Evde Ek İş İlanları

Burdur’da Ek İş Veren Firmalar – Burdur Ek İş İlanları

Yazan  | 

Ülkede gerçekleştirilen personel alımları ne yazık ki istenilen sonuçları vermemektedir. Çünkü iş arayan ve iş bulamayan kişilerin sayısı her geçen gün artmakta ve bu alımlar bunlara çözüm bulunammaktadır. Burdur halkı da işsizlik problemi yaşamaktadır ve bunun yanı sıra geçim problemleri de ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı kişiler ek iş arayışlarına girmektedirler.

Akdeniz ve İç Anadolu bölgesinin adeta birleştiği bir noktada yer alan Burdur’da kişilerin çalışabilecekleri birçok farklı ek iş bulunmaktadır. Mevsimsel olarak çalışan kişiler ise genellikle çiftçilik ile uğraşan kişilerin yanında ek iş bulabilmektedirler. Özellikle elma toplama ya da bölgenin adeta temsili olan güller, birçok kişiye ek iş imkanı sunmaktadır. Bölgede nüfusun çok kalabalık olmayışından dolayı neredeyse herkese uygun bir ek iş imkanı bulunmaktadır. Şehirde hemen her noktada ek iş imkanı sunan noktalara rastlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha az yorularak yüksek gelirler elde etmeniz mümkündür. Bunun için Burdur ek iş ilanları imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bu iş ilanları öncelikle büyük şehirlerde yani İstanbul, Ankara ve Bursa gibi şehirlerde ortaya çıkmıştı. Talebin fazla oluşu ve yüksek verim elde edilebiliyor oluşundan dolayı bu sektör artık tüm Türkiye’ye yayılmış durumdadır. Bu işlere başvurmanızla beraber ise kendi çalışma ortamınızı oluşturacak ve kendi belirlediğiniz saatlerde çalışabileceksiniz. Evde ek iş imkanlarında ise sizlerden evlerinizde kolay bir şekilde tesbih yapmanız ya da birbirinden güzel hediyelik eşya kutusu yapmanız istenebilir. Bunun yanı sıra kendi vasıflarınızı sergileyebileceğiniz alanlar da bulunmaktadır. Örneğin terzilik işlerinden anlıyor ya da iyi yemek yapabiliyorsanız bu konularda da ek iş yapabilir ve bölgede yer alan otel ve restoranlarda ek iş bulabilirsiniz.

BURDUR EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Burdur’da ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemizi kullanınız. Sitemize yorumlarınızı bırakarak iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Ancak bırakacağınız yorumlarda kesinlikle açık adres bilgisi, telefon numarası ve kimlik numarası içermemesi gerekmektedir. Oluşacak herhangi bir aksi durumda sitemizin sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.

12 Yorum Yapılmış

 1. ÜMRAN

  9 Ekim 2017 at 17:15

  Ben de burdur bucak ta yaşıyorum ve bahsettiginiz ek işlerin neler olduğunu öğrenebilir miyim acaba

 2. Aliye

  9 Kasım 2017 at 12:50

  Bizde oyrene bilirmiyiz

 3. Aliye

  9 Kasım 2017 at 12:53

  Oyrene biliriz ek işi birdurdan yazan

 4. Ummahan

  27 Kasım 2017 at 16:40

  Ben ve yengem evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz Gölhisar da oturuyoruz

 5. Hande menekşe

  9 Aralık 2017 at 19:35

  Lütfen ulaşabilicegimiz herhangi bir numara söyleybilirmsiniz bilgi almak istiyorum

 6. Ayşe

  12 Aralık 2017 at 10:45

  Herhangi bir ışte çalışmıyorum burdur merkez de yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum.

 7. Ayse

  17 Aralık 2017 at 11:55

  Burdurda evde yapabileceğim bir iş istiyorum. Oğlum var okula gidiyor.bh yüzden evden yapabileceğim bir işe ihtiyacım var.

 8. Elif

  2 Ocak 2018 at 10:16

  Burdur’un çeltikçi ilçesinde yaşıyorum. İş arıyorum falan celtikcide imkanlar yetersiz. Bilgi verir misiniz? Evde iş yapmak istiyorum

 9. Elif

  2 Ocak 2018 at 10:23

  Burdur’un çeltikçi ilçesinde yaşıyorum. Celtikcide iş olanağı bakımından alternatif olmadığı için evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Melike

  19 Mart 2018 at 19:59

  Burdur merkezde oturuyorum. Evde yapabileceğim iş bakıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 11. GÜL

  29 Mayıs 2018 at 09:52

  BEN VE KARDEŞİM EVDE YAPABİLECEĞİMİZ BİR İŞ ARIYORUZ PAKETLEME SÜSLEME HEPSİ OLUR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİZ

 12. dilek

  29 Haziran 2018 at 23:33

  nikah şekeri hazırlama gibi işler yapmak istiyoruz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir