Part Time İş İlanları

Ege Çelik Part Time Personel Alımları

Yazan  | 

Bu gün çelik denilince aklımıza pek çok şey gelebilmektedir. Çünkü çelik artık pek çok alanda kullanılmakta ve hayatımızın belki görünür belki de görünmez bir parçasıdır. Hayatımız artık teknoloji ile birlikte makineleşme halini almıştır. Makine sanayisinin içerisinde de yer alan çelik otomotiv sanayisinden tutun inşaat alanına, iletişime, enerjiye hatta sağlığa kadar giden bir yol içerisinde etkin bir şekilde rol almaktadır. Günlük kullanımlarınızda dahi görünmeyen etkilere sahiptir. Yani çelik aslında her yerdedir. Ege Çelik bu sene yapacağı yeni alımlarla bu etkin ve çok geniş sektörün daha da ileriye gitmesi için çalışmalar yapmakta bunun için ise yeni personel alımları ile sektörü genişletme çabaları içerisine girmektedir.

Ege Çelik bu gün yalnızca Türkiye çapıyla kalmamış ABD, orta doğu ülkeleri, uzak doğuda da yakın pazarları bulunmakta ve buralara kadar satışlarını sürdürmektedir. Ege Çelik Kasım 2001 yılında İzmir’de Aliağa’da bulunan tesislerinde çelik üretimine başlamıştır. Yaklaşık 15 senedir bu iş içerisinde bulunan Ege Çelik personel alımları ile dünya çapında bu sektörü daha da ilerletmek için kolları sıvamıştır.

Ege Çelik personel alımlarında çelik işinde çalışabilecek yeni elemanlarını aramaktadır. Yaptığı işte kaliteyi hedef bilen şirket müşteri beklentilerini karşılayacak en iyi politikaları izlemektedir. Bu bağlamda çalışanlarına da hem çalışırken hem eğitim veren programları izlemektedir. Çalışanların motivasyonlarını yüksek tutmak, iş sağlığını güvence altında tutmak, daha da iyileştirmeyi hedef almak, insanlar arası iletişimlerini geliştirmek, işin bir takım çalışması olduğunu benimsetmek, çalışanların emniyetli bir şekilde ve sağlıklı şekilde çalışmalarını sürdürebilmesini hedef olarak bilmiştir.

Yazılanlar ölçüsünde siz de bir Ege Çelik personeli ailesinde yer alabilirsiniz. Konumunuz ne olursa olsun kendinizi geliştirdiğiniz sürece zamanla unvan arttırabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir