Ek İş Veren Firmalar

Evde Nasıl Ek İş Yapsam ve Ek İş Veren Firmalara Ulaşmak

Yazan  | 

Evde ek işler, 2016 yılında en sık karşılaşacağımız iş ilanları arasında gösterilmektedir. Özellikle bayan çalışanlarıyla ön plana çıkacak olan evde iş sektörü, binlerce kadının iş hayatına katılmasına ve var olan geçim sorununun çözülmesine destek olmuş olacak. Evde ek iş ilanlarını duyan kişilerin ise merak ettiği konuların başında, bu işlerin nereden bulunacağı gelmektedir.

Evde ek işler, oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Adından anlayacağımız üzere bu işler evlerde gerçekleşmekte ve piyasada geçerli olan ek iş ilanlarına oranla kazancı daha fazladır. Çünkü bu işlerde ne kadar çalışılacağına bizzat kendiniz karar veriyorsunuz. Firmalara ulaşmak için ise yapmanız gereken şey oldukça basittir. Çağımızda neredeyse yapacağımız tüm işlemleri internet üzerinden kolay bir şekilde yapmaktayız. ‘’ Evde Yapılacak Ek İşler Nasıl Bulunur?’’ sorunuzun cevabı da internette yer almaktadır. Çünkü evde ek iş ilanını veren firmalar, daha fazla kişiye ulaşabilmek adına ilanlarını internet üzerinden vermektedirler. Sizler ise bu ilanlara ulaşabilmek için, internet üzerinden iş ilanı yayınlayan sitelere başvurmalısınız. Bu başvurunuz doğrudan firmalara iletilecektir ve firma da size en kısa sürede dönüş yapacaktır. İnternetin dışında doğrudan da firmalara başvurabilirsiniz. Örneğin; evde ütü işi yapmak istiyorsanız en yakınınızdaki terzi ya da kuru temizleme şirketlerine başvurabilirsiniz. Bu iki kurum sizlere iş verecektir. Özellikle büyük şehirlerde birçok kişi elbiselerinin yıkanması ve ütülenmesi için bu firmalara başvurmaktadır. Ayrıca tekstil atölyelerine başvurarak da ütü işi alabilirsiniz. Çünkü üretilen tekstil ürünlerinin, satışa hazırlanması ve satışı gerçekleştirecek firmalara yönlendirilmesi için ipliklerinin sökülmesinin ardından ütülenmesi gerekmektedir. Bu ütüleme işlemi tekstil firmalarında yapılırsa oradaki işler aksayacaktır. Bundan dolayı da firmalar evlerde ütü işlemini yapacak kişiler aramaktadır.

EK İŞ VEREN FİRMALAR ULAŞMAK:

Tamda bu sayfanın altına yorumlarınızı bırakarak ek iş veren firmalara ulaşabileceksiniz. Yorumlarınızda adınızı, soyadınızı ve e posta adresinizi bırakarak ek iş veren firmaların sizleri bulmaları için kolaylık sağlayacaksınız.  Ancak yorumlarınızda kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi veya kimlik bilgisi bırakmayınız.

12 Yorum Yapılmış

 1. Paketleme ustası

  20 Şubat 2018 at 01:10

  Acıllllllllllllllllllllll ek işe ihtiyacım var lütfen ankara

 2. Selin

  22 Şubat 2018 at 16:56

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Bahar

  25 Şubat 2018 at 14:25

  Ev Hanımı yim elimden her türlü is gelir 3 tane öğrenci okutuyorum çocuklarımin eğitimlerine katkıda bulunmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 4. Bahar

  25 Şubat 2018 at 19:45

  İş istiyorum Bursa Kestel

 5. nur

  26 Şubat 2018 at 12:56

  Kırıkkalede evde ek iş yapmak istiyorum

 6. Türkan

  28 Şubat 2018 at 16:10

  İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyoruz. 4 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var gerekli yönlendirmeleri rica ederim.

 7. Mahire KOÇ

  3 Mart 2018 at 14:40

  Evde paketleme işi istiyorum

 8. Sevim

  4 Mart 2018 at 15:37

  Aynen ışe çok ihtiyacm var itinayla çalisiriz

 9. Ümran uğur

  8 Mart 2018 at 12:47

  Acil evde ek işe ihtiyaçım var elazığ

 10. Vildan

  30 Mart 2018 at 23:43

  Paketleme işi yapabilirim erzurum oturuyorum grup isterseniz odavar erzurum oturuyorum

 11. Selma

  5 Nisan 2018 at 13:23

  Kartal’da oturuyorum..Ek işe ihtiyacım var..

 12. Hale

  27 Nisan 2018 at 15:12

  Öğrenciyim dışarda çalışamıyorum evde işe ihtiyacım var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir