Evde Ek İş İlanları

Evde Ek İş İmkanları 2017

Yazan  | 

Evde Ek İş 2015

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler, evde ek iş yaparak ev geçindirilir mi diye soranlar, evde ek iş arıyorum diyenler, evde hangi ek işler yapılabilir diye soranlar evde ek iş imkanı 2015 yılı içerisinde ki fırsatları değerlendirmek ve bunlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için, çeşitli arayışlara giriyorlar. Çoğu kişi eş dost diye tabir edebileceğimiz ya da kabaca sağdan soldan duyduğu bazı bilgileri bazı duyumları alarak kendi de evden ek iş yapmak evden ek iş yaparak para kazanmak istemektedirler. Bu duyumlar nelerdir diyecek olursanız ? Genelde, evde oturduğum yerde anket doldurarak para kazanıyorum evde internet başından para kazanıyorum, evde bilgisayar ile ek iş yaparak para kazanıyorum gibi söylemlerdir. Peki 2015 yılı için evden yapılabilecek ek işler nelerdir? Tabi ki teknolojinin ilerlemesi, internetin hayatımızda iyice yer edinmesi ve artık her şeyin internet üzerinden yapılabiliyor olması, 2015 yılında da evde ek iş yapmak isteyenleri internet ve de bilgisayar bilgileri olmaları ve evden bilgisayar başından internet üzerinden ek işler yaparak para kazanabileceklerini gösteriyor.

Evde ne tür ek işler yapılabilir ? Sorusunun cevabı çok geniştir. Çünkü ev de internet üzerinde ki alışveriş siteleri, haber siteleri, bloglar, kişisel siteler, dizi siteleri, emlak siteleri aklınıza gelebilecek neredeyse tüm siteler için farklı iş imkanları vardır. Örneğin bir emlak sitesi ile anlaşıp emlak ilanları girerek evden ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Ya da bir blog sitesi ile anlaşıp siteye yazılar yazarak para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar bilginiz, klavyeyi kullanma kabiliyetiniz, interneti kullanabilme becerize göre evden yapabileceğiz iş sayısı çok ama çok fazladır.

Ek iş veren firmalara ulaşmak oldukça kolaydır. Sitemiz üzerinden veya çeşitli sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ulaşmak isterseniz, sitemizin yorum bölümünü kullanarak yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Bu sayede ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak yapacağınız yorumlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Açık adres bilgisi veya telefon numarası kesinlikle bırakmamalısınız.

4 Yorum Yapılmış

 1. Hüseyin'

  26 Mart 2017 at 12:37

  Acil evde yapabileceğimiz iş arıyoruz 05379732610
  Yer: Muğla Fethiye

 2. Bünyamin

  3 Nisan 2017 at 19:40

  Merhabalar ek iş için yardımcı plurnusunız

 3. Hanife

  11 Nisan 2017 at 11:06

  Merhaba kayseride yaşıyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var hertürlü paketleme,yapım hertürlü işi elimden gelenin en güzeliyle yaparım geri dönerseniz çok sevinicem

 4. GÜLŞAH KAYA

  18 Nisan 2017 at 15:54

  konya selçuklu da yaşıyorum eşimle birlikte sabun paketleme kurdan paketleme karton katlama gibi işlerden yapmak istiyoruz elimiz hızlı ve temiz geri dönüşünüzü bekliyoruz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir