Ek İş İlanları

Boncuk İşi 2017 – Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

Yazan  | 

Günümüzde boncukların kullanım alanı çok yaygındır.Boncuk ,cam, taş ,sedef , inci , fildişi, boynuz , kemik ,tahta , metal, plastik gibi maddelerden yapılan , genellikle iplik , misina  ve telin içinden geçebilmesi için ortası delik , bir çoğu yuvarlak renkli süs tanesidir. Boncuklar genellikle süs malzemesi olarak kullanılır , gergedanlık , bileklik , nazar boncuğu , tesbih ve tekstil ürünlerinin süslenmesinde kullanılır .Ayrıca boncuklar gelinlik , nişanlık , abiyelerde de kullanılır .

Boncukların kullanım alanı bu kadar çok olunca bir çok tekstil firmaları ve takı firmaları evlere ek iş veriyorlar. Evde boncuk işini çok kolay ve yorulmadan yapabilirsiniz. Evlerinde boş zamanı olan ev hanımlarımızın özellikle ilgisini çekebilecek bir iştir evde boncuk işi . Evinizde rahat bir ortamda , evinizin düzenini bozmayacak bir köşede rahatlıkla boncuk işini yapabilirsiniz. Öğrencilerimizinde büyük ilgisini çeken boncuk işinin kazancıda ilgi çekicidir. Her ev kadını evlerinde geçirdikleri boş zamana yanarak ve evlerine katkıda bulunamadıkları için büyük sıkıntılar çekiyorlar. Ama artık evde boncuk işi yaparak evinize katkıda bulunabilirsiniz. Kazanacağınız parayla çoluk çocuğunuzla güzel vakitler geçirebilir yada çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılayarak evinize büyük katkıda bulunabilirsiniz. Okuyan öğrencilerimizinde kolaylıkla yapacakları boncuk işi kendilerine ve ailelerine büyük katkıda bulunacaklardır . Hatta bu işi devamlı yaptığınız müddetçe boncuk işini meslek haline getirebilirsiniz.

Ayrıca Evde Boncuk İşi ni kendi imkanlarınızla yaparak satabilirsiniz. Yaptığınız boncukları dilerseniz arkadaşlarınıza satabilirsiniz . Yada büyük takı firmalarına , mağazalara , dükkanlara da satabilirsiniz. Hatta satma işinden ziyade güzel boncuklardan kendinize takı bile yapabilirsiniz. Zaten son yıllarda ahşap boyama , resim yapma gibi el sanatlarının yanı sıra takı tasarımı işi en popüler hobi haline gelmiştir.

Boncuk İşi Kursları : 

Boncuk İşini Gerçekten öğrenerek profesyonel olabilirsiniz. Alacağınız kurslar sayesinde daha şık ve güzel takı tasarımları yapabilirsiniz. Yaptığınız takı tasarımlarını ve boncuk işlerini güzel bir kazanç ile satarak para kazanabilirsiniz. Yaptığınız boncuk işini tasarımına göre 20 tl ile 500 tl arasında bir çok internet siteleri üzerinden satmanız mümkündür.

Kurs için bazı belediyelerin düzenlemiş oldukları ücretsiz kurslara gidebilirsiniz. Böylelikle takı işi için bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca halk eğitim merkezlerinde de benzer kursları bulabilirsiniz ve İstanbul da İsmek Boncuk işleme ücretsiz kurslar vererek herkezi meslek ve iş sahibi yapıyor.

Boncuk işine yeni başlayanların bir ön alışveriş yapmalarına gerek yoktur . Kurslarda çoğu şey , malzemeler hazırdır. Kursa başladıktan sadece bir kaç hafta sonra en kolay öğrendiğiniz tekniklerle , seçtiğiniz boncukları tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Malzeme alışverişinde aldığınız kurstaki eğitmenler mutlaka yardımcı olacaktır. İlerleyen zamanlarda , kristal boncuk , çivi, minisa , tel, halka , hazır gümüş , klips gibi malzemelerle  , istediğiniz takıyı kendi zevkinize göre tasarlamanız mümkün olacaktır. Bu tarz malzemelerle ve tasarımlarla,güzel , kaliteli görünümlü yüzük , kolye , küpe takımı yapmanız 20 tl yi geçmeyecektir. Ayrıca aldığınız taşlara görede bu durum değişebilir . Mesela özel görünümlü lüks taşlar alırsanız maliyeti yükselir.Yapacağınız alış veriş çok önemlidir . Yapacağınız bilinçsiz alışveriş hem size masraflı olacaktır hemde aldığınız malzemeler doğru tasarımlarla birleştirememenize sebep olabilir.

BAZI TAKI TASARIMI KURSLARI

İSTANBUL
Erguvan Sanat Merkezi 0216 338 16 38
Odak Sanat 0212 320 45 94
Mahreç Sanatevi 0212 527 67 31

BURSA
Ekim Sanat Atölyeleri 0224 224 75 57

İZMİR
Akademi Ege 0232 489 85 00

Boncuk İşi İçin Malzeme Seçimi

Genellikle size lazım olacak malzemeler , ipler , yüzük ölçü çubuğu , mum ağacından boncuk , parlak boncuklar ve pense dir.

İpler : Boncuk tasarımında kullanacağınız iplikler , malzemenin içeriğine ve boyutuna göre değişir. Genellikle inci boncuğu diziminde ince iplikler kullanılır ve piyasada bir çok renkte bulunabilir .  İnci ve boncuk dizmek için tercih edilen naylon iplik, iğneli veya iğnesiz olarak kullanılır; en çok kullanılan cinsi saydam ve 0.25 cm olanıdır. Ham veya mumlu ip ise yazlık takılarda tercih edilir. Gümüş ya da altın metal ipler daha çok sallantılı kolyeler, boyunluklar ve sert kolyeler için idealdir.

Yüzük ölçü çubuğu: Yüzük ölçüm çubuğu yüzük yapımının en gerekli malzemesidir. Çünki parmak çapının ölçümünü bilmeniz gerekir.

Boncuklar : Ahşap boncuklar kolye yapımında doğal görünümüyle tercih edilen önemli malzemedir . Parlak boncuklar ise penye ürünlerinde süslemede , bileklik ve gergedanlık yapımında tercih edilen bir malzemedir.

Penseler : Takının farklı kısımları için farklı penselere ihtiyaç duyulur . Küçük daireler ve metal telden küpeler yapmak için yuvarlak uçlu, klips kısımlarını sıkıştırmak veya daireleri kapatmak için yarı yuvarlak uçlu ve son olarak bazı durumlarda teli daha iyi kavrayabilmek için düz uçlu penseler tercih edilir.

 Malzemeeri genellikle internetten temin edeceğiniz gibi iş hanlarından da bulabilirsiniz. Büyük şehirlerde sadece boncuk işi için bulunan iş hanları bulunur. İzmir , İstanbul Ankara gibi .

Eğer Evde Boncuk İşi yapmaya karar verdiyseniz , ve Boncuk İşi Veren Firmalarından alacağınız örnek dizilmiş boncuk işleriyle ve malzemeleriyle Boncuk İşi ne Başlayabilirsiniz. Muhtemelen eve gelecek olan boncuklar paketlenmiş olarak gelirler . Gerekli araç gereçlerde bunlarla beraber gelir. Ev hanımlarımız boncuk işiyle istedikleri geliri elde edebileceklerdir. Özellikle öğrencilerimizin gençlik ruhu ile gelen el becerileriyle gereğinden hızlı ve kolaylıkla boncuk dizebilirler . İşin dışında çok farklı tasarımlarla kendiniz yaparak firmaya kendinizi sevdirebilir ve devamlı işçi olabilirsiniz.

Ödeme şekli : Evde boncuk işi veren firmalar , genellikle verdikleri boncuk işleriyle adet başına ücret öderler . Ve iş bitiminde ücreti her hangi bir gecikme yapmadan öderler. Ödemeleriniz genellikle elden alırsınız. Ancak dilerseniz banka hesabınız var ise banka numarası ile de ödemenizi alabilirsiniz.

Boncuk işi veren firmalara ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki yorum bölümünü kullanarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorumlarınızı yaparken lütfen açık adres bilgisi vermeyiniz. Açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakırsanız oluşacak sorunlarda, yani rahatsız edilmeniz durumunda sitemiz bu durumdan sorumlu değildir.

Ayrıca alt kısımda çeşitli boncuk modellerine ulaşarak boncuk işi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Boncuk İşi Modelleri

99 Yorum Yapılmış

 1. Pinar

  8 Ocak 2017 at 23:41

  Paketleme işlerinde deneyimim vardır. Desteğinizi rica ederim. Istanbul anadolu yakası uskudar unalan. Teşekkürler.

 2. İlknur

  9 Ocak 2017 at 02:00

  Adana sarıçam oturuyorum evde iş yapmak istiyorum hızlı ve pratik çalışan biriyim

 3. Züleyha

  13 Ocak 2017 at 21:45

  İstanbul Beylikdüzü ailecek çok ihtiyacımız var anne baba yardımı İLE iidare etmeye çalışıyoruz işe ihtiyacımız var lütfen

 4. Firuze

  13 Ocak 2017 at 21:53

  Ankara evde iş yapmak istiyorum ne işi olursa yaparım

 5. Zuhal

  13 Ocak 2017 at 22:03

  Ew hanımıyım paketleme işinde deneyimliyim acil istanbul kartal

 6. SEZAİ SERDAR DERİN

  13 Ocak 2017 at 22:50

  BALIKESIR SAVASTEPE SARIBEYLER

 7. Tülay

  14 Ocak 2017 at 00:03

  Mersin de yasiyorum is istiyorum cvp beren kimse yok mu

 8. Hüsnü Övüç

  14 Ocak 2017 at 00:16

  Yeni emekli oldum. Haliyle boş vaktim çok. Birde emekli maaşıyla geçinilemeyeciğini bildiğimden işe ihtiyacım var. Elim çabuktur ve seri çalışırım. İzmir Balçova’dayım.

 9. Şerife

  15 Ocak 2017 at 14:20

  Ankara sincan ek iş ariyorum

 10. Berna

  17 Ocak 2017 at 13:44

  Bursa’da otuyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 11. Sevda

  28 Ocak 2017 at 01:46

  Evde iş istiyoruz keçiören Ankara

 12. Sevda

  28 Ocak 2017 at 01:48

  Evde ek iş istiyoruz keçiören Ankara her türlü iş yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır

 13. gülser erçek

  9 Şubat 2017 at 01:20

  merhaba ek işe ihtiyacımızvar istanbul üsküdarda yaşıyorum geri dönüş yaparsnız cok mutlu olurum teşekkür ederim

  iyi çalışmalar

 14. fatma

  11 Şubat 2017 at 11:41

  Bende ekisyapmak istiyorum işe ihtiyacim var çerkezköy bağlik.

 15. ömür

  19 Şubat 2017 at 21:44

  Ek iş arıyorum paketleme kina mandal davetiye boncuk isi

 16. esma ışık

  21 Şubat 2017 at 23:35

  Elimden her iş gelir .şimdiden teşekkürler.

 17. hulya

  22 Şubat 2017 at 12:58

  Benimde elimden is gelir yardimci olursaniz sevinirim

 18. Canan

  1 Mart 2017 at 16:44

  Istanbulda yasiyorum el becerim vardir gunluk 7 8 saat calisabilirim

 19. rana

  14 Mart 2017 at 17:30

  ankara keçiören de oturuyorum bende ek iş istiyorum

 20. Bahriye

  14 Mart 2017 at 17:39

  Evde boncuk işi yapmak istiyorum.

 21. fatime

  15 Mart 2017 at 00:34

  Isparta’da yaşıyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın şimdiden teşekkürler

 22. gulsemin

  15 Mart 2017 at 22:37

  Bartinda yasiyorum ise gercekten cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Nilgün Öz ŞAHİN

  21 Mart 2017 at 16:46

  İstanbul Esenyurtta oturuyorum daha once yaptigim bir is donus yaparsaniz sevinirim

 24. Deniz

  28 Mart 2017 at 11:56

  Boncuk işi yapmak istiyorum

 25. Deniz

  28 Mart 2017 at 11:57

  İstanbul anadolu yakası boncuk işi yapmak istiyorum

 26. Fatma

  28 Mart 2017 at 12:33

  Meraba evde ek iş yapmak istiyoruz 5 kişiyiz geri dönüş yaparsanız seviniriz. GÖLBAŞI/ADIYAMAN

 27. Jessy

  28 Mart 2017 at 23:39

  El isine yatkinligim olmakla birlikde Annem de de bu ozellik mevcuttur hatay İskenderunda ikamet ediyoruz gerekli sekilde donus yaparsaniz sevinirim

 28. aynur bayar

  5 Nisan 2017 at 22:41

  izmir karabaglarda oturuyorum ev hanımıyım hem aıle butcesıne katkıda bulunmak hemde cocugumun okul masrafını karsılamak ıcın evımde yapabılecegım ek ıs arıyorum gerı donus yaparsanız sevınırım ırtıbat adresım ali_bayar78@hotmail.com

 29. Rukiye

  4 Mayıs 2017 at 02:19

  2tane çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde iş istiyorum gerçekten ihtiyacını olana verirseniz sevinirim Ankara Keçiören

 30. seval ornay

  4 Mayıs 2017 at 18:15

  Balıkesir de yaşıyorum çalışmak istiyorum

 31. Hacer

  5 Mayıs 2017 at 14:16

  Tekirdağda oturuyorum ev işi istiyroum yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

 32. Tugba

  8 Mayıs 2017 at 20:06

  Her isi yapabilirm el becerm iyidir litfen cok ihtiyacim war donus yaparsaniz sewinirim

 33. Hülya dirice

  22 Mayıs 2017 at 23:23

  Slm daha öncede yaptım boncuk işi yardımcı olursanız sevinirim İst esenyurt

 34. Nahide

  11 Haziran 2017 at 14:29

  Merhaba evde boncuk isleme paketleme yemek v.s her türlü is elimden gelir bilginize

 35. Nahide

  11 Haziran 2017 at 14:30

  Her türlü iş elimden gelir is istiyorum teşekkür ederim

 36. ayşegül Tülek

  13 Haziran 2017 at 21:24

  Antalya /manavgatta yaşıyorum işe ihtiyacım var

 37. derya ozturk

  15 Haziran 2017 at 19:20

  elimden her turlü iş gelir istanbul beylikduzunde oturuyorum moda tasarımı bölümünde okuyorum 3. sınıf oğrencisiyim aileme yuk olmak istemiyorum kendi harcliğimi kendim çıkarmak istiyorum…

 38. Kenan

  20 Haziran 2017 at 20:25

  Merhaba evde yapılan ek iş istiyorum. El becerim vardır. KOCAELİ Darıca

 39. Ezgi

  29 Haziran 2017 at 22:45

  Merhabalar İstanbulda oturuyorum çocuğum küçük olduğu için dışarıdan iş bakamıyorum evde yapabileceğim her türlü boncuk nakış vb. işleri olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 40. Serap arslan

  4 Temmuz 2017 at 18:48

  Izmır bayraklida oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum bebeğim olduğu için ise gidemiyorum ama para ya ihtiyacım var

 41. Ayşenur Asil

  6 Temmuz 2017 at 15:31

  Ev hanımıyım boncuk işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 42. Aslı

  14 Temmuz 2017 at 12:51

  Evde boncuk işi yapabilirim manavgat da oturuyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 43. Fatma

  22 Temmuz 2017 at 23:28

  Merhaba boncuk isi istyorum pendikte oturuyorum ihtyacim var donermisiniz

 44. Kadriye

  27 Temmuz 2017 at 03:03

  Ankarada oturuyorum Tekstil mezunuyum mesleğim den dolayı elim yatkındır.
  Teşekkür ederim

 45. Aslı

  30 Temmuz 2017 at 17:24

  Merhaba İzmir’de yaşıyorum evde yapılacak her türlü el işini yapabilirim.Teşekkürler

 46. Ebru

  1 Ağustos 2017 at 01:25

  Boncuk işinde çalıştım tecrübem var teşekkürler

 47. Sevinç

  4 Ağustos 2017 at 02:27

  Is istiyorum evimde tsk

 48. Mehtap

  7 Ağustos 2017 at 20:10

  Aracım var Antalya konyaaltında oturuyorum ve evde veya aracımla yapabilecim ek is ariyorum donus saglarsaniz sevinirim

 49. Mehtapp

  7 Ağustos 2017 at 20:10

  Aracım var Antalya konyaaltında oturuyorum ve evde veya aracımla yapabilecim ek is ariyorum donus saglarsaniz sevinirim

 50. Gulcan asci

  12 Ağustos 2017 at 01:27

  Evde yapabileceğim boncuk işine ihtiyacım var. Daha öncede yapmıştım. Semt değişikliği nedeniyle ayrı yere devam edemiyorum.

 51. Aslı

  12 Ağustos 2017 at 14:03

  Manavgat da ikamet ediyorum daha öncede evde boncuk işi yaptım ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 52. arzu akman

  14 Ağustos 2017 at 17:20

  Merhabalar İstanbulda beylikdüzünde oturuyorum çocuğum küçük olduğu için dışarıdan iş bakamıyorum evde yapabileceğim boncuk etiket paket iş arıyorum.Lütfen dönüş yapınız.

 53. Müjde

  16 Ağustos 2017 at 14:06

  Ev hanımıyim kocaeli de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

 54. Büşra

  21 Ağustos 2017 at 13:46

  Merhabalar akçaabat yaylacıkta oturuyorum evde iş istıyorumm

 55. Sevil kurt

  21 Ağustos 2017 at 17:37

  Evde boncuk işi yapmak istiyorum

 56. Ümit

  22 Ağustos 2017 at 21:21

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımlarınızı rica ederim.

 57. Sevil kurt

  23 Ağustos 2017 at 09:18

  Merhaba iyi günler ben evde iş yapmak istiyorum Tekirdağ saray da oturmaktayım her işi yaparım elim yakındır daha öncede boncuk işi yaptım teşekkür ederim bana ulaşırsanız çok sevinirim

 58. Cemile

  25 Ağustos 2017 at 19:00

  Is için ararsanız sevinirim no05545927244

 59. Gonul

  26 Ağustos 2017 at 21:00

  Buyuk bir ekibim var turkiye genelinde inci boncuk isleri icin geri donusunuzu bekliyorum

 60. Erhan

  2 Eylül 2017 at 14:23

  Ekip arkadaşlar var daha önce calıştık dönüş yaparsanız sevinirim 05388266903

 61. Zeynep

  5 Eylül 2017 at 10:54

  Boncuk işini yapmak istiyorum boncuk işiyle uğraşmayı çok seviyorum haftada 40 saat yaparım bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana dönüş yapın

 62. Zeynep

  5 Eylül 2017 at 10:59

  Batman da oturuyorum boncuk işine çok ihtiyacım var

 63. fadime

  5 Eylül 2017 at 15:39

  Acil cvp sakarya da oturuyorum

 64. Nur

  6 Eylül 2017 at 14:20

  Evde boncuk işleme işi arıyorum 9 yil.yaotim kazak ve penye işleme işi yaptım acil.donus bekliyorum tskr ederim

 65. Gamze

  7 Eylül 2017 at 22:18

  Evde boncuk isi yapmak istiyorum sartlar nedir bilgi verirmisiniz

 66. Rümeysa

  13 Eylül 2017 at 23:56

  Kocaeli gebzede oturuyorum. Boncuk işi yapmak istiyorum.
  rumeysa.asy264@gmail.com

 67. Merve

  14 Eylül 2017 at 19:20

  Öğrenciyim aileme destek olmak istiyorum

  • Merve

   14 Eylül 2017 at 19:21

   Öğrenciyim aileme destek olmak istiyorum
   İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.

 68. gizem

  15 Eylül 2017 at 16:44

  bursa osmangazide oturuyorum.el işlerine meraklıyım ve severek yapabilirim. evde bu tür işler yapmak istiyorum. iletişime geçerseniz memnun olurum.

 69. Meryem kilic

  30 Eylül 2017 at 02:13

  Merhaba evde ek is ihtiyacimiz var nolur bizede verin boncuk isi paketleme isi ne olursa yapariz gununde veririz ist kagithane

 70. Rabia

  5 Ekim 2017 at 11:31

  Iki kişiyiz boncuk işi yapmak istiyorum

 71. sinem

  10 Ekim 2017 at 12:40

  merhaba üsküdarda oturmaktayım iki arkadaş boncuk ve paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olur musunuz teşekkürler

 72. hanim harman

  14 Ekim 2017 at 21:02

  Evde boncuk isi yapmak istiyorum ekibim hazir ıstanbul dayim

 73. Dilber

  23 Ekim 2017 at 11:45

  Evde sıkıldım ise ihtiyacım var ve ben bu işi yapmak istiyorum ilginize teşekkürler

 74. Müzeyyen ışık

  29 Ekim 2017 at 01:21

  Bende boncuk işi yapmak istiyorum izmir balcova da ikamet ediyorum lütfen iletişim e geçin şimdiden teşekkürler

 75. Ümran

  8 Kasım 2017 at 15:34

  Daha önce boncuk dizme paketleme işleri yaptım ekibim var Erzurum da oturuyorum

 76. kübra

  9 Kasım 2017 at 10:35

  Adana Kozan

 77. Gamze

  17 Kasım 2017 at 06:59

  Adana seyhanda oturuyorum. Bu isi yapmak istiyorum. Ulasirsaniz sevinirim.

 78. Neslihan abatay

  2 Aralık 2017 at 19:15

  Bu işi yapmak istiyorum tecrübem var erzurum merkezdeyim

 79. sema

  5 Aralık 2017 at 23:02

  boncuk isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim bu işe ihtiyacım var gebze daricada oturuyorum

 80. Meliha

  11 Aralık 2017 at 06:57

  İzmir karsiyaka cumhuriyet mahallesinde oturuyom evde ek gelir elde etmek icin ben bu isi yapmak istiyorum ekibimde var 5 kisilik daha once evde bir cok ek is yaptim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

 81. Aysenur evci

  17 Aralık 2017 at 01:37

  İzmir buca da oturuyorum.Evde is yapmak istiyorum

 82. Aylin

  17 Aralık 2017 at 09:47

  alye.sarar@gmail.com boncuk işi dağıtıyorum. İstanbul esenler ve civarı

 83. Aslı

  18 Aralık 2017 at 12:55

  Antalya manavgat da oturuyorum daha öncede boncuk işi yaptım ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 84. Sema

  20 Aralık 2017 at 18:47

  İstanbul avrupa yakasında eminönüne 1 saatlik yerde oturuyoruz evde annrmle birlikte yapabiliriz buluzlere dikmeler falan örnek olursa yapabiliriz

 85. Tuğçe Çalışkan

  30 Aralık 2017 at 01:56

  Benim 5 kişilik ekibim var evde takı işi yapan ben sizinle irtibata geçmek isterim

 86. ümmügül yılmaz

  1 Ocak 2018 at 20:10

  Istanbulda oturuyorum
  Ekip kurabilirim
  Evde taki isi yapmak istiyorum

 87. Zeynep

  9 Ocak 2018 at 22:52

  Mrb bende boncuk işi ile ilgilenmek istiyorum van merkezdeyim

 88. Damla

  12 Ocak 2018 at 15:18

  Merhabalar. 13 kişilik bir ekibim var. İzmir Gümüşpala da oturuyorum. Her türlü işi yapabiliriz. İlgilerinize..

 89. Malek

  28 Ocak 2018 at 02:15

  Bende istiyorum evde iş izmir

 90. zeynel

  2 Şubat 2018 at 23:38

  Adana merkez ve mersin yenice civarında boncuk isi dağıtan varsa mersin yenice de oturuyordum 5 kişilik aileyiz evde yapmak istiyoruz 1 sene önce yaptık deneyimliyiz

 91. Buse

  6 Şubat 2018 at 20:20

  İzmirde yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim bu işe ihtiyacım var geri dönüş olursa çok iyi olucak sevgiler..

 92. Merve

  23 Mart 2018 at 20:35

  Izmir karabaglarda oturuyorum boncuk isi yapmak istiyorum evde iletise gecerseniz sevinirim

 93. Yesim kartal

  28 Mart 2018 at 21:06

  Takıkursuna gittim ilgilenirseniz sevinirim

 94. Elmas

  11 Nisan 2018 at 18:30

  izmir

 95. Zaman yolcusu

  23 Nisan 2018 at 07:17

  Cerkezkoyde oturanlar icin evde boncuk isim var.

  İlgilenenler yorumlasin lutfen

 96. Nurcan

  23 Haziran 2018 at 14:29

  Acil işe ihtiyacım var her türlü işi yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim. İzmirin karabağlar ilçesinde oturuyorum.

 97. sibel savaş

  28 Aralık 2018 at 02:16

  istanbul-kartal
  2 aile olarak evde ek iş yapıyoruz. boncuk işi yapmak istiyorum. mail adresime ulaşırsanız sevinirim. teşekkürler.

 98. Sibel

  6 Şubat 2019 at 20:10

  Evde ek iş yapmak istiyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir