Ek İş Veren Firmalar

Çankırı’da Ek İş İmkanları Sunan Firmalar 2018

Yazan  | 

Son zamanlarda ülkemizde birçok insan mevcut işleriyle elde ettikleri gelirle birlikte geçinmekte zorluk çekmektedir. Bundan dolayı da kişilerin daha çok çalışması ya da diğer aile bireylerinin çalışması birinci çözüm olmaktadır. Bu doğrultuda ise kişiler ek iş arayışlarına girmektedir. Son zamanlarda yaygın olarak yapılan ek işlerin büyük bir çoğunluğu ise evlerde gerçekleşmektedir.

Büyük şehirlerde sayısı oldukça fazla olan iş arayışlarında adeta yeni bir sektör ortaya çıkmış durumdadır. Evde ek iş adı altında gerçekleştirilen bu ilanlarla beraber özellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler ciddi gelirler elde edebilmektedir. Bu işlerle beraber kişiler hem boş vakitlerini değerlendiriyor hem de bu vakitlerden kazanç elde etmiş oluyorlar. Evde ek iş adı altında gerçekleştirilen bu ilanlar son zamanlarda Çankırı’da da oldukça yaygın olarak yayınlanmaktadır. Bu doğrultuda kişilerin evde yapacakları işler kutu katlama, kına paketleme, nikah şekeri, dantel ve vazo yapımlarıdır. Bu işleri kişiler firmalara başvurarak alabilmektedir. Firmalara başvurularınızda ise sizler birer deneme sürecine sokulacaksınız. Bunun amacı firmanın kendini ve işini garantiye almak istemesidir. Sizlere öncelikli olarak deneme işleri verilir. Bu işlerde ise yapacağınız işin detayları anlatıldıktan sonra kullanacağınız tüm malzemeler tarafınıza ulaştırılır. Bunun ardından sizin yapmanız gereken zamanında ve istenilen tüm özelliklerde ürünü yapıp teslim etmektir.

Çankırı ek iş ilanlarından faydalanmak isterseniz ise herhangi bir vasfınızın olması önemli değildir. Çünkü evde yapabileceğiniz bu işlerde herhangi bir becerinizin olmasına ihtiyaç yoktur. Evlerinizde kendi çalışma alanınızı yarattıktan sonra kısa sürelerde bu işleri yapabileceksiniz. Çalıştıktan sonra ise kişilerin ne kadar ücret alacakları belirlenir ve firmaların çalışma prensiplerine göre aylık ya da haftalık dönemlerle ödemeler yapılır.

5 Yorum Yapılmış

 1. İrfan

  31 Aralık 2017 at 00:02

  Merhaba cankiri merkezde oturuyorum ek gelire ihtiyacim oldugundan ek is istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 2. Semra

  17 Şubat 2018 at 09:34

  Iyi günler ben cankırı merkezde oturuyorum evde yapabilecegim bi işe ihtiyacim var yardimcı olursaniz sevinirim 05301276718

 3. Gülcan

  25 Şubat 2018 at 21:14

  Çankırı merkez de oturuyorum.acil ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Şerife

  20 Mart 2018 at 16:55

  Çankırı eldivana oturuyorum paketleme yapabilirim bana dönerseniz sevinirim

 5. FATİH

  30 Ekim 2018 at 14:03

  Çankırı merkezde oturuyorum evde iş arıyorum dönerseniz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir