Ek Gelir

Boncuk Dizme İşi ile Nasıl Ek Gelir Sağlanır?

Yazan  | 

Son zamanlarda gerek gazete gerekse internet sitelerinden gördüğümüz yeni bir iş sektörü bulunmaktadır. Aslında yıllardan beri olan ve adını yeni yeni duyurmaya başlamış olan bu sektörün adı evde ek iştir. Bu sektörün farkı kendi işinizin patronu olmanızdır. Çünkü siz ne zaman isterseniz o zaman çalışıyor ve de çalıştığınız kadar gelir elde ediyorsunuz.

Evde ek iş adı altında gerçekleşen bu sektörden en çok faydayı görenler ise emekliler, öğrenciler ve ev hanımlarıdır. Yıllardır gerek eşlerinin gerekse toplumsal baskılardan dolayı çalışamayan ve kendi ekonomik özgürlüklerini ellerine bu sebeplerden dolayı alamayan bayanlar, evde ek iş adı altında gerçekleştirilen bu işlerle beraber evlerinde kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilmektedirler. Bu sektörde verilen işler ise oldukça çeşitlidir. Kutu katlama, kına paketleme, vazo yapımı işlerinin yanı sıra bayanlar ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen evde boncuk işidir. Eve boncuk işi aldığınız zaman öncelikli olarak herhangi bir maddi birikiminizin bulunmasına gerek yoktur. Firmalara başvurularını yaptıktan sonra deneme işinizi yapmanız gerekiyor. İstenilen sayıdaki ürünü istenilen zamanda teslim etmenizin ardından bu sektörde kolayca çalışabileceksiniz. Ayrıca boncuklarınızı da iş başvuru yaptığınız firma sizlere verecektir. Sizlere kalan ise istenilen özellikteki bu boncukları yapmaktır.

Boş vakitlerinizi değerlendirerek yapacağınız bu işte kazancınızı aylık olarak banka hesabınızdan ya da elden alabileceksiniz. Çok kazanmanın sırrı ise çok çalışmaktan geçiyor. İşe ilk başladığınızda az kazanıyor gibi görünebilirsiniz ve bu da sizi ümitsizliğe sürükleyebilir. Ama boş vakitlerinizi değerlendirdiğinizi ve bu değerlendirmeden de kazanç elde ettiğinizi düşünün. Birde aylık periyotlarda toplu olarak ücretinizi almanız sizi motive edecektir. Zamanla elinizin hızlanmasıyla daha çok boncuk yapacak ve daha çok kazanç elde edeceksiniz.

BONCUK İŞİ VEREN FİRMALAR:

Boncuk işi yapmak için bazı firmalara ulaşmanız gerekecektir. Bunun için sitemizdeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sitemize yapacağınız yorumlar sayesinde boncuk işi veren firmalar sizlere ulaşacaklardır. Yorumlarınızda, Adınızı, Soyadınızı ve İletişim bilgilerini bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayın. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi ve telefon numarası paylaşmayınız.

35 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir