Ek İş İmkanı

Erzincan’da Yapılacak Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Geçim sıkıntısı çeken bazı Erzincan halkı, çareyi ek işlerde bulmuştur. Mevcut işlerine ek olarak belirli zaman aralıklarında çalışan kişiler, ek ücretler alıyor ve bu sayede de geçim sıkıntısına karşı direnç sağlamış oluyor. Tercih edilen ek işler ise farklılık gösterirken her geçen gün yeni bir ek iş imkanı da Erzincan halkı için mümkün oluyor.

Yayınlanan ilanlar ve kişilere yönelik yapılan anket sonuçları neredeyse halkın büyük bir kısmının ek işlere yöneldiğini bizlere göstermektedir. Bunun nedeni kimi zaman geçim sıkıntısı iken kimi zaman da insanların daha iyi ekonomik koşullara sahip olmak istemeleri olmaktadır. Mevcut işlere yapılan ek işlerden alınan ücretlerle beraber ek gelir elde eden kişilerin kimisi de bu doğrultu da geçim sağlarken kimisi de yatırım yapıyor. Çalışılan sektörler ise oldukça çeşitli. Belirli konularda vasıflı olan kişiler yani garsonluk, temizlik görevlisi ya da şoförlük gibi konularda ek iş bulabilmektedirler. Bunun için ise başvurulan şirketlerin başında taksi durakları, oteller, restoranlar ve alışveriş merkezleri gelmektedir. Taksi duraklarında özellikle gece vardiyasında çalışacak insan bulmak son zamanlarda oldukça zorlaşmıştır. Bu nedenden dolayı eğer ehliyetiniz varsa, Erzincan’ın iyi biliyor ve kendinizi taksiciliğe yakın buluyorsanız bu sektörde çalışarak ek gelirler elde edebilirsiniz. Ama ek gelir seçerken her şeyden önce mevcut işinizin çalışma saatlerine zarar gelmemesine özen göstermelisiniz.

Dönem dönem yayınlanan Erzincan ek iş ilanlarını ise internet siteleri üzerinden ya da günlük hayatta aldığınız gazeteler üzerinden takip edebilirsiniz. Onun haricinde ise firmalara kendiniz bire bir başvurarak iş arayabilirsiniz. Şuan Erzincan’da ek iş yaparak geçimini daha iyi bir hale getiren kişiler çokça bulunmaktadır ve eğer geçim sorunu çekiyorsanız ek işler de sizler de çalışabilirsiniz.

ERZİNCAN EK İŞ VEREN FİRMALARA NASIL ULAŞILIR?

Eğer Erzincan da evde iş yapmaya karar verdiyseniz, artık iş veren bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için farklı iletişim yollarını kullanabilir ve evinize iş alabilirsiniz. Ek iş veren firmalara ulaşmak için çeşitli yolları deneyebilirsiniz. Bunlardan birisi ise sitemizdeki yorum bölümüdür. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere mutlaka ulaşacaktır.

8 Yorum Yapılmış

 1. Buket

  19 Aralık 2017 at 09:56

  Erzincan merkezde yaşıyorum evde is yapmak istiyorum

 2. Ayse Nur

  9 Ocak 2018 at 11:21

  Çok acil evde ise ihtiyacım var el becerisi olarak iyiyim hikah şekerleri, kına paket çerez paket, takı boncuk yapabilirim geri donerseniz çok sevinirim…

 3. Arzu öztürk

  28 Ocak 2018 at 00:58

  Evde ek iş istiyorum çok acil paketleme işide olur

 4. Sahika

  19 Şubat 2018 at 16:50

  Ise ihtyacim var paketleem isi yapabilrim erzincan da otryrm

 5. Tuğba

  27 Şubat 2018 at 13:16

  Merhaba erzincanda yaşıyorum açık öğretim çocuk gelişimi öğrensiyim vaktimin tümü evde geciyo ve bu tip işlere yatkınım dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Esra

  11 Nisan 2018 at 17:08

  Bende istiyorum eve vaktimin cogu evde geciyo oglumda buyudu ulqsirsaniz sevinirim

 7. Oznur

  17 Nisan 2018 at 10:30

  Merhaba Erzincan merkez de ikamet ediyorum.Evde paketleme isi icin donerseniz sevinirimm…

 8. zevcihan

  20 Mayıs 2018 at 15:13

  iyi gunler, paketleme isine ihtiyacim var banada yardimci olursaniz eger cok mutlu olurum. tesekkurler…
  erzincan ulalar beldesi inonu mah

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir