Evde Ek İş İlanları

Evde Bilgisayar Başında Ek İş Veren Firmalar 2017

Yazan  | 

Evde ek iş veren firmaları bulmadan önce ilk olarak evde hangi ek işi yapabilirsiniz buna karar vermelisiniz ?

Evde hangi ek işleri yapabilirim ?

Evet, kendinize bu soruyu soruyorsunuz ve işin içinden çıkamıyor musunuz, biz yardımcı olalım. İlk olarak en iyi bildiğiniz şeyleri düşünün, örneğin, bilgisayar bilginiz iyi mi ? ya da en azından bilgisayarı bazı sosyal medya sitelerini kullanabilecek kadar biliyor musunuz ? o halde hemen o sosyal medya sitesini kapatıp, orada geçireceğiniz vakti paraya çevirin. Nasıl mı ? evde bilgisayar başında çok fazla ek iş yapma imkanı vardır. Bunlardan birisi e-ticaret sitelerine ürün girmek olarak sitemizde anlatmıştık, aynı şekilde veri girişi işi yapabilirsiniz ya da bir firmanın ya da kişinin web sitesinin tanıtımını internet üzerinden sosyal medyadaki sayfalarda ya da forumlar üzerinde konu açarak tanıtabilirsiniz. Evet bunun için öncelikle 200-300 kelimelik bir tanıtım yazısı yazmalı ve sonra bunu internet üzerindeki forumları aratarak her forumda üyelik oluşturarak , bu forumların ilgili bölümlerine konular açarak yapabilirsiniz. Peki bu işten nasıl para kazanırım diyorsanız bu işi web sitelerin mail adreslerine teklifte bulunarak yapabileceğiniz gibi bu işi yapanları arayan web sitelerinin konu açtıkları eleman talebinde bulundukları webmaster forumları var , buraları da ziyaret ederek gerekli iş imkanını bulabilirsiniz.

Tanıtım yazısı ne demektir nasıl yazılır ?

Öncelikle sitenin tanıtımını yapacağınız siteye linkler ile kullanıcı çekebileceğiniz bu yazılar tanıtım yazılarıdır, site hakkında bilgi verilir, site içeriği hakkında bilgi verilir , kullanıcıları neden o siteleri tercih etmeleri hakkında bilgi verilir ve en son belirli linkler verilerek o siteye kullanıcıların yönlendirilmesi sağlanır. Tanıtım yazısı yazmak, tamamen sizin yaratıcılığına kalmış bir durumdur. Siteyi inceleyin ve parmaklarınızı konuşturmaya başlayın en önemli kural site adresini linkler ile vermeniz olacaktır ve güzel bir Türkçe kullanmanız gerekmektedir.

Tanıtım yazısı ek iş veren firmalar ne kadar ücret veriyor?

Bu işin piyasası çok değişkendir ancak 300 kelimelik bir tanıtım yazısını 3-5tlden yazıp, site başı anlaşma yapabilirsiniz. Örneğin 10 foruma üyelik açıp tanıtımı 5 tl 50 foruma üyelik açıp site tanıtımı 20 tl gibi tamamen size ait.

Bu tür işler yapmak için sitemize yorum bırakınız. Bırakacağınız yorumlar sayesinde bir çok ek iş veren firma size ulaşacaktır. Yorumlarınızda açık adres bilgisi ve telefon numarası vermemeye önem gösteriniz.

44 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir