Evde Ek İş İlanları

Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır? Nasıl Para Kazanılır?

Yazan  | 

Hepimizin duyduğu ve çok ilgisini çeken iş ilanlarından olan evde ek işlerde, gün geçtikçe bir farklı sektör daha ortaya çıkıyor. Kişilerin kendi evlerinde oluşturdukları çalışma ortamında bu işleri yaptığını ve kısa bir sürede ciddi kazançlar elde edilen bu sektörlere en büyük ilgiler ise öğrenci arkadaşlarımızdan, emekliler ve ev hanımlarından gelmektedir.

Taleplerin bu kişiler üzerinde yoğunlaşmasının ise nedeni apaçık ortadadır. Yıllarca süren çalışma hayatının ardından emeklilikle ödüllendirilen kişiler, çalışmalardan uzak kalıp evlerinde vakit geçirselerde aldıkları ücretler onlara ne yazık ki yetmemektedir. Bundan dolayı zorlanmayacakları bir iş yapmaları gerekmektedir. Ev hanımları ise bilindiği üzere eş baskısı ya da ailevi durumlardan dolayı çalışma hayatına katılamamaktaydı. Evde ek işler ise en çok onlara yaramış durumdadır. Çünkü herhangi bir fabrikaya, firmaya ya da kuruma bağlı olmadan bu işler gerçekleştiriliyor. En büyük talebi yapan öğrencilerin ise en büyük istekleri arasında ailelerine yük olmadan ve daha iyi bir ekonomik koşulla eğitimlerini tamamlamaktır. Bundan dolayı evde gerçekleştirilen bu işler oldukça yararlıdır.

Evlerde gerçekleşen bu ek işlerden son zamanlarda en çok ilgiyi göreni yeni bir sektör olmasına rağmen evlerde çorap işidir. Firmalarla anlaşılmasının ardından çorap işinde farklı türde görevler sizlere verilecektir. Kimi firma sizlerden el emeğinizle beraber çorap yapmanızı isteyecektir. Bunun için gerekli olan makine, iplik ve iğne gibi malzemeler evlere çorap işi veren firmalar tarafından sizlere verilecektir. Ayrıca sizlerden fabrikalarda dikilen çoraplara etiket yapıştırmanız da bu ek işlerde istenebilmektedir. Bu işi alacağınız yer ise ülkemizde oldukça kolaydır. Tekstile dayalı bir ekonomimiz olduğundan dolayı, çorap üretimi yapan bu tekstil fabrikalarına başvurarak kısa sürede kendinize uygun bir iş alabilirsiniz.

EVLERE ÇORAP İŞİ VEREN FİRMALAR:

Kendi evinizde çorap işi veren firma ile anlaşma sağlayarak bu işi profosyonelce halledebilirsiniz. Bu tür işleri veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum kısmını kullanabilir ve firmalara ulaşabilirsiniz. Yorumlara bırakağınız iletişim bilgileri ile firmaların sizlere ulaşmasını sağlayın.

7 Yorum Yapılmış

 1. ceyda

  20 Nisan 2018 at 12:55

  merhaba ek iş arıyorum paketleme işi yapabilirim

 2. Yeter

  30 Mayıs 2018 at 08:43

  Inegöldeyim.evde yapabilecegim iş arıyorum.dönerseniz çok sevinirim.

 3. Gozde

  30 Eylül 2018 at 09:11

  Methaba istanbuldan yaziyorum ek ise ihtiyacim var evde ek is yapmisligim var ekim yatkindir yardimci olirsaniz sevinirim

 4. hilal uyuşmaz

  8 Ekim 2018 at 12:42

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

 5. Fatoş

  6 Kasım 2018 at 19:18

  Evde yapabileceğim iş istiyorm yardımcı olursanız sevinirim…

 6. neşe yıldız

  29 Kasım 2018 at 12:37

  Ordu dan yazıyorum bu işi yapmak istiyorum

 7. Melek

  3 Şubat 2019 at 19:42

  Ankaradan yazıyorum çorap işi talebinde bulunuyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir