Ek İş Veren Firmalar

Ek İş Veren Firmalar

Yazan  | 

Malesef ülkemizde ev hanımlarımızın sayısı arttıkça işsizlik sorunu çözülecek gibi görülmüyor. Bazılarının kocaları dışarıda çalışmalarına izin vermiyor, bazı ev hanımları ise çocuk sebebi ile hiç bir yerde çalışamıyor. Fakat ev hanımlarımızın ev işinden kalan epey boş vakitleri olmakta , ama bunu değerlendiremiyorlar. Çünki evinde çocuğuna bakmak zorunda , durum böyle olunca hiç bir iş verende günde 2 , 3 saat çalışmaya razı gelmez. Öğrencilerimizi ele alırsak , üniversite okuyan öğrencilerimizin bir çoğu para sıkıntısı çekiyorlar , derslerine ayırdıkları para yemek için ayırdıkları para yetmiyor bile .

Durum böyle olunca yaşam standartları bizleri mecburen ek iş yapmaya zorluyor. Özellikle ev hanımlarımızın ve öğrencilerimizin ilgi odağı olan bu ek iş ilanları hem boş zamanları değerlendirmek için , hemde iyi bir kazanç elde etmek için çok idealdir. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir çok ek iş ilanları vardır .Bu ek iş ilanları bir çok işsiz insanımızı en büyük dertleri olan ekonomik sıkıntıdan kurtarıyor. Çoğu ev hanımları Evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Ama artık ev hanımları da ek iş yaparak rahatlıkla evlerine katkıda bulunabilecekler .Öğrenciler ise derslerinden kalan boş vakitlerinde rahatlıkla , yorulmadan ve derslerine hiç bir engel yaratmadan , para kazanabilecekler . Ayrıca öğrencilerimiz yaptıkları ek işlerle hem kendilerine güzel bir ortam yaratacak , Hemde ailelerine büyük katkıda bulunacaklar.Üstelik bu tarz ek işleri hiç yorulmadan ev ortamında rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Hiç dışarıya çıkmanıza gerek kalmaz , evinizin rahat bir ortamında , konforlu bir şekilde iş yapabilirsiniz. Trafik derdi yok, maaş alma derdi yok , patron saati yok , mesai yok , daha bir sürü avantajları bulunuyor. Özellikle en büyük avantajlarından biriside hiç bir sermaye ödemiyor olmanızdır. Bu tarz ek iş ilanlarına ek iş veren firmalardan temin edebilirsiniz. Artık gelişen internet ağımızda bir çok eve ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Devamlı internetim yok ulaşamıyorum diyorsanız sokaklarda bir çok yerlerde duvar ilanları yada broşürler bulunmakta.

Dışarıda bir çok ek iş veren firma bulunmakta ama siz hangisinden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İlk önce yapacağınız iş ek iş ilanları hakkında kısa bilgi almanız ve biraz düşünerek eliniz hangisine yatkın olduğunu seçmektir. Ama biz size biraz yardımcı olacak olursak , Aşağıda Yazacağımız kısa ek iş ilanlarını dikkatlice okuyunuz. www.ekisverenfirmalar.com adresi olarak tek amacımız ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımıza biraz yardımcı olmaktır. Sizleri yazılarımızla aydınlatıyor ve ek iş veren firmalara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu ek iş veren firmalar sizin yapacağınız yorumlarla sizlere ulaşacaktır. Sizin tek yapmanız gerek ise yorum bırakarak biraz sabretmektir. Neden diye soracak olursanız , ek iş veren firmalar devamlı iş vermedikleri gibi , gösterilen talepte büyük olunca içlerinden en iyisini seçeceklerdir . Bu nedenle sizin yazacağınız yorumlar çok önemlidir. Ek iş veren firmalar la iletişim yolunu yazımızın en alt kısmına yazacağız dikkatlice okuyunuz . Şimdi sizlere ek iş ilanları ile ilgili biraz yardımcı olmak için bazı ek iş veren firmalar la ilgili kısa iş tanımını yazacağız .

Bu tarz ek iş ilanları sizin ilginizi çektiyse , www.ekisverenfirmalar.com adresine , yani sitemize girerek ilgili ilanlara yorum bırakabilirsiniz. Bizim amacımız sizlerin yorumlarınızla sizi ek iş veren firmalar la sizleri buluşturmak. Ek iş veren firmalardan seçtiğiniz iş ile ilgili örnekleri ve malzemeleri aldıktan sonra hemen başlayabilirsiniz. İşinizi bitirdikten sonra firmayla iletişime geçerek ürünleri teslim edebilirsiniz.

Ödeme şekli :  Genellikle ek iş veren firmalar , ücretlerini verdikleri işlerin süsüne göre ve adetine göre ödeme yaparlar. Ödeme işlemi ise teslimat esnasında hemen peşin olarak ödenir. Yada anlaşmaya göre anında banka hesabı ile havale yapılabilir.

Ek iş veren firmalara ulaşabilmek için sitemizi veya sosyal medya sayfalarımızı kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veya sosyal medya hesapları üzerinden sayfamıza yorumlar yaparak ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Şuanda aktif iş veren firma bulunmamakta olup en kısa sürede ek iş veren firmalar ek iş vermeye devam edecektir. Veya sitemizdeki ilanları inceleyerek kendi imkanlarınız ile ek iş yapabilirsiniz. Aşağıda bulunana yorum kısmına mutlaka yorum bırakınız. Ancak dikkat etmeniz gereken yerler, yorumlarınızı yaparken açık adres bilgisi veya telefon numarası vermemeye özel gösteriniz. Nedeni ise, bazı kötü niyetli kişiler sizlerin bilgilerini kullanarak sizleri rahatsız edebilir. Sadece mail adresinizi, hangi ilde ve semptte oturduğunuzu belirtiniz.

8 Yorum Yapılmış

 1. DUYGU KARAOĞLAN

  21 Şubat 2017 at 15:52

  EV HANIMIYIM GEÇİM SIKINTISINDAN DOLAYI BANA EVDE YAPABİLECEGİM EK İŞLER KONUSUNDA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

 2. Serkan

  21 Şubat 2017 at 16:13

  Bende ewde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 3. berfin

  23 Şubat 2017 at 14:51

  Istanbul atasehirde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yaparim yeterki yardımcı olun çok ihtiyacım var cevap bekliyorum

 4. GÜLŞAH KAYA

  18 Nisan 2017 at 16:24

  konya selçuklu da yaşıyorum eşimle birlikte sabun paketleme kurdan paketleme karton katlama gibi işlerden yapmak istiyoruz elimiz hızlı ve temiz geri dönüşünüzü bekliyoruz

 5. emel

  6 Haziran 2017 at 13:35

  evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim

 6. Hatice

  13 Haziran 2017 at 11:57

  Merhaba İstanbul Beyoğlu’nda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Gülizar ekc

  30 Haziran 2017 at 16:34

  İy günler ev hanımıyım 25 yasındayım ek iş istiyorum yardımcı olun lütfen

 8. Cansu

  10 Aralık 2017 at 06:16

  Evde ek işe ihtiyacım var elim yatkındır her işe kocaeli körfezdeyim uygun gören olursa hemen ulaşsın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir