Ek İş İlanları

Artvin Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Yeşiliyle, doğasıyla ve sevecen insanlarıyla tanıdığımız Artvin’de yaşayan halk, ne yazık ki işsizlik sorunuyla karşılaşmış durumdadır. Yapılan tüm faaliyetler ise bu sorunu ortadan kaldırmaya yetmemektedir. Bu içinden çıkılması zor durum karşısında geçim darlığı içerisine giren halk ise ek iş arayışlarına girmiştir. Birçok sektöre yapılan başvurularla beraber iş arayan insanlarımızın karşısına farklı sektörler ve farklı meslek dalları çıkmıştır. Bunlardan en çok talep göreni ise evde ek iş imkanlarıdır.

Özel sektörün halka yönelik yaptığı belki de en güzel çalışmalardan bir tanesi evde ek iş imkanıdır. Bu işlerde bireyler herhangi bir çalışma ortamına alışma ya da adaptasyon süresine girmek zorunda kalmamaktadır. Bireyler evlerinde diledikleri vakit çalışabiliyor ve kendi çalışma alanlarını kendi yaratıyor. Hem çalışan ek gelir elde etmek isteyen hem de herhangi bir işi olmayıp ekonomik durumuna katkıda bulunmak isteyen kişiler bu işlerde çalışabilmektedirler. Artvin ek iş ilanları ise sadece bununla sınırlı kalmamaktadır. Dileyen kişiler otel, restoran, tuhafiye ya da terzi gibi ticarethanelerde iş bulabilmektedirler. Bunlar için ise bir vasfı olmaları gerekmektedir. Ama evde ek iş imkanlarında herhangi bir vasfınızın olmasına gerek yoktur. Size verilen işi zamanında teslim etmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda evlerinizde hediye kutusu yapabilir, tesbih dizebilir ya da şirketlere, belirli gruplara istenilen günlerde yemek yapıp ek gelir elde edebilirsiniz.

ARTVİN EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Artvin de ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemiz üzerindeki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır. Ancak yorumlarınızı bırakırken kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgilerinizi bırakmayınız. Sadece, ad, soyad, e-posta ve bulunduğunuz bölgenin bilgisini ve yapabileceğiniz iş türüne belirtiniz.

8 Yorum Yapılmış

 1. Betül

  7 Ocak 2018 at 18:27

  Merhabalar artvin Şavşat’ta yaşıyorum çok fazla boş zamanım var hem çok sıkılıyorum hem de bu zamanı değerlendirmek istiyorum ek iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımı değilim ama ayda 20 gün boşluğum var

 2. derya

  12 Ocak 2018 at 22:28

  Merhaba Artvin Murgul’da yaşıyorum. Evde üç kişiyiz. Üçümüz de boştayız. Acilen işe ihtiyacımız var. Çok zor durumdayız. Her tür işi yapabiliriz. Acilen geri dönerseniz sevinirim.

 3. yasin

  7 Şubat 2018 at 18:54

  artvinliyim evde ek iş yapabilirim

 4. yasin

  7 Şubat 2018 at 18:55

  bu işi yapabilirim artvinliyim

 5. yasin

  7 Şubat 2018 at 18:56

  buişi yaparım ben artvinliyim adım yasin şişman

 6. yasin

  7 Şubat 2018 at 18:56

  05541253318

 7. yasin

  7 Şubat 2018 at 18:57

  bu işi istiyorum

 8. Rahime

  24 Ekim 2018 at 21:36

  ek iş istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir