Evlere Ek İş

Evde Ek İş Yapmak 2017

Yazan  | 

Evde ek iş yapmak isteyenler için tavsiyelerimiz olacaktır. Bu yazıda, evde ek iş yapmak, evini geçindirmek ya da ev ihtiyaçların katkıda bulunmak isteyen tüm iş arayanların bilmesi gerektiği bazı önemli bilgileri sizler ile paylaşacağız. Bu önemli bilgileri internet üzerinden en çok araştırılan sorulara cevap vermeye çalışarak paylaşacağız.

Öncelikle evde ek işi kimler yapabilir ?

Evde ek iş yapmak için memur, öğretmen, çalışan vs. mi olmak gerekiyor ? Bu sorunun cevabı, evde ek iş yapabileceğiniz işlere göre değişmektedir. Ancak tabi ki evde ek iş yapmak için, yani evde yapacağınız işin ek iş olması için bir yerde çalışıyor olma şartı yoktur. Ek iş demek, mevcut yürüyen işlerin Pazar ile doğru orantılı olarak yetişmemesi ve ihtiyacın açığa çıkması bunun sonucunda işi yapacak ek iş güçlerine ihtiyaç olduğunu belirtir. Kısacası istediğiniz her ek işi evinizden siz de yapabilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerindeki işleri araştırıp, size en uygun işi, rahatlıkla yapabileceğiniz işi seçmeniz gerekmektedir. Yapamayacağınız, yetiştiremeyeceğiniz işleri kesinlikle seçmeyin. Bu işi ev de ek iş olarak yapmak, disiplinsiz olarak çalışmak anlamına gelmez. Evde ek iş yapmak için, sanki tam zamanlı çalışıyor gibi, aynı özen ve de aynı disiplin ile evde çalışmanız, aldığınız tüm işleri zamanında yetiştirmeniz, işe ve iş verene sağdık kalmanız gerekmektedir. Tabi bazı işler için zamanı siz belirlersiniz. Örneğin havlu dokuma işi gibi, kendi sermayeniz ile işe başlayacağınız bu ek işlerde zaman da sizin aleyhinize işler. Zamanı ne kadar doğru kullanırsanız kısa süre içinde o kadar çok iş çıkarır ve o kadar çok para kazanırsınız.

Ek İş Veren Firmalar ne Kadar Ücret Öder?

Yapacağınız ek işler çeşitli olduğu gibi alacağınız ücrette yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Çeşitli ek iş ler yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları; Nikah şekeri, tesbih, davetiye katlama, poşet katlama ve bunlar gibi bir çok ek iş çeşidi bulunmaktadır. Bu tür işler yaparak adet başına veya anlaşmalı olarak ücret talep edebilirsiniz. Adet başına yapılacak iş her zaman daha mantıklı ve caziptir. İsterseniz bu tür işleri grup kurarak ta yapabilirsiniz.

Bu tür işleri veren firmalara ulaşmak için sitemizin yorum kısımını kullanabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorumlarınızı yaparken vereceğiniz açık adres bilgileri için dikkat etmeniz gerekmektedir. Telefon numarası ve sokak adresi gibi bilgileri asla paylaşmayınız.

11 Yorum Yapılmış

 1. berfin

  23 Şubat 2017 at 14:48

  Istanbul atasehirde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparim yeterki bi cevap verin gerçekten zor durumdayım yardımcı olursaniz çok sevinirim

 2. Deva

  11 Mart 2017 at 20:49

  Merhaba istanbul bahçelievler yenibosna da oturuyorum daha önce ponpon işi çanta kilidi işi ve etiket işi yaptım evde ek iş yapmak istiyorum ilgilenip dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 3. Kasım

  14 Mart 2017 at 13:22

  Ben sultanbeylide oturuyorum. Esim ev hanımı bende işten erken çıkıyorum. Beraber ev işi yapmak istiyorum. Iş verirseniz seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

 4. Volkan

  14 Mart 2017 at 20:39

  Evde ek iş yapmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim

 5. meltem

  13 Temmuz 2017 at 17:10

  Evde ek iş yapmama yardımcı olursanız sevinirim Aydında oturuyorum

 6. Merve

  2 Ağustos 2017 at 01:15

  İstanbulda oturuyorum 2 kişiyiz daha önce yaptım elim yatkın yardımcı olur musunuz

 7. Ayşe YILMAZ

  6 Ağustos 2017 at 14:49

  Merhaba,
  istanbul kartal çavuşoğlu da yaşıyorum. ev hanımıyım, evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  teşekkürler

 8. Melike

  27 Eylül 2017 at 12:23

  İzmir buca da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. hasannn

  3 Ekim 2017 at 12:18

  istanbul zeytinburnunda oturuyorum evde boncuk paketleme işi yapmak istiyorm

 10. Gület

  22 Kasım 2017 at 17:56

  Bağcilar istanbuldan her işi yapa bılırım

 11. Hülya

  29 Kasım 2017 at 02:52

  Merhaba daha önce kına mumu yaptık ve evde iş istiyoruz. Tekirdağ ergene de ikamet ediyoruz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir