Evde Ek İş İlanları

Bayanlar İçin Saç Tokası Yapma ve Kutulama İşlemi

Yazan  | 

Saç tokası bilindiği üzere uzun saçlı kişilerin, bayanların kullandığı bir araçtır. Uzun saçları toplamak ve şekil vermek amacı ile olsun vazgeçilmezlerden birisidir. Öyle ki hiçte bitmek bilmeyecek sonu olmayan bir sektördür. Her gün daha farklı çeşitleriyle insanların kullanımına sunulmaktadır. Özellikle özellik duygusu yani farklı olma duygusu bu sektörün her geçen gün gelişerek daha farklı tokalarla karşımıza çıkacağının bir göstergesi olsa gerek. Yalnız bunu yapan firmalar üretimden daha sonraki aşama olan monte etme ya da paketleme işinde kendi işletmelerinde ayrı bir masrafa girmekten kaçınmaktadır. Neden kaçınıyorlar diye soracak olursanız, insan elinin yapacağı işi makinelere yüklüyorlar. Tabi bu işlem işletmelere daha çok masraf anlamına gelmektedir. Ürettiğiniz malzemenin değeri ile makine değeri arasında dağlar kadar fark olunca işletmeler bunun için makine almaktan kaçınıyorlar. Aslında iyi de yapıyorlar. Çünkü teknolojinin gelişmesi artık insanların işsiz kalmasına neden oluyor ve insan gücünün yerini makineler almaya başlıyordu. Bu konuda ters bir işlem yapılarak makinelerden insanlara geçti. Bu da tahmin edildiği üzere insanın ekmek kapısının açılması ve yeni ek gelir işlerine sahip olması demekti. Yani artık boş vakitlerinizde de basit işler ile rahatlıkla para kazanabilme yolunuzun açıldığının göstergesidir.

Saç tokası yapımı ve paketleme işi makinelerden kurtulup sizlerin evine para gelmesine sebep olacak basit bir iştir. Başvuru sonucu işe alındığınızda ve iş konusunda anlaştığınızda firma size yapmanız gereken saç tokası malzemelerini temin edecektir. Bu iş için cebinizden ayrı bir masrafa gerek duymak zorunda kalmayacaksınız. Size temin edilen malzemeler ile sizden istenildiği şekilde tokaları monte etmelisiniz. Sonrasında da yine size söylendiği şekilde onları paketlemeniz gerekmektedir. Bu yolla sonuca ulaştığınızda teslim gününde paranızı iade alabilirsiniz.

Saç tokası yapımı ve paketleme işi ek gelir kapıları ardındaki en renkli ve severek yapabileceğiniz işlerden bir tanesidir. En azından bu durum bayan arkadaşlar için daha da doğrudan bir geçerlilik sağlayabilir. Eğer bu konuda hem fikir iseniz gerekli siteler aracılığı ile hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

8 Yorum Yapılmış

 1. Sibel

  12 Temmuz 2018 at 17:35

  Sac tokası

 2. İPEK

  12 Temmuz 2018 at 21:18

  EVDE EK İS ARIYORUM PURSAKLAR/ANKARA 3 KİŞİYİZ

 3. Merve gürpınar

  13 Temmuz 2018 at 12:12

  Izmır bornova ataturk mahallesindeyim ise çok ihtiyacım var

 4. nesrin

  11 Eylül 2018 at 13:37

  kocaeli evde saç tokası işi alınır.

 5. nesrin

  11 Eylül 2018 at 13:41

  saç tokası..ek iş

 6. Elif

  12 Kasım 2018 at 21:43

  Acil işe ihtiyacım var Malatya Yeşilyurt

 7. neşe yıldız

  29 Kasım 2018 at 12:36

  Ordu dan yazıyorum bu işi yapmak istiyorum

 8. Melek

  3 Şubat 2019 at 19:38

  Saç tokası için talep ankara

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir