Ek İş İmkanı

Evde Kına Paketleme İşi 2017

Yazan  | 

Birçok ek iş imkanı bulunmakta olup bunlardan en kazançlı ve ne kolay olanlarıda kına işidir. Sizlere kınadan ve kına işinden biraz bahsedecek olursak;

Kına aslında bir tozdur, Arabistan da yetişen kına ağacı yapraklarının kurutulmasıyla olaşan toza kına denir. Kınalar günlük hayatımızda gelenek ve göreneklerimizin olmazsa olmazıdır. Herkes mutlaka bir kına gecesinde hediye olarak kına almışlardır. Kınalar, bir kına gecesinde, çeşitli törenlerde, sünnetlerde ve  bebeklerde 6 aylıklar da ülkemizde gelenek olarak kullanılır. Kına gecelerinde geline kına yakıldıktan sonra gelen misafirlere de kına hediye edilir. Peki bu kınalar bir kese içindemi yoksa toz şeklinde mi hediye edilir? Tabi ki de hayır. Bu kınalar çeşitli fonlarla süslenerek, süslü bir tepsi yada sepetin içinde hediye edilir. Bu süslemeleri hiç bir makine yapmaz, yani hiç bir fabrika işleminden geçmez. Kınaların hepsi insan elinden geçerek süslenir ve bu şekilde satılır. Küçük süslü kına keselerinin içlerine koyulur. Küçük naylon paketlerin içine belirli miktarda koyulan kınalar zımba ile yada yapıştırıcı yardımı ile ağızları kapatılan kına paketleri çeşitli süslemelerden geçerler. Fakat bu tarz süsleme işlemlerini yapan bir kuruluş yoktur. Bu süslemeler evlerinde kına paketleyerek para kazanmak isteyen bayanlara yollanır ve istenilen tasarımda iş yaptırılır. Böylelikle hem bu tür süslü kına paketleri satan firmalar sevinir ve evlerinde bu işi yapan bayanlar sevinirler.

Dilerseniz evde kına paketleme işini bir firmaya bağlı kalmadan da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerekli malzemeleri temin ederek İnternet ten nasıl yapıldığına dair her türlü bilgi sahibi olarak ve modelleri beğenerek hemen başlayabilirsiniz. Eğer büyük şehirde oturuyorsanız malzemelerinizi bulmak sizin için kolay olacaktır. Fakat herkes büyük şehirlerde oturamaz ve böylelikle İnternet ten bu tür malzeme satan sitelere ulaşarak temin edebilirsiniz. Yaptığınız kına paketlerini nereye satarız diye dert etmeyin. Çok kolay bir şekilde satabilirsiniz, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza satabilirsiniz. Çünkü evlenme çağında olan bir çok genç kızımız bulunmakta. Ayrıca bu tür kına paketlerini İnternet te de e-ticaret sitelerinde iyi bir kazançla satmanız mümkündür. Dilerseniz bu tür eşyalar ve süs satar büyük dükkanlarla anlaşarak devamlı satış yapmanızda mümkün. Evlerde yapılan ek işleri guruplar halinde de yapabilirsiniz. Böylelikle yaptığınız işi daha hızlı yaparak daha çok iş yapabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.

Kına Paketle24me İşinde Ödeme İşlemi Nasıl Olur?

Kına paketleme işini çeşitli firmalardan temin edebilirsiniz. Firmalardan temin edeceğiniz malzemer, araç ve gereç ile işe başlarsınız. Yapacağınız iş alacağınız kına işi kadardır. Firma sahibi ile anlaşmanıza göre işi sayı miktarı kadar tamamladığınızda tekrar firma ile iletişime geçip işin bittiğini haber verirsiniz. Dilerseniz paranızı direk elden veya banka yolu alabilirsiniz. Bu tamamen sizin firma ile anlaşmanıza bağlıdır. Ne kadar kazanırım diye düşünüyorsanız, dilerseniz sayı başı anlaşıp dilerseniz ise günlük bir sayı ile anlaşıp aylık veya haftalık iş alabilirsiniz.

Kına işi veren firmalar ile iletişim nasıl yapılır? 

Bu tür işleri veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde kına işi veren firmalara elbetteki size ulaşacaktır. Ancak dikkat etmelisiniz ki yorum yaparken mutlaka açık adres bilgisi vermemeye özen gösteriniz.

 

198 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir