bildiğimiz gibi poşetler güncel hayatımızda önemli yer kapladığı gibi yaptığınız Poşet Katlama İşide epey kazançlı Ek İş İlanları arasındadır.Poşetlerin günlük yaşantımızdaki önemini kısaca anlatacak olursak :

 Kağıt Poşetler hayatımızın hemen hemen olmazlarından bir üründür. Neredeyse tüm sektörler kağıt poşet kullanmak zorundadır.Özellikle büyük yerleşim yerlerinde mağaza , market , hipermarket , süpermarket , alış veriş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılmaktadır . Umarım hepimiz hatırlıyoruzdur çocukluğumuzda marketlerden , bakkallardan , manavlarda gazeteden kendimiz yaptığımız torbalar vardı yada ipten yapılmış file poşetlerini kullanıyorduk . Ama gelişmekte olan dünyamızda bu tarz poşetlerin kullanımı zor olduğundan plastik poşetler çıktı . Bu kalabalık dünyada epeyce işimizi kolaylaştırdılar derken insana ve çevreye çok zararlı olduğunuz öğrendirk . Dünyanın bir çok gelişmiş ülkesi yasal kararlarla plastik ambalaj yerine doğaya dönüşümlü kağıt veya tesktil ürünü ambalaj kullanımına geçmiş bulunmakta. Hal böyle olunca kağıt poşetleride katlanmasında insan gücüne ihtiyaç duyuldu . Kağıt poşet firmaları kağıdını basıp katlamasını ve saplarını geçirmesini Ek İş olarak dağıtmaya başladılar.

Kağıt Poşet Katlama İşi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Elinizin yatkınlığı ile bir günde bayağı bir poşet katlayıp ve kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Evde Poşet Katlama İşini genellikle Ev Hanımlarımız ve Öğrencilerimiz yapmaktadık . Bütün ev hanımlarımız evlerine Ek Gelir sağlayamadıkları için büyük sıkıntılar çekiyor. Sizde Evde Poşet katlama İşi yaparak artık evinize katkıda bulunabilir ve bütün sıkıntılarımızdan kurtulabilirsiniz. Öğrencilerimiz ise derslerinden kalan boş vakitlerinde poşet katlayarak harçlıklarını arttırabilir ve ailelerine destekte bulunabilirler. Evde poşet katlama işini evinizin rahat bir ortamında , evin boş odasında veya evin kullanılmayan bir köşesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizde Ek İş İlanları şartları bu kadar uygun iken kendi rahat ortamınızda yani evinizde bu işi yaparak para kazanmak istemezmisiniz? Elbetteki istersiniz. Herkez poşet katlama işini yapabilir , her hangi bir zorluğu yoktur. Ama sizde eğer el becerisi varsa eliniz bu işe yatkın ise evinize alacağınız poşet sayısı fazla olacaktır. Ve kazancınızında buna göre değişeceğinizi unutmayınız. İçinizde bu işi yapanlar poşet katlama işinin ne kadar olduğunu bilirler. Hatta Poşet Katlama İşini kendinize meslek olarak edinebilirsiniz. Dilerseniz kağıtlarını kendiniz alarak değişik boyutlarda tasarlayarak ve zevkinize göre şık bir süsleme yaparak bu işlerle uğraşan sektörlere satabilirsiniz. Mağazalara , alışveriş merkezlerine , hipermarketlere vs.. belkide bellimi olur kendiniz yaptığınız kağıt poşetler bir marka haline gelebilir ve kağıtlama işini sizler verebilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşine karar veren arkadaşlar , Eve Poşet Katlama İşi Veren Firmalardan alacakları gerekli malzemelerle, firmadan alacakları kağıt poşetin katlanmış örneğiyle hemen evde poşet katlamaya başlayabilirler . Genellikle Poşet Katlama İşinden alacağınız kazanç katladığınız poşetin sayısına göre ve boyutuna göre değişecektir.Poşetleri katlamaya başladınız ve verilen sayıyı bitirdiniz , firmayı arıyarak kapınızdan teslim edebilirsiniz. Ve En Önemliside Ücretini Hiç Bekleme Yapmadan Kapıda Alırsınız.  Poşet Katlama İşini  aldığınız firmalar sizin işinizi beğenirlerse sizleri devamlı bir işçi olarak görebilir ve sizlere sürekli olarak iş getirebilirler . Tamamen sizin elinizin becerisine bağlıdır. Ama bizler inanıyoruzki bizim ülkemizdeki tüm vatandaşlarımız becerili ve marifetlidir. Umarızki sizler yayınladığımız yazımızdan memnun kalmış ve bilgilenmişsinizdir.

Poşet Katlama modellerine ulaşmak için alt kısımdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Poşet Katlama Modelleri

137 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir