Evlere Ek İş

Bohça İşi Veren Firmalar 2017 – Evde Bohça İşi

Yazan  | 

Evlilik hazırlığı yapan ya da nişanlanan çiftler ve bu çiftlerin aileleri tarafından rağbet gören bohça, bir gelenek olarak kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bu sebeple ülkemizde bohçaya sürekli bir talep mevcuttur. Bohça yapma, bohça hazırlama işi genellikle hatta çok büyük ölçüde kadınlar tarafından yapılan bir iştir. Evde bohça işiyle para kazanmak her geçen gün biraz daha yaygınlaşan bir iş koludur.

Yukarıda değindimiz üzere ülkemizde bohçaya karşı süregelen talep fazlalığını karşılamak için evde bohça ek işi veren firmalar 2017 yılında da faaliyetlerine devam etmektedirler. Bu firmalar bohçaya olan artan talep karşında üretimin yani arzın sağlanamadığı durumlarda üretim sürecine destek olmaları için evde bu işi yapabilecek kadınlara bir iş imkanı sunmaktadırlar. Genellikle yaz aylarında artış gösteren düğün sayısından kaynaklanan bu talep fazlası yılın diğer mevsimlerinde de olabilmektedir bu nedenle mevsimlik bir iş olarak görülmemesi gerekir.
Özellikle ülkemizde erkeklere nazaran kadınların iş hayatındaki azlığı bilinen bir gerçekliktir. Ayrıca çalışan kadınlarımız arasından da çocuklarını bahane ederek iş hayatından ayrılan birçok kadın bulunmaktadır.Evde bohça işi veren firmalar 2017 yılında da ev hanımları için evde oturdukları yerden para kazanmalarını ve onların iş hayatına, üretim sürecine katılmalarını sağlayacak imkanları sunmaya devam etmektedir. Bu firmalar sayesinde ev hanımlarımız kendilerine ya da aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Kadınlarımız ekonomik özgürlüğünü kazanması yönünden önemli bir sektördür.

Evde bohça işi veren firmalar 2017 yılında da kadınlarımızın, ev hanımlarımızın genellikle zaten yaptıkları, yapabildikleri iyi derecede bildikleri bir iş olan bohça işi karşılığında onlara para kazanma imkanı sunmaktadır. Bu bağlamda evde bohça işi ev hanımlarının bohça yapımında sadece yaratıcılıklarını katmalarını gerektiren bir iştir. Her hanım kendi tarzını katarak müşterilere farklı tarzlarda bohça imkanları sunabilmektedir.

Evde bohça işi veren firmalar genellikle bohça yapımında kullanılacak malzemeleri ev hanımlarına temin ederek onların sadece yaptıkları iş karşılığında işçilik ücretlerini karşılarlar. Ayrıca bir başka yol olarak da çeyiz mağazalarına dantel bohça ören ev hanımları kendi temin ettikleri malzemelerle yaptıkları bohçalarının fiyatlarını kendileri belirleyebilmektedir.

Ev hanımları bohça işi veren firmalarımı arıyorsunuz? Öyleyse sitemizdeki yorum bölümünü kullanın. Yapacağınız yorumlar sayesinde bu tür işleri veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Veya bunun dışında bazı el ilanlarını inceleyebilir veya çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Eğer yorum yapmayı tercih ederseniz, Mutlaka ve kutlama açık adres bilgisi ve telefon numarası vermemeye özel göstermeniz gerekmektedir. Bazı kötü niyetli kişiler sizleri rahatsız edebilir. Oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz olan www.ekisverenfirmalar.com  hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların yapacakları yorumlar tamamen sorumlulukları kendilerine aittir.

7 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir