Ek İş İmkanı

Davetiye İşi Yaparak Aylık veya Günlük Para Kazanın

Yazan  | 

Ek iş artık bir çok insan için avantaj oluyor. Maddi durumu yetersiz gelenler, öğrenciler ve özellikle ev hanımları için ek iş yapmak artık büyük bir fırsat haline geldi. Kendisi için bir ek gelir elde etmek isteyen herkes ek işler sayesinde kazanıyor. Ek iş arıyorum diyenler için onlarca ek iş imkanı bulunuyor. En çok yapılan ek işlerden biri de evde davetiye katlama işi. Bu iş ile özellikle yaz aylarında bir çok kişi ek gelir elde edebiliyor. Yaz ayları başlamışken, düğün sezonu da açılmışken biz de ek iş arayanlar için davetiye katlama işi hakkında bilgi vermek istedik.

Son derece yaygın olarak yapılan Evde davetiye katlama işi özellikle ev hanımları tarafından tercih ediliyor. Düğün, sünnet, kına ve nikah davetiyelerini basan firmalar sayı çok fazla olduğu için bu davetiyelerin katlanma işini genellikle fason olarak evlere veriyor. Bu da ev hanımı, öğrenciler ve kısacası ek iş yapmak isteyen herkes için bir ek gelir kaynağı oluyor. Davetiyelerde çeşitlilik fazla olduğu için ödenen ücret de davetiyenin çeşidine göre değişiyor. Yani bu işten kazanılan para da davetiyenin çeşidine göre farklılık gösteriyor. Kısacası bu işten kazanacağınız para biraz da elinizin çabukluğuyla ilgili. Eliniz ne kadar hızlı ise o kadar çok iş alabilirsiniz ve o kadar çokta para kazanabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işini genellikle matbaalar veya başka ek iş veren firmalardan bulunabilirsiniz. Özellikle matbaalar zamandan kazanmak için davetiyeleri katlama işini evlere verebiliyorlar. Siz de bir matbaa ile anlaşarak düzenli olarak davetiye katlama işi alabilirsiniz. Eğer sizlerde davetiye katlama işi veren firmalar ile çalışacaksanız bu hususları düşünmeli ve ona göre daha çok iş almalısınız. Eliniz gerçekten hızlı ise Evde davetiye katlama işinden güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işte eli hızlı olan kişiler aylık bin lira civarında bir gelir elde edebiliyorlar. Hiç sermaye konulmadığını düşünürsek bu gerçekten güzel bir para ve bir ev hanımı veya öğrenci için aylık giderlerini karşılayabileceği bir para.

Davetiye işi veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum bölümünden yorumlarınızı bırakarak davetiye işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

131 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir