Evde Ek İş İlanları

Evde Dekoratif Yastık Yapmak ve Satmak

Yazan  | 

Birçok ev hanımı, zamanın boşluğundan şikayet etmektedir. Gün içerisinde çocukların okullarına gidip tek kaldığı ev hanımları ne yapacağını adeta şaşırmış haldedir. Bu sebepten yola çıkan kadınlar vakitlerini değerlendirebilmek adına çalışmak isterler ama çalışma saatlerinin uymamasından dolayı birçoğu tekrar evine dönmektedir. Son yıllarda ülkemizde yaygın olarak karşılaştığımız evde ek iş imkanları sanki kadınların bu sesini duymuşçasına ortaya atılmıştır. Farklı sektörel firmaların verdiği işlerden alan ev hanımları, kendi çalışma ortamlarını kuracak ve kendi evlerinde çalışabilecekler.

Cinsiyet fark etmeden ve herhangi bir vasıf aranmadan verilen ek işler, ülkemizde ilk olarak İstanbul, Eskişehir, Ankara ve İzmir gibi Büyükşehirler de ortaya çıkmıştı. Artık ülkemizin birçok noktasında evde ek iş imkanlarından faydalanan kişilerle karşılaşmak mümkündür. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği ek iş imkanlarından birisi evde dekoratif yastıklar yapmaktır. Birbirinden güzel yastıklar yaparak para kazanan kişiler, farklı modeller yaparak kendi işlerini bile kurmuşlardır. Bu işi sizlere veren firmalara başvurduğunuzda size verilen deneme işini istenilen modelde ve tarihte teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer bir sorun olmadan bu işi teslim etmişseniz yeni işleri alabilirsiniz. Alınan her işte malzemeler firmalar tarafından verilmekte ve sizden sadece el emeğinizle beraber istenilen modelleri üretmeniz istenmektedir. Eğer sizlerde boş vakitlerinizi değerlendirmek, bu vakitlerden gelir elde etmek ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız evinizde dekoratif yastıklar yaparak para kazanın.

EVE DEKORATİF YASTIK İŞİ VEREN FİRMALAR:

Eğer kendi imkanlarını ile bu işi yapmak istemiyor ve bir firma ile anlaşarak işleri hazır almak istiyorsanız, hiç üzülmeyin. Çünkü sitemiz sayesinde bu tür ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Nasıl mı? Tabiki sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde! Sitemize adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz bölgeyi ve e-posta adresinizi bırakarak firmaların sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

6 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir