Ek İş İlanları

Artvin Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Yeşiliyle, doğasıyla ve sevecen insanlarıyla tanıdığımız Artvin’de yaşayan halk, ne yazık ki işsizlik sorunuyla karşılaşmış durumdadır. Yapılan tüm faaliyetler ise bu sorunu ortadan kaldırmaya yetmemektedir. Bu içinden çıkılması zor durum karşısında geçim darlığı içerisine giren halk ise ek iş arayışlarına girmiştir. Birçok sektöre yapılan başvurularla beraber iş arayan insanlarımızın karşısına farklı sektörler ve farklı meslek dalları çıkmıştır. Bunlardan en çok talep göreni ise evde ek iş imkanlarıdır.

Özel sektörün halka yönelik yaptığı belki de en güzel çalışmalardan bir tanesi evde ek iş imkanıdır. Bu işlerde bireyler herhangi bir çalışma ortamına alışma ya da adaptasyon süresine girmek zorunda kalmamaktadır. Bireyler evlerinde diledikleri vakit çalışabiliyor ve kendi çalışma alanlarını kendi yaratıyor. Hem çalışan ek gelir elde etmek isteyen hem de herhangi bir işi olmayıp ekonomik durumuna katkıda bulunmak isteyen kişiler bu işlerde çalışabilmektedirler. Artvin ek iş ilanları ise sadece bununla sınırlı kalmamaktadır. Dileyen kişiler otel, restoran, tuhafiye ya da terzi gibi ticarethanelerde iş bulabilmektedirler. Bunlar için ise bir vasfı olmaları gerekmektedir. Ama evde ek iş imkanlarında herhangi bir vasfınızın olmasına gerek yoktur. Size verilen işi zamanında teslim etmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda evlerinizde hediye kutusu yapabilir, tesbih dizebilir ya da şirketlere, belirli gruplara istenilen günlerde yemek yapıp ek gelir elde edebilirsiniz.

ARTVİN EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Artvin de ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemiz üzerindeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak yorumlarınızı bırakırken kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgilerinizi bırakmayınız. Sadece, ad, soyad, e-posta ve bulunduğunuz bölgenin bilgisini ve yapabileceğiniz iş türüne belirtiniz.

8 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir