Ek İş İmkanı

Antep Fıstığı Kırma ve Poşetleme İşi

Yazan  | 

Tatlıların ve atıştırmalık çerezlerin en lezzetlilerinden biri olan antep fıstığı ülkemizde yoğun bir şekilde üretilen kuru yemişlerin başında geliyor. Antep fıstığı sadece yemek için değil ilaç sektörününde kullandığı bir kuru yemiş. Dünyada en fazla İran, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de yetişiyor bu güzel atıştırmalık. Ülkemizde ise Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Siirt ve Adıyaman’da yetişen antep fıstığı, bu fıstıkları işleyen ve üreten kişilerce Antep Fıstığı Kırma işi adı altında dar gelirli kişilere de ak gelir imkanları sağlıyor. Özellikle üretimi olan şehirlerde işe ihtiyacı olan kişiler bu iş fırsatlarını tereddüt etmeden değerlindirmeliler. Antep fıstığı yetişmeyen şehirde ki kişiler hemen umutsuzluğa kapılmasın, ülkemizin hemen hemen her şehrinde büyüklü küçüklü kuru yemiş işletmeleri ve tatlı mamüller üreten firmalar var. Bu firmalarda buna benzer işler ile ek gelir kapılarını açıyorlar ihtiyaç sahiplerine.

İçerisinde bol bol protein ve mineral bulunan antep fıstığı E, C, B1 ve B2 vitaminleri açısındanda oldukça zengin bir ürün.Yorgunluğu gideriyor, bedeni kuvvetlendiriyor, cinsel gücü arttırıyor ve öksürüğüde kesiyor. Yapılan araştırmalara göre kalp rahatsızlıkları ve kanser riskini azaltmada küçümsenmeyecek derecede faydaları var antep fıstığının. Bunun yanı sıra kolesterolü de yükseltmeyen antep fıstığı artık yeni iş imkanlarıyla aile bütçelerine destek olmak isteyen ev hanımlarına, harçlığını kazanmak isteyen öğrencilere ve boş zamanını değerlendirerek para kazanmak isteyen kişilere Antep Fıstığı Kırma işi ile iş fırsatı sunuyor. Hızlı davranarak bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Malum günümüzde bir çok aile geçim sıkıntısı içerisinde olduğu için bu tür işlere yoğun bir talep var.

Bu işe veren firmalara internet aracılığı ile verdiklerini ilanlardan, internet üzerinden direk olarak irtibata geçerek yada bulunduğunuz bölgede ki kuru yemiş ve tatlı üreticilerine başvuru yaparak, anlaşarak başlayabilirsiniz. Çağımızda kazandıkları paralar ile geçim sıkıntısından kurtulmayı başaramayan kişiler bu tür ek gelir ve kazanç fırsatlarını vakit kaybetmeden değerlendirmeleri gerekiyor. İşe ve ek gelire ihtiyacınız varsa antep fıstığı kırma işini mutlaka denemenizde fayda var.

KIRMA VE POŞETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR:

Bu tür firmalara ulaşmak için sitemizi kullanınız. Sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde firmalar sizlere ulaşacaklardır. Ancak kesinlikle ve kesinlikle açık adres bilgisi veya telefon numarası bırakmayınız. Aksi taktirde oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu değildir.

14 Yorum Yapılmış

 1. Elife

  1 Eylül 2018 at 13:03

  Merhaba osmaniyede ikamet ediyorum bu işe ihtiyaçim var dönerseniz sevinirim

 2. DURDU UZUN

  10 Eylül 2018 at 11:18

  merhaba zonguldak ta ikamet ediyorum. sizinle çalışmak istiyorum.

 3. Esra

  20 Eylül 2018 at 13:09

  İstanbul bahçelievlerde oturan 2 komşuyuz,2 kişi birden evden çalışmak istiyoruz.

 4. Ayse kılıc

  23 Eylül 2018 at 18:26

  Merhaba Kilis’te oturuyorum bu ise ihtiyacım var

 5. Sadiye

  26 Eylül 2018 at 16:47

  Ise ihtiyacim var ev hanimiyim

 6. eara

  23 Ekim 2018 at 14:29

  mrb..bitliste yasiyorum..beklinyilerinizi yada napabilirim ..herturlu paketleme işlerine uygunum..kolay gelsin

 7. esra

  23 Ekim 2018 at 14:30

  mrb..bitliste yasiyorum..beklinyilerinizi yada napabilirim ..herturlu paketleme işlerine uygunum..kolay gelsin

 8. mine

  20 Kasım 2018 at 12:56

  mrb.. Nevşehir de yaşıyorum işe ihtiyacım var her türlü işi yaparım

 9. Nurcan hocur

  4 Aralık 2018 at 01:55

  Konyada ogrenciyim is olursa en kisa surede ve gereken ozeni gostererek yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 10. Kübra

  10 Aralık 2018 at 02:17

  Merhaba ben İstanbul Bahçelievler’de kalmıyorum ve ev hanimiyim eve katkım olmasını istediğim için evde yapabilcem bir işe ihtiyacim var

 11. makbule eroğlu

  3 Ocak 2019 at 15:02

  Ankara Keçiören. Zamanında ve temiz iş teslim edilir.

 12. Sema

  6 Şubat 2019 at 16:28

  Bizde istiyoruz manisa dan yazıyorum daha önceden fıstık kırıyordum

 13. GÜL

  6 Şubat 2019 at 17:35

  Hatayda oturuyorum ise ihtiyacım var olursa cok iyi olur

 14. Esma

  9 Şubat 2019 at 14:38

  Istanbul Sultanbeyli de oturuyorum ise cok ihtiyacim var yardimci olursanız cok sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir