Ek İş İlanları

Diyarbakır Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kültüründen vazgeçmeyen bir ili olarak tanınan Diyarbakır kendini gün geçtikçe geliştirerek kalabalık bir nüfusa doğru ilerlemeye devam etmektedir. İşsizlik sorununu çözmek için çabalayan Büyükşehir Belediyesi kalkınmalarını sağlamak için çeşitli yollara başvurmuştur. Ek iş bunlardan biri olup oldukça talep görmüş bir iş haline gelmiştir.

DİYARBAKIR EK İŞ VEREN FİRMALARA ULAŞMAK:

Diyarbakır ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum bölümünü kullanın. Sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Alt kısımda bulunan yorum kısmında, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve yapabileceğiniz işi yazınız. Böylelikle ek iş veren firmalar sizlerin yapabileceğiniz iş seviyesine sizlere ulaşacaktır.

Ek işlerde çalışmak isteyen bireyler işlerinden arta kalan kısımlarda görevlerini alarak maddiyatını artırmayı hedeflemiş ihtiyacı olduklarını daha kolay alabilme hakkına sahip olmuşlardır. Bireyler boş durmaktan yana olamayıp aileye katkı sağlamayı düşünerek Diyarbakır Ek İş İlanlarına başvurularını yaparak ev ekonomisine ve kendi ekonomilerine yardımcı olarak ek işleri seçmişlerdir. Kına poşetleme, takı toka işi, davetiye katlama işi, tespih işi gibi daha bir çok seçenekler arasından kendinize en uygun olanı bularak görevinizi telsim alabilirsiniz. Başvurunu yapmanın yolu ise sitesinin yorum kısmına adınızı soyadınızı, yaşadığınız yeri ve e –mail adresinizi yazarak firmaların dönüş yapmasını beklemeniz ile gerçekleşmektedir. İnternet sitelerinden araştırmalarını en iyi şekilde yaparak kendinize uygun olan işi seçtikten sonra sorumluluğunuzu alıp seçtiğiniz işi yapmaya hazır olacaksınız. Ek işinizi hızlı olarak yaparsanız iyi getiri daha yüksek olacaktır. Hızlı olarak yaptığınız da yeni bir görev alma hakkına sahip olacak yüksek meblağlar kazanma fırsatını kaçırmayacaksınız. Aynı zamanda öğrenciler de dersten arta kalan kısımlarında takı toka işlerine hobi olarak yoğunlaştıklarını harçlıklarını çıkaracak ailelerinden para almayacak kendi kazançlarını çıkaracaklardır.

Ev hanımları da evde yapabilecek bir işle uğraşıp para kazanmanın nasıl bir duygu olduğunu hissedebilir kıymetini böylece anlamış olur. Oldukça eğlenceli yanları olan ek işinizi yaparken rahatınızdan vazgeçmeyecek ve bir an olsun sıkıldığınızı hissetmeyeceksiniz. Kendinizi geliştirerek hedefinizi her zaman yüksek tutun.

DİYARBAKIR EK İŞ VEREN FİRMALARA ULAŞMAK:

4 Yorum Yapılmış

 1. hulya

  15 Eylül 2017 at 15:21

  Ben evde paketleme işi yapabilirim ve bu ise gerçekten çok ihtiyacım var lütfen geri donermisiniz kaç kez yazdım kimse geri dönmüyor diyarbakirda oturuyorum

 2. Yeşim özel

  28 Eylül 2017 at 05:44

  Evde yapabileceğim ek iş istyrm ltfn yardımcı olur musunuz

 3. Yeşim özel

  28 Eylül 2017 at 05:45

  Evde ek iş yapabilirim bide çok ihtiyacım var ltfn yardımcı olur musunuz

 4. Zeynep

  24 Şubat 2018 at 00:14

  Diyarbakir merkezde yaşıyorum paketleme işinı yapabilirim 5 bayanız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir