Evde Ek İş İlanları

Evde Mandal İşi – Mandal İşi Veren Firmalar 2017

Yazan  | 

Her geçen gün işsizlik büyük sorunlar ve büyük geçim sıkıntıları yaratıyor . Ülkemiz iş sahibi olmayan büyük bir kitleye sahiptir. Bu zorlaşan hayat koşullarında artık para kazanmak büyük güç olmaya başladı . Çoğumuz çalışıyoruz ama istediğimiz geliri elde edemiyoruz. Özellikle ev hanımlarımız evlerinde kocalarına ve çocuklarına bakıyorlar ama evlerinde parasal açıdan hiç bir katkıda bulunamıyorlar.Durumun böyle olması da ev hanımlarımızın morelini büyük ölçüde düşürüyor . Öğrencilerimiz ise şimdiki hayat standartlarında okulları hariç hiç bir sosyal faliyet te bulunamıyorlar . Durum böyle olunca zorlaşan hayat şartlarında mecbur insanları ek iş yapmaya zorluyor.

Gün geçmiyor ki hergün artmakta olan ek iş ilanlarından biriside Evde Mandal İşidir.Evde mandal işi çok kolay olmakla kalmıyor size hem güzel kazanç getiriyor. Keyifle , zevk alarak , eğlenerek yapabileceğiniz bir iştir . Bildiğiniz gibi mandalların gördüğü işlevler çokta önemli olmasada ,genede hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Mandallardan biraz bahsedecek olursak :

Ayrıca mandalları güzel süslemelerle birisine hediye olarak sunmak için ilginç yer tutuyor. Mandalları çeşitli tasarımlarla süsleyerek ilginç ayraçlar yapabilirsini. Bir güzel süsleme ise, boş bir çerçeve içine ipler gerere , süslediğiniz ve güzel tasarımlarla boyadığınız mandallarla resimlerinizi asabilirsiniz. Yada evinizde kalmış nakış iplerinizi , örgü iplerinizi , süslemiş oluğunuz mandallara dolayarak ucunu tutturabilirsiniz. Kısacası mandalları süsleyerek çeşitli projelerde kullanarak evinizi süsleyebilirsiniz.

Dilerseniz evinizdeki  mandalları , fiyonk , düğme , danteller , kurdele , çeşitli boyalar ve çeşitli süsler ile süsleyerek satabilirsiniz. Süsleyeceğiniz mandalları hediyelik eşya dükkanlarına , komşularınıza , arkadaşlarınıza ve gerekli yerlere satarak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğer mandal süsleme işinde yeterli bilgiyi aldıktan sonra ve kendinizi geliştirdikten sonra kendinize bu işle ilgili bir dükkan bile açabilirsiniz. Kendinize bu işi meslek haline getirmek tamamen sizin elinizdedir.

 

MANDAL İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Mandal işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

El yapımı mandal modellerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. Ayrıca sizde bu modelleri inceleyerek mandal süsleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

El Yapımı Mandal Modelleri

130 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir