Part Time İş İlanları

Bimex Part Time Personel Alımı

Yazan  | 

Bimex personel alımı gerçekleştiriyor. Bimex bünyesindeki bulunana işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Tavşanlı Bimex Mağazasında haftanın belirli saatlerinde çalışabilecek Part Time Satış Danışmanları alıyor. Adayların öğrenim seviyeleri, Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci), Yüksek Lisans(Öğrenci) olmak zorundadır.

Bimex Mağazasındaki çalışacak Part Time Satış Danışmanları, mağaza içerisinde aktif satış yapmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, ürünlerin takibini ve satışı yapmak ile sorumlu olacaklardır. Adayların toplamda aylık çalışma saati 120 saattir. Bunun dışında adaylardan, heyecanlı, kendine güvenen, genç görünen, dış görünümüne önem veren, teknolojik gelişimleri takip etmekten keyif alan, sigara kullanmayan, müşteri ile iletişimde hoşlanan, müşterinin sorunlarını çözümleyebilecek, Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinden birine devam ediyor  olmak şartları aranmaktadır. bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar engeç 19 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, kariyer netten yapılacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir