Evlere Ek İş

Bu Ek İşler Sayesinde Evinizde Çok Para Kazanacaksınız!

Yazan  | 

Yaşamın pahalılığı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenden dolayı insanlar geçim sıkıntısıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu sebepten dolayı ev hanımları da aile ekonomisine katkı sağlamak adına iş arayışlarında bulunmaktadır. Bu noktada devreye evde ek iş veren firmalar girmektedir. Bu firmalar, bay ya da bayan farketmeksizin, kişilerin evlerinde kendileri için oluşturdukları çalışma ortamında çalışıp ek gelir elde etmelerine katkı sağlamaktadır.

Özel sektörün son günlerde bireylere yönelik yaptığı çalışmalardan birisi olan evde ek iş imkanları, çok kişi tarafından talep görmektedir. Bu işlerle birlikte hem firmalar işlerini hızlandırıyor, hem kişiler ek gelir elde ediyor hem de ülke için bir istihdam kaynağı oluyor. Firmaların kişilere verdiği ek iş imkanlarına bakacak olursak evlerinde tesbih dizme, boncuk dizme, kutu katlama, terzilik, ütü ve davetiye katlama işini örnek gösterebiliriz. Tüm bireylerin hayatında en az bir kere yaptığı ve bizlere yabancı olmayan bu iş pozisyonlarında çalışarak ciddi gelirler elde etmeniz mümkündür. Başvuracağınız firmalar sizlere öncelikli olarak deneme süresi için belirli miktarda işler verecektir. Sizlere verilen bu işi firmanın istediği süre içerisinde teslim ederseniz, yeni işleri de alabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarını sevindiren bu iş imkanlarıyla ne kadar hızlı olursanız o kadar çok para kazabilecek ve ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabileceksiniz. Eğer sizler de ek gelir elde etmek istiyorsanız evinizde bu işleri yaparak para kazanın.

ÇEŞİTLİ İŞLER VEREN FİRMALAR:

Çeşitli firmalara ulaşmak için farklı yolları deneyebilirsiniz. Bunlardan birisi, gazete veya el ilanlarıdır. Gazeteleri inceleyerek bu tarzda ek iş veren firmaya ulaşabilirsiniz. Yada en garanti yolu deneyiniz. En garanti yol ise sitemiz üzerinden yorumlarınızı bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlamaktır. Yorumlarınızda, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve yapabileceğiniz işlerden bahsediniz. Firmalar bu yorumları inceleyerek sizin işi yapabilecek olup olmadığınıza karar vereceklerdir.

8 Yorum Yapılmış

 1. Ezgi Hız

  29 Eylül 2017 at 19:50

  Sakarya/Adapazarı
  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Kendimce küçük bir ekibim var ve zaman sıkıntımız yok
  ezgi.hiz@icloud.com

 2. Damla

  1 Ekim 2017 at 13:48

  Amasya da ikamet ediyorum. 5 kişilik bir grubum var. Çeşitli paketleme işleri alabiliriz. Bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 3. Fevziye

  2 Ekim 2017 at 11:57

  Her turlu paketleme isi yapabilirim. Bursa gursu da ikamet ediyorum.

 4. alev

  16 Ekim 2017 at 20:08

  Boylee bi ise ihtiyacim var hemde yetenegim var seviyorum elimden gelirr ulasirsaniz sevinirim

 5. Gulsum

  23 Ekim 2017 at 17:00

  Her türlü paketleme isi yapabiliriz ekibimiz var

 6. Eray

  10 Kasım 2017 at 00:19

  Bizde evimizde ek iş yapmak istiyoruz.İzmir bayraklıda oturuyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 7. ERAY

  10 Kasım 2017 at 00:22

  Biz de evimizde ek iş yapmak istiyoruz.İzmir bayraklıda oturuyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 8. Aytül

  3 Aralık 2017 at 11:20

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum ekibimde var Osmaniye’de oturuyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir