Evde Ek İş İlanları

Evde Davetiye Katlama İşi 2017 – Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Evde Davetiye Katlama İşi Yapılabilecek En Kolay Ve Kazancı Yüksek Olan Ek İş İlanlarından Birisidir. Yaşantımızda Sürekli Olarak Davet Almaktayız . Yada Herkez Bir Kere Bile Olsun Davetiye Bastırıp Davet Etmişsinizdir. Tek Kelimeyle Söylemek Gerekirse Davetiyeler Şimdiki Modern Yaşantımızda Çok Önemli Bir Yer Kaplamaktadır. Davetiyelerin Hayatımızdaki Yerinden Biraz Bahsedecek Olursak :

Davetiyeler Hayatımızın Olmazsa Olmazlarındandır . Davetiyeler  Toplantı, Konferans, Seminer, Gezi, Nişan, Düğün ve Açılış , Gala , Kokteyl gibi Tören ve Etkinliklere Katılması İstenen Kişilere bu Etkinliği Duyurma ve Davet Amacıyla Yazılan Kısa Yazılardır. Davetiyeler Genellikle Özel Olarak Hazırlanmış Davetiye Kartlarına matbaada bastırılır . Bastırılan bu davetiyeler matbaa sektörünün en büyük yükünü oluşturmakta . Günlük Yaşantımızda Her Davete Göre Ayrılan davetiyeler , bir sürü çeşit ortaya çıkartıyor . Durum böyle olunca matbaalarda davetiyeleri basım aşamasından sonra evlerinde ek iş yapmak isteyen insanlara katlamaları , boncuk geçirmelerini , kurdela bağlamaları için yolluyorlar . Çeşitli Davetiyeler olduğu için her davetiyenin Katlanma şekli ve süsleme şekli farklıdır. Hepsi modellerine göre katlanır.

Evde Davetiye Katlama İşi Çok Kolay ve Size Yorgunluk Vermeyecek bir ek iş tir. Elinizin bu işe yatkınlığı ile günde katlayacağınız davetiye sayısını arttırabilir ve kazancınızı iki katına katlayabilirsiniz.Davetiye Katlama İşini genellikle evde boş zamanı olan ev hanımlarımız ve derslerinden kalan boş zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrencilerimiz yapıyor. Sizde evde davetiye katlayarak para kazanmak istemezmisiniz? Tabiki istersiniz.

Evinizde Davetiye Katlayarak kolay yoldan para kazanın, Üstelik hiç bir sermaye ödemeden . İsterseniz Davetiye İşini bir meslek halinede getirebilirsiniz. Davetiye Katlama İşine gösterilen talep çok yüksek olduğu için matbaalarda artık kendi yapması gereken davetiye katlama işini dışarıya ek iş olarak vererek , kendileride daha fazla üretim yapıyor ve ek iş yapmak isteyen vatandaşlarıda sevindiriyorlar.

Eğer Davetiye Katlama İşi yapmaya karar verdiyseniz ,Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalardan alacağınız örnek davetiye ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Evinize gelen davetiyeler bir kutu içinde gelir . En üstte davetiyenin katlanmış bir örneği vardır . Alt kısımda ise matbaadan çıkan baskılı davetiyeler bulunur . Sizin yapmanız gereken ise en üstte bulunan örneğe bakarak işi anlamanız ve işe başlamanızdır. Davetiyeler genellikle kutu içinde 100 adet olurlar ama bu sayı elbetteki davetiyesine göre değişir. Davetiyeler elinize hazır baskılı , kesik ve katlama işlemi için yapılmış çizgilerle gelir. Sizde Hazır katlanmış örneğe bakarak katlanması yerden katlayarak başlayabilirsiniz.

İş Sonunda Paramı Nasıl Alırım?

Davetiye Katlama işinde ödemeler katladığınız davetiye başına verilecektir. Davetiye başına alacağınız para ise davetiyenin teferruatına göre değişir. Ödeme işlemi genellikle davetiyeleri katladıktan sonra geri teslim sırasında ödenir. Yada size getirilen belirli sayıdaki davetiyeler kadar ödeme yapılır . Yani size 100 adet davetiye getirdilerse , davetiyeleri size katlama işlemi için verirken ödeme yaparlar . Artık ödeme işlemi sizin Davetiye Veren Firmalar ‘la anlaşmanıza bağlıdır.Davet Katlama İşi ni  aldığınız firmalar sizin İşinizi beğenirlerse sizleri devamlı bir İşçi olarak görebilir ve sizlere sürekli olarak İş getirebilirler . Tamamen sizin elinizin becerisine bağlıdır. Ama bizler inanıyoruzki bizim ülkemizdeki tüm vatandaşlarımız becerili ve marifetlidir. Umarızki sizler yayınladığımız yazımızdan memnun kalmış ve bilgilenmişsinizdir.

ÖNEMLİ BİLGİ:

Bu tür iş ilanlarına ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere bu yorumlar sayesinde ulaşacaktır. Şu anlık aktif iş veren firma bulunmamaktadır. Ancak iş verecek firma öncelikle yapmış olduğunuz yorumları incelemektedir.

Ancak yorumlarınızı yaparken lütfen telefon. açık adres vermeyiniz. Sadece e mail bırakınız. Sebebi ise bazı kötü niyetli arkadaşlar sizlerin bu telefon numaralarınızı veya açık adres bilgilerinizi kullanarak sizleri rahatsız edebilir. Lütfen böyle bir durumla karşılaşmamak için dikkatli olunuz. Aksi taktirde sitemiz bu durumdan sorum tutulamaz.

Davetiye katlama örneklerine ulaşmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Katlanmış Davetiye Örnekleri

212 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir