Ek İş Veren Firmalar

Ek İş Veren Firma Rehberi 2017

Yazan  | 

Siz de ek gelir elde etmek istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? O halde evde ek iş veren firmaları bulmanız gerekmektedir. Sitemizde evde ek iş veren firma rehberi sizler için güncel olarak yayınlanmaktadır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler, evde ek iş yaparak ev geçindirilir mi diye soranlar, evde ek iş arıyorum diyenler, evde hangi ek işler yapılabilir diye soranlar evde ek iş imkanı 2015 yılı içerisinde ki fırsatları değerlendirmek ve bunlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için, çeşitli arayışlara giriyorlar. Sizin de bu yönde bir arayışınız varsa hemen sitemize gelin ve Evde Ek İş Veren Firma Rehberi ile sorularınıza yanıt bulun. Evde ne tür ek işler yapılabilir? Sorusunun cevabı çok geniştir. Çünkü ev de internet üzerinde ki alışveriş siteleri, haber siteleri, bloglar, kişisel siteler, dizi siteleri, emlak siteleri aklınıza gelebilecek neredeyse tüm siteler için farklı iş imkanları vardır. Örneğin bir emlak sitesi ile anlaşıp emlak ilanları girerek evden ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Ya da bir blog sitesi ile anlaşıp siteye yazılar yazarak para kazanabilirsiniz.

Öğrencilerin geçim sıkıntısı, ev hanımlarının ise ev ekonomide katkıda bulunmak istemeleri ister istemez ek iş ilanları için değer artırmaktadır. Dediğimi gibi birçok ev hanımı evine küçükte olsa katkıda bulunmak, en azından faturalarını ödemek için bile bu ek işleri yapıyor ve eşlerini büyük dertlerden kurtarıyor. Eğer sizlerde ev hanımı iseniz, rahatlıkla ev sadece günlük 3 saat çalışarak iyi para kazanabilirsiniz. Sizde hemen sitemize gelin ve evde ek iş veren firma rehberi sayesinde ek gelir elde etme şansını yakalayın.

Ek iş veren firmalara ulaşmak için çeşitli ilanları inceleyebilir veya sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizin kurulma amacı sadece sizlere yardımcı olmaktır. Sitemiz ek iş veren firmalar ile Ek iş almak isteyenleri birleştirme platformudur. Sizde sitemizdeki yorum bölümünü kullanarak sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere mutlaka ulaşacaktır. Yorumlarınızda kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakmayınız.

12 Yorum Yapılmış

 1. rukiye

  16 Nisan 2017 at 23:25

  Ankara balgatta oturuyorum ise cok ihtiyacim var donus bekliyorum

 2. bahar

  21 Nisan 2017 at 17:16

  izmir ödemişte oturuyorum. ek iş istiyorum

 3. Halime Aydıner Saral

  24 Nisan 2017 at 20:43

  Evde her türlü montaj ya da paketleme yapabilirim.İlgilenmeniz umuduyla…İyi günler.

 4. Selma kalyoncu

  27 Nisan 2017 at 01:55

  Merhaba ben evde ek is yapmak istiyorum her turlu paketleme montaj yaparim bu is uzerine deneyimliyim elim hizlidir isimi temiz yapar zamaninda teslim ederim geri donus yaparsaniz cok sevinirim..

 5. gizem

  5 Mayıs 2017 at 15:15

  Olumlu

 6. gözde günaydın

  3 Haziran 2017 at 19:27

  gözde günaydın istanbul’dayım, ek iş istiyorum.

 7. Selda

  2 Temmuz 2017 at 22:46

  İnegölde oturuyorum ek iş istiyorum çok ihtiyacım var

 8. Zeynep

  26 Temmuz 2017 at 17:27

  Istanbukda oturuyorum. Ev hanimiyim. Eve katikada bulunmak icin ek is ariyorum.

 9. akin

  17 Mayıs 2018 at 02:37

  Acil evde ek iş ariyoruz 2 kişiyiz. Ankara

 10. Ayşe

  25 Temmuz 2018 at 16:41

  Üsküdar çengelköyde evde yapacak iiş arıyorum lütfen geri dönüş yapınnn

 11. Bertan

  26 Temmuz 2018 at 22:49

  Evde ek iş paketleme montaj istiyorum.

 12. Nimet Yasar

  25 Ağustos 2018 at 17:06

  merhabalar ben istanbulda ouruyorum evde ek i yapmak istiyorum geri dn yaparsanx sevinitim elim hzl ve yatkndir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir