Evlere Ek İş

Ev İş İlanları 2018

Yazan  | 

Ek işler sayesinde bireyler ekonomik durumlarını düzelmesini sağlarken günümüzde artan talep ile kişiler başvurularını yaparak fırsatları değerlendirip gelirlerini kazanmaktadır. Ek işlerin bir çok avantajlı yanı bulunurken firmalar çalışanlarının cebinden para harcamalarına olanak vermeyecektir. Ayrıca işlerin seçimini yaptğınız da evde yapabiecek işler olurken kolayca pratikliğinizi konuşturarak evinizde rahatça işinizi yapabileceksiniz.

Evde yapabileceğiniz ek işler arasında yaz aylarında düğün dönemleri olduğundan genellikle artış gösteren bazı ek işler vardır ; davetiye katlama, nikah şekeri yapımı, kına poşetleme, hediye kutusu yapımı gibi yazın bu işlere talebinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca ek iş seçenekleri yalnızca bunlarla kalmayarak evde anahtarlık işi, iplik düzenleme işi, hediye kutusu kaplama işi, takı toka işi, boncuk işi, yemek yapımı işi , mantı yapımı işi gibi bir çok seçenek bulunabilir. Yapmanız gereken araştırmalarınızı düzenli olarak yaparak talebinizi bildirmek olacaktır. Ev İş İlanlarını internet sitelerinden araştırarak firmalarla irtibat haline geçebilir her detayı sorarak cevaplandırabilirsiniz. Genelikle evde yapılacak olan işlere bayanlar yönelirken iş hayatına adım atarak ihtiyaçlarınızı karşılarken oldukça özgür hissedeceksiniz. Ayrıca ev bütçesine de yardımcı olabilir omuzlarınızdaki yükü ailecek iş birliği ile hafifletebilirsiniz. Ek iş tercihinizi yaparken uzman olduğunuz bir dal da seçim yapmak sizin için oldukça önemli olacaktır. Çünkü uzman olduğunuz ev işinde pratik ve hızlı olacak aldığınız görevi anında bitireceksiniz. Yeni görev alarak ürün sayısına göre fiyatlar belirlenirken ne kadar çok ürün yaparsanız o kadar çok fiyatınız da artış gösterecektir.

Evde yapabileceğiniz işlerin seçimini sağlıklı bir şekilde yaparak düzenli olarak her gün bir saatinizi ayırabilir kendinizi geliştirerek gelir seviyenizi de artırabilirsiniz. Evinizde yapacağınız ek işte size karışan bir patron ve ya kontrol eden görevliler olmayarak tamamen kendiniz işinize odaklanacaksınız.

4 Yorum Yapılmış

 1. Kullanıcı

  8 Mart 2018 at 00:36

  Banada dönüş yaparmısınız ihtiyacım var işi zamanından önce bitiririm daha öncede evde iş yaptım

 2. Kullanıcı

  12 Mart 2018 at 23:59

  Bu işe ihtiyacım var geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 3. Derya kendirli

  12 Nisan 2018 at 23:42

  Slm aksaray evde paketleme isi yapmak istiyorum grubum var zamanında isi teslim ederiz ts

 4. Ayşe kara

  22 Nisan 2018 at 11:28

  Evde yapilicak paketleme tesbih çorap işi olabilir beylikduzu ve avcilara iş vericek firmalar iletişime gecebilirmi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir