Ek İş İmkanı

Avon İle Bayanlara İş Fırsatı

Yazan  | 

Bayanların makyaja ve bakıma olan düşkünlüğü bilinen bir gerçektir. Peki bayanların bu yönünü kazanca çevirmek ister misiniz? Bayanlar İçin Avon İşi Fırsatı sunmaya devam ediyor. Ünlü kozmetik firması Avon bayanlara %33 pay vererek satış temsilcisi olma fırsatı sağlıyor. Bu işi yapmak için sadece bayan olmaya da gerek yok. Erkekler de çevrelerine ve kendilerine güveniyorlarsa Avonla kazanç sağlayabilirler. Avon iş fırsatlarını ek iş olarak da değerlendirebilirsiniz.

İster ev hanımı olun ister öğrenci tek yapmanız gereken Avon’a üye olmak ve satış temsilcisi olmak. Bundan sonrasında ise ürünlerinizi alabilir hemen satışa başlayabilirsiniz. Bayanlar İçin Avon İşi Fırsatı sizden sermaye de istemiyor. Siz istediğiniz ürünün siparişini veriyorsunuz ve bu siparişin ödemesini ay sonunda yapıyorsunuz. Uzun yıllardan bu yana devam eden bu uygulama sizin için de iyi bir gelir fırsatı olabilir. Özellikle okullarda ya da kalabalık yerlerde Avon satışı yapmak çok daha kolay. Çevreniz geniş ise siz de büyük gelirler kazanabilirsiniz. Avon size her ay yenilenen kataloğunu gönderiyor ve siz de o katalogdaki fiyatlar üzerinden satışınızı yapıyorsunuz. Ürünlerin size geliş fiyatı ise katalogdaki fiyatlara oranla yüzde 33 indirimli. Kazanacağınız kar ise %33 oluyor. Bu bir ev hanımı için büyük bir gelir. Kar oranının bu kadar yüksek olması sayesinde sizler de bu işi tam gün iş olarak da yapabilirsiniz.

Bir çok kişi ek iş olarak görse de bir çok kişi tarafından da Bayanlar İçin Avon İşi Fırsatı günlük iş olarak görülmektedir. Bu işi yaparak ayda 2 bin lira ve daha da fazla gelir elde eden bayanlar vardır. Hiçbir sermaye koymadan siz de bu geliri elde etmek istemez misiniz? O halde hemen Avon iş fırsatlarını değerlendirin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir