Evde Ek İş İlanları

Evde Havlu Kenarı İşleme İşi 2017

Yazan  | 

Evde boş boş oturuyorum ne iş yapabilirim ? diye soruyorsanız ya da dantel ve işleme işlerine elim çok yatkın fakat bundan nasıl para kazabilirim diye soruyorsanız eğer bu işi denemelisiniz. Neden mi ? çünkü gerçekten çok fazla müşteri potansiyeli bulunmakta. En başta tüm evler sizin potansiyel müşteriniz. Yeni evlenecek çiftler, çeyiz düzen genç kızlar ya da aileler ve hatta tüm oteller sizin potansiyel müşteriniz olacaktır.

Günümüzde ki oteller gerçek konfor ve ev ortamı hizmeti sunmak adına en ince detaya kadar düşünüyorlar. Tüm bunların ışığında otel banyolarında ki havlular çok daha şık olmaları açısından düz beyaz bir havlu yerine kenarları işli şık havlular oluyor.

Çok fazla sermaye gerektirmeyen sadece alacağınız havlu ve iplik ücreti ile çok fazla gelir elde edebileceğiniz bu işte size tavsiyemiz önce havluları hazırlayıp daha sonra satışa sunmanız. Bunun yanında evli çiftlere havlu kenarına isimlerini işleyerek satabilirsiniz ya da lüks ve kurumsal olmuş otellere yine otelin adını havluya işleyerek, ve özellikle şık taşlarla güzel havlu kenarları yaratarak evden bu işi ek iş olarak yaparak çok rahat para kazanabilirsiniz.

Peki bu işi sunan yani evden ek iş sunan firmalar hangileridir?

Bu işi kendi başınıza yapıp pazarlayabileceğiniz gibi bu işi size yaptıran firmalarda bulunmaktadır. Bu firmaları bulmak için, Google gibi arama motorlarının yanı sıra kariyer ve iş ilanları sitelerinde arama yaparak tekstil işi yapan iş yerleri ile anlaşabilir ve ek iş olarak havlu kenarı işleme işini evinizden yapabilirsiniz.

EVLERE HAVLU KENARI İŞLEME İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME

Evde havlu kenarı işleme işini bir firma ile anlaştıysanız, malzemeler size firma tarafından temin edilicektir. Havlu işleme işinde genellikle size verilecek olan malzemeler çeşitli havlular ve işleme malzemeleri olacaktır. Size havlu kenarı işleme işini veren firma sizlere örnek işlenmiş havlu verirler yada bir resim örneği ile sizlere verirler. Havlu işleme işini bitirdikten sonra firma ile iletişime geçerek işleri kendi kapınızda teslim edebilirsiniz. Tabi ki bazı firmalar işleri sizin ulaştırmanızı isterler ama işin fiyatıda buna göre değişiklik gösterir.

Ödeme Şekli : Havlu kenarı işleme işinde genellikle ödeme işlediğiniz havlu adetine göre ve işleme şekline göre değişiklik gösterir. Ödemeleri firma kapınızda peşin olarak yada anlaşmaya göre havale işlemi ile anında gerçekleşecektir

www.ekisverenfirmalar.com olarak sizlere ek iş veren firmalar ile iletişim yolu sunuyoruz. Sitemiz sayesinde sizde ek iş veren firmalara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Havlu Kenarı işi yapabilmek için yazımızın alt kısmında bulunan yorum kısmını kullanarak havlu kenarı işleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Yorumlarınız sayesinde firmalar sizlere ulaşacaktır. Yanlız yorum yaparken açık adres bilgisi vermemeye özel göstermeniz gerekmektedir. Aksi durumda rahatsız edici sonuçlar çıkabilir.

33 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir