Ek İş Veren Firmalar

Davetiye Katlama İşini Nasıl Alırız?

Yazan  | 

Geçimlerini sağlayamayan vatandaşlarımıza destek olmak, firma faaliyetlerini hızlandırmak ve istihdam sağlamak amacıyla, bazı sektörde yer alan firmalar, vatandaşların evde ek iş sağlamalarına olanak sağlamaktadır. Kişiler kendi çalışma ortamlarını oluşturdukları evlerinde, herhangi bir zorluk ve tehlike içerisinde olmadan ek iş yapabilir ve yaptığı işin karşılığında ek gelir elde edebilmektedir. Ülkemizde sektörel firmaların vatandaşlarımıza sunduğu ek iş seçeneklerinden en çok talep görenlerinden bir tanesi, evde davetiye katlama işidir. Kişilerin özel günlerine davetleri ya da toplantı bildirimlerinin zarflanmasıyla yapılan bu işten, kişiler çalışma performansları ve firmaların verdiği ücretlere göre ciddi miktarlarda ek gelir elde etmektedirler.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ HAKKINDA

Evde davetiye katlama işi, ağırlıklı olarak yaz aylarında olmaktadır. Çünkü bu zamanlarda düğün sayıları artmaktadır. Bu özel günlerde matbaaların davetiyeleri basması ve hazır bir hale getirilmesi çok zaman alacağından dolayı, matbaalar davetiye katlama işlerini ek gelir sağlamak isteyen kişilere yaptırmaktadırlar. Böyle bir ek iş yapmak isteyen kişiler katladıkları her davetiye başına ücret almaktadırlar. İşe ilk başlayan kişilerin performanslarını görmek adına yüklü miktarda iş verilmemektedir. Başlangıç sayısı olarak genellikle 100 adet kullanılmaktadır. Bu sektöre fayda sağlarken katlayacağınız her davetiye başına 5 ile 25 kuruş arasında bir ücret alabileceksiniz. Sayının sizlere az geldiğini hissedebiliyoruz. Ama hızlı olarak ve herhangi bir zorluk çekmeden evlerinizde bu işi yapabilir ve bir ay içerisinde ciddi ek gelirler sağlayabilirsiniz. Kişilerin ek gelir olarak başladıkları bu işte, ev hanımları adeta kendi işlerini kurmuştur. Bu işte çalışmak istiyorsanız matbaalara başvurabilir ya da internet sitelerinden bu işleri veren firmalarla görüşebilirsiniz. Size verilen sürede işi teslim etmeniz halinde de firma politikalarına göre aylık ya da her işin teslim etmenizle birlikte ücretinizi alabileceksiniz.

EVE DAVETİYE KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Davetiye işi yapmaya karar verdiyseniz, sıra bu tür işleri nasıl alırsınız sorusuna geldi. Yapacağınız çok şey var aslında, çeşitli firmalarla görüşerek onlarla anlaşma durumunda bu tür işleri alabilrisiniz. Veya bunun dışında internet üzerinden çeşitli firmalara ulaşmanız mümkündür. Ek iş kategorisinde belkide en çok aranan ve en çok iş alınan işler arasında bulunmaktadır Davetiye Katlama işi. Sizde sitemize yorumlarınızı mutlaka bırakınız, Bu kadar geniş çaplı bir iş ağı bulunan iş için mutlaka sizinle iletişime geçecek bir firma bulunacaktır.

234 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir