Evde Ek İş İlanları

Evde Örgü İşi 2017

Yazan  | 

Son günlerde evden ek iş veren firmaların sayısı daha da artmıştır. Bunun nedeni, ek iş gücüne ihtiyaç duyulmasıdır. İş yapanlar açısından da ek gelir ihtiyacıdır.

Ev hanımları da artık çalışıyor.. Ev hanımları için evden ek iş imkanı. Evet, evden ek iş veren firmalar sadece bilgisayar ve teknoloji ile ilgili değil, ev hanımlarının yıllardır yaptıkları bazı ev işlerini yaparak evlerinden para kazanmalarını sağlayan tekstil ve farklı imalat firmaları vardır. Örgü bebek ürünleri, örgü bebek patikleri, el örgüsü bebek hırkaları, el örgüsü kız bebekler için pembe kazak, el görüsü erkek bebekler için mavi kazaklar, bebekler için futbol takımlarına özel kazaklar gibi bir bebek firması tarafından ev de ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına sunulan bir imkandır. Yine bir tekstil firması evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına , bu ürünlerin benzerlerini, el işi ile yapabilecekleri atkı, bere, hırka ve kazak gibi ürünleri yaz ve sonbahar aylarında evlerinden yaptırıyor ve kışın satmak için yeterli ürünü sağlıyor. Eğer el işlerine yatkınsanız sizler de evinizden çok rahat örgü, dantel, işleme gibi el işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu parayı ek iş olarak yapan hanımlar da var, evde oturan tüm kazancı bu olan ev hanımları da aynı şekilde var.

Evde Örgü İşi Veren Firmalar;

Evinizde örgü işi yapmaya karar verdiniz. Öyleyse bu tür işleri veren bir çok firmaya ulaşabilirsiniz. Örgü işi veren firmalara ulaşmak için sitemizi kullanabilir veya sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz. Sitemizde yapacağınız yorumlar sayesinde Örgü işi veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı maddeler ise, açık adres bilgisi vermemeniz ve telefon numarası vermemeniz gerekmektedir.

12 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir