Ek İş İmkanı

Cüzdan Yapımı İşi 2017 – Eve Cüzdan Yapımı İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

 

Ekonomik sıkıntı çeken aileler artık ek iş ilanlarından yararlanarak para kazanıyor ve sıkıntılarından kurtuluyorlar. Artık günümüzde bir çok ek iş ilanları bulunmakta, kına paketleme, iplik temizleme, davetiye katlama, takı boncuk ileri, el işleri, yemek işleri vb. gibi işler özellikle en çok bayanları ilgisini çekse de aslında bir çok öğrencinin de ilgi odağı oluyorlar. Derslerinden kalan boş zamanlarını değerlendirerek ailelerine katkıda bulunmak isteyen öğrencilerimiz bu işleri derslerine engel olmadan rahatlıkla yapabiliyorlar. Hatta bu tarz ek iş ileri yaparken çok keyif alırız, bir hobi miş gibi keyif alırız. Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemez misiniz ?

Ek iş yaparak para kazanmanın bir çok yolu bulunmakta, bunların bir tanesi de evde cüzdan yapımıdır. Cüzdanlar hayatımızın olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Cüzdanların kullanımı bu kadar yaygın iken, el yapımı cüzdanlar da büyük bir ilgi görmektedir. Cüzdanlar hakkında ve evde cüzdan yapımı hakkında kısa bir bilgi verecek olursak:

Cüzdanların kullanım alanının ne kadar büyük olduğunu herkes biliyordur. Cüzdanlar önemli olan yaslı küçük ve her zaman yanımızda taşımamız gereken şeyleri korur.Mesela kimliğimizi, banka kartlarımızı, önemli notlarımızı, öğrenci isek öğrenci kartlarımızı ve en önemli side paramızı korur. Bazı insanlar önemli şeylerini ceplerinde taşısalar da bunun riskli olduğunu herkes bilir. Bu yüzden cüzdanlar tercih edilir. Erkekler genellikle deri cüzdanlardan hoşlanırlar, pek el yapımı cüzdanları tercih etmezler. Ama şunu da unutmayın ki hiç bir erkek cüzdanı yırtılmadan yada yıpranmadan cüzdan değiştirmez. Fakat bayanlar aldıkları cüzdanlar yenide olsa her zaman sıkıldıklarında cüzdan değiştirirler. Ve daha çok bayanlar el yapımız cüzdanları tercih etmektedirler. Yada kendi yaptıkları cüzdanları taşırlar.

Peki evde cüzdan nasıl yapabilir diye soracak olursanız çok basit. Size lazım olacak olan malzemeler, renkli keçeler, tasarıma göre düğmeler, çeşitli süs malzemeleri, iğne, iplik ve makas yeterli olacaktır. Bunların yapımı hakkında kısada olsa silere alt kısımda videolu anlatım hazırladık buna bakarak yapabilirsiniz. Yapımı aslında çok kolaydır, malzemelerinizi tuhafiyeler den ve çeşitli dükkanlardan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca cüzdan yapımının çok çeşidi bulunmakta, sadece keçe ile değil, bir kağıt karton ile, bir kumaş ile ve örme işlemi ile de yapabilirsiniz.

Ayrıca yapmış olduğunuz bu cüzdanları rahatlıkla, komşularınıza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, çevrenize ve hediyelik eşya satan dükkanlara satabilirsiniz. Eve cüzdan işini bazı ek iş veren firmalar vermekte, bu tür firmalara alt kısımda bulunan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.  Bu tarz el işi yapımı için bir çok kurslarda bulunmakta, sizde bu tür kurslara giderek işinizde usta olabilirsiniz.

Alt Kısımdaki Linke tıklayarak evde yapılan, el yapımı cüzdan modellerini resim olarak görebilirsiniz.

Evde Cüzdan İşi Yapımı Modelleri- Cüzdan Modelleri

Evde cüzdan yapımına karar verdiyseniz ve bir ek iş veren firmayla anlaştıysanız, tek yapmanız gereken eve cüzdan işi veren firmalardan alacağınız örnek cüzdanla birlikte ve gerekli malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Muhtemelen size gelecek olan malzemeler, bir kaç renkte keçe, kumaş parçaları, örme işlemi için malzemeler, kesici aletler ve yapıştırıcı aletler olacaktır. Geri teslim etme işlemi için telefon yada gelişmekte olan İnternet çağımızda İnternet i kullanarak firmayı haberdar edebilir ve işinizi kapıda teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Cüzdan yapımı işinde ücretlendirme genellikle yaptığınız cüzdanın modeline göre ve adetine göre değişiklik gösterir. Ama genelde ortalama alacağınız ücret aylık olarak 500 ile 1000 TL arasında değişir. Fakat kesin ve net bir fiyat söylemek mümkün değil. Çünkü firmayla anlaşmanıza bağlıdır. Ücretinizi işleri teslimat esnasında hiç bekleme yapmadan peşin olarak alırsınız. Dilerseniz banka hesabınız varsa, havale işlemi ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Cüzdan işi veren firmalara ulaşmak için sitemizdeki yorum kısmını kullanarak yapacağınız yorumlar sayesinde Cüzdan işi veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Yapacağınız yorumlarda açık adres bilgisi vermemeye özen gösteriniz.

21 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir