Ek İş İmkanı

Erzurum’da Evinizde İş Sahibi Olun!

Yazan  | 

Hayat şartları o kadar zor bir hale geldi ki, günümüzde insanlar kazançları ile geçinemez oldu. Hatta insanlar çalışabilecekleri bir iş bile bulamıyor. Bu nedenle gerek iş bulup çalışmayan insanlar, gerekse bir işi olduğu halde kazancı az gelen insanlar ek iş ilanları aramaya başladı. İşte bu noktada sitemiz Erzurum Ek İş İlanları 2017 sayfası ile sizlerin imdadına yetişiyor. Sitemiz artık gelir elde etmek için mükemmel bir fırsat haline geldi. Her gün yüzlerce insan sitemiz sayesinde ek iş fırsatlarını yakalıyor ve bütçesine katkı sağlıyor.

Ev hanımları, öğrenciler ve çalıştığı halde maaş sıkıntısı yaşayanlar buraya. Artık sadece boş zamanlarınızı değerlendirerek yapacağınız işler ile sizde büyük gelirler elde edebilirsiniz. Ev hanımları mutfak giderlerini, öğrenciler okul masraflarını ve geliri az gelenler erteledikleri bir çok şeyi artık Erzurum Ek İş İlanları 2017 sayfamız sayesinde karşılayabiliyor.

Eskiden evde iş yapmak bir hayli zordu. Günümüzdeki kadar çok iş fırsatı da bulunmuyordu. Fakat artık bir çok firma fason işlerini insanlara ek iş olarak veriyor ve bu sayede bir çok insan da ek gelir elde ediyor. Artık siz de ek iş ilanlarına ulaşmakta zorlanmayacaksınız. Erzurum Ek İş İlanları 2017 sayfamızdan güncel olarak yayınlanan ilanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ilanlar sizin hayatınızı kolaylaştıracak ve daha rahat yaşamanıza olanak sağlayacak. Çok sayıda kişi artık bu ilanlar sayesinde kendisine ek iş olanağı sağlıyor.

Her ne kadar bu ilanlar çalışmayan insanlar için daha uygun gibi görünse de çalışan insanlarda 1 yada 2 saatlerini ayırarak az da olsa ek gelir elde edebiliyorlar. Sadece ilanları beklemenize de gerek yok. Kendi yeteneğiniz olan ve kendi ürettiğiniz şeyleri de sitemiz sayesinde satma fırsatı bulabilirsiniz. Böylece hem yeteneğinizi değerlendirmiş, hem de ek gelir elde etmiş olursunuz. Erzurum Ek İş İlanları 2017 sayfamız sizlerin gelir elde edebilmeniz için yanınızda. Yaşadığınız şehir neresi olursa olsun evinizden bile çıkmadan para kazanma fırsatı artık sizi bekliyor. Sitemizde yer alan Erzurum Ek İş İlanları 2017 sayfamızı düzenli olarak takip etmenizi, işyerleriniz de fırsat olarak değerlendirmenizi öneririz.

8 Yorum Yapılmış

 1. Hulya

  20 Temmuz 2017 at 22:40

  Acil evde işe ihtiyacım var lütfen ama lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 2. Elif

  22 Temmuz 2017 at 01:26

  Ablama ve ben kurdele kursu eğitimimi var ve hızlıyız çok acilllll lütfen dönüş bekliyorum

 3. FATMA

  28 Eylül 2017 at 09:01

  Erzurum da oturuyorum perde üzerine boncukdikme işi arıyorum ikiyıl biçki,dikiş,nakış kursuna gitim hertür dikiş makinası kulanabilirim işvermek isteyenler den dönüş bekliyorum teşekürler

 4. Kader

  10 Kasım 2017 at 13:45

  Selamın aleyküm Erzurum’da yaşıyorum ek işe ihtiyacım var ne olsa yaparım yardımcı olurmusunuz

 5. Canan

  4 Aralık 2017 at 13:14

  Bende erzurumda yaşıyorum paketleme işi falan ne olursa yaparım ismim

 6. sevinc

  24 Ocak 2018 at 20:55

  merhaba ben erzurumda yasiyorum paketleme isi tesbih dizme ne varsa yaparim.cok ihtiyacim var acil donerseniz sevinirim

 7. Meryem

  8 Şubat 2018 at 16:36

  Geleneksel el sanatları mezunuyum elim her türlü işe çok yatkın erzurumda yaşıyorum ve bu işi hakkıyla yapacağıma eminim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Didem

  10 Nisan 2018 at 11:34

  Erzurum da yaşıyorum. Her türlü paketleme ve boncuk işi yapabilirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir