Ek Gelir

Büyükşehirlerde Katlama İşleri Yapmak ve Ek Kazanç Sağlamak

Yazan  | 

Ek gelir sağlamak adına çalışan bireylerin uğraştıkları bu katlama işleri, kişilerin evde kendi çalışma ortamlarını oluşturmaları ve iş alacak düzeyde yeteneğe sahip olmalarıyla mümkün olmaktadır. Öncelikle katlama işi yapacağınız durumlar; hediye kutusu ve poşet katlamalarına yönelik olacaktır. Bunun yanı sıra birçok havlu üreticisi, havluların katlanıp paketlenmesi için ek iş imkanı sağlamaktadır.

Poşet ya da hediyelik eşya katlama işleriyle beraber birçok insan ciddi gelirler elde etmiştir. Çok basit bir çalışma prensibi olan bu işte, öncelikli olarak firmaların güvenini kazanmanız gerekmektedir. Bunu ise sizlere verilen deneme işleriyle sağlayabilirsiniz. İlk başvurularınızda hem yeteneklerinizi hem de ne kadar hızlı olduğunuzu görmek isteyen firmalar sizlere bir deneme işi verecek bu işin sayısı yüz adet poşet ya da yüz adet hediye kutusu şeklinde olacaktır. Bu işte çalışabilmek için evde katlama işi veren firmalar bulmanız gerekmektedir. Bunun için ise poşet imalatçıları, butikler, alışveriş merkezleri ve diğer ticari faaliyetlerde bulunan kuruluşlar sizlere yardımcı olacaktır.

ÇEŞİTLİ KATLAMA İŞİ VEREN FİRMALAR:

Sizde bu tür işler mi yapmak istiyorsunuz. Öyleyse aşağıda bulunan kızma, adınızı, soyadınızı ve e posta adresinizi bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayın. Sizin yapacağınız yorumlar sayesinde eğer iş veren firma sizin bölgenizde ise size ulaşacaktır. Ödemenizi aylık veya peşin olarak alabilirsiniz.

6 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir