Ek İş Veren Firmalar

Etiket İşi Veren Firmalar 2017 – Evde Etiket İşi

Yazan  | 

Ekonomik sıkıntı çekenler , ev hanımlarımız , boş zamanı olan insanlarımız artık ek iş imkanlarından yararlanarak para kazanıyor ve ekonomik sıkıntıdak kurtuluyorlar. Artık günümüzde bir çok ek iş ilanı bulunmakta. Özellikle ev hanımlarımız bu tarz ek iş lere büyük ilgi göstermekte ve ek iş yaparak evlerine büyük katkıda buluyorlar. Ev hanımarımızdan sonra öğrencilerimizde büyük ilgi göstermekte , ekonomik durumu iyi olmayan ailelerimiz okutturdukları çocuklarına yeteri para veremiyorlar . Durum böyle olunca üniversite okuyan öğrencilerimizde ek iş yaparak hem ailelerine destek oluyor hemde derslerinden kalan boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde hobi miş gibi değerlendiriyorlar.Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Gün geçtikçe evlerde yapılabilecek ek iş ilanları artmakta .Bunlarda bir tanesine Evde Etiket İşi ‘ dir . Evde etiket işi çok kolay olmakla kalmıyor , size getireceği kazançta sizleri memnun edecektir.Günlük yaşantımızda mağazadan aldığımız her üründe etiket bulunmaktadır. Etiketler bizim aldığımız ürünlerin kısaca özelliğini anlatır ve bizim için önemlidir. Aldığımız ürünlerin neyden yapılmış olduklarını görürüz ve ona göre satın alırız. Etiketlerin hayatımızdaki yerini ve önemini kısaca açıklayacak olursak :

Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler; Ürün Etiketleri , Yıkala Talimatı Etiketleri , Demirbaş Etiketleri , Fiyat Etiketleri , Ürün logo Etiketi , Marka Etiketi , Uyarı Etiketi ve Barkod Etiketi gibi etiketler en çok kullanılanlardır .Ama bizim evde etiket işi için asıl kullanacaklarımız , penye elbiseleri etiketleme ve nikah şeketi etiketi olacaktır. Kilitli iğne yardımı ile etiketleri kumaşa çengellemek ve nikah şekerlerine aynı şekilde iğneyle etiket çengellemektir tir.

Evde etiket işi Çok Kolay ve size yorgunluk yaratmıyacak bir ek iş ilanıdır .Evde etiket işini yaparak evde geçirdiğiniz boş vaktinizi doldurabilir ve kolay yoldan para kazanabilirsiniz.Eğer elinizde bu işe yatkın ise hiç zorlanmazsınız ve günde etiketleme sayısını arttırabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarımız ve Öğrencilerimizin elleri bu tarz işlere çok yatkın oluyor. Ev hanımlarımızın artık evde boş zamanlarını değerlendirmeleri ve eve katkıda bulunmaları için çok iyi fırsattır. Aynı işlem öğrencilerimiz içinde geçerlidir , derslerinden kalan boş zamanlarında rahatlıkla yapabilecekli ve ailerine katkıda bulunabilecekleri bir iştir.

Kendi evinizde rahat bir ortamda Etiket İşi yaparak para kazanın. Hatta yaptığınız etiketleme işi için kuruş sermaye harcamıyorsunuz. Dilerseniz Etiket İşini meslek halinede getirebilir ve bu işten devamlı kazanç elde edebilirsiniz.Etiketleme işini ek iş ilanı olarak büyük ilgi görenler arttıkça tekstil firmaları kendileri etiketleme işini dışarıya evlere dağıtmaya başladılar . Bu işlem ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımızın yüzünü güldürdü .

Eğer Evde etiket işine karar verdiyseniz , Eve Etiket İşi Veren Firmalarından alacağınız örnek etiketlemeyle ve gerekli malzemelerle başlayabilirsiniz. Muhtemelen eve gelen tekstil ürünleri olacak etiketler olacak ve kitli iğne olacaktır . Etiketleri kitli iğne yardımı ile giysilerin yakalarına çengelleyeceksiniz.

Ödeme İşlemi : Evde etiket işi için ödeme kapıda teslim edilir . Ödemenizi iş başına alırsınız. Her yapmış olduğunuz etiket işi  için firma ile anlaşmış olduğunuz ücreti alırsınız. Günce yapacağınız iş başına kazandığınız fiyat değişiklik göstermektedir. Ayrıca bu tür işlere ulaşmak için sitemizdeki yorum bölümünü kullanmanız gerekmektedir. Ancak yorumlarınız yaparken sadece e mailinizi veriniz. Aksi taktirde vereceğiniz açık adres bilgileri veya telefon numarası sizi rahatsız edecek hareketlere vesile olacaktır. Oluşacak herhangi bir sorunda hiç bir şekilde sitemiz sorumlu tutulamaz.

Etiket modellerine ulaşmak için ve çeşitli etiketlere ulaşmak için aşağıdaki etiket modellerini inceleyiniz.

Çeşitli Etiket Modelleri

173 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir