Ek İş Veren Firmalar

Banyo Lifi Yapma İşi Veren Şirket

Yazan  | 

Ülkemizde her geçen gün yenisini görmeye alışkın olduğumuz iş ilanlarından birisiyle daha beraberiz. Yeni olmasa da kadınlarımız için ciddi bir gelir kapısı olan, ülkemizin hemen her noktasında çalışacak kişilere ihtiyaç duyulan ve kadınlara çok ciddi ücretlerle teklifte bulunan iş ilanı Banyo Lifi Yapma İşi üzerine yayınlanmaktadır. Bu iş ilanının varlığı yeni değildir fakat bu kadar kapsamlı şekilde yayınlanan ve çalışan sayısına ilk defa bu kadar ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü, her geçen gün teknoloji yenilenirse yenilensin ve kullanılan temizlik ürünlerine ne katılırsa katılsın, annelerimizin bin bir emek ile ördükleri banyo liflerinin yerini hiçbir şey alamaz. Hemen hemen her kadınımızın yapmayı bildiği lif işi artık onlara bir kazanç kapısı açıyor. Eğer lif yapmayı biliyor, örgü işlerinden anlıyor ve becerilerinizi de hızlı bir şekilde ortaya koyabiliyorsanız, hem hızlı bir şekilde işlerinizi teslim edebilir hem de aile bütçeniz başta olmak üzere kendi maddi hayatınıza ciddi katkılarda bulunmuş olursunuz.

Banyo lifi için çalışmak isteyen kişileri bekleyen diğer bir haber ise bu işlerin tamamen evlerde gerçekleşiyor olmasını sayabiliriz. Bayanların bu sektörde çalışmak istemesinin ve çalışmasının da sebebi budur. Çünkü birçok ev hanımı ya da bayan öğrenciler, başta aileleri olmak üzere toplumsal baskılardan çekindikleri için herhangi bir iş hayatına girmemekteydiler. 2016 yılından itibaren ise artık böyle bir durum söz konusu olmaktan çıkıyor. Firmalar bayanlara evlerinde yapacakları lif işini veriyor ve onların da ekonomik bakımdan özgür olmasını sağlıyor. Öncelikle lif işine girebilmeniz için yeteneklerinizin olması gerekmektedir. Çünkü lif yapma işi sanıldığından daha zordur. Eğer yeteneklerinize güveniyorsanız, yaptığınız lif örneklerinden birkaç tanesini yanınıza alarak resimlerini çekmeye başlayın. Çünkü internet üzerinden başvurusunu yapacağınız bu iş ilanında sizlerden ürünlerinizin resimleri istenmektedir. En dikkat çeken ve en zor olanlarının resmini çekmeniz burada alacağınız teklifleri artıracaktır. Bunun ardından iş başvurunuz kabul edilirse, firma size lif işinde ihtiyacınız olan malzemeleri gönderecek ve hangi sürede ne kadar lif yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Hem yeteneklerinizi sergileyecek hem de ailenizin bütçesine katkıda bulunabileceksiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Sitemizi sizler için hazırlamış olup sizlerin de sitemiz sayesinde ek iş veren firmalara ulaşmanızı sağlamaktayız. Bu yazının altında bulunan yorum kısmına yorumlarınızı bırakarak Banyo Lifi işi veren firmalara ulaşabileceksiniz. Ancak yorumlarınızda sadece adınızı, soyadınızı ve e posta adresini bırakmanızı önermekteyiz.

7 Yorum Yapılmış

 1. Ecrin

  9 Şubat 2018 at 18:13

  Evde banyo lifi yapma işi istiyorum.

 2. Neslihan abatay

  10 Şubat 2018 at 16:44

  Lif yapabilirim tecrübem var

 3. adile

  14 Şubat 2018 at 16:18

  Evde her türlü lif işi yapabilirim ama telefon numaranızı göremedim size nasıl ulaşabilirim

 4. hicret dağ

  16 Şubat 2018 at 14:23

  Bende ev hanimiyim el işlerim çok güzeldir liflerim muazzam dir bana ulasin lutfen

 5. hicret dağ

  16 Şubat 2018 at 14:25

  Ev hanimiyim el işlerim çok güzeldir allahın vermiş olduğu bir istidat liflerimde öyle elazığ merkezdeyim bana ulasirmisiniz ihtiyacım bar

 6. Paketleme ustası

  18 Şubat 2018 at 17:48

  Ankara beypazarı elim orgu işlerine yatkındır lif konvers çocuk yelekleri vb örgü ustasıyım nasıl iletişime gecebilirız

 7. aleyna yalaz

  29 Eylül 2018 at 11:23

  son derece tecrübeli ve işi en kısa ve en iyi şekilde yapabilirim geri dönüşünüzü bekliyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir